Forum
u48335
u48335
"samo poglej kako je lep.." sem zasanjano rekla. "DEJAAAAA! me sploh poslušaš?" je name zavpila moja najboljša prijateljica.Začudeno sem jo pogledala ter zamrmrala: "hm?"
Gemma je jezno zamahnila z roko ter odkimavala z glavo. "od kar je prišeu ta tip na našo šolo misliš samo še nanj! zame sploh nimaš več časa. pa kaj se dogaja s tabo?!!" nisem je poslušala. z očmi sem spremljala Žana ki je odhajal v učilnico za biologijo. Žan je bil fant iz devetega razreda. bil je zelo lep in vse deklice so bile zaljubljene vanj, pa čeprav so vedele da nimajo možnosti pri njem. sesedla sem se na klopco na hodniku ter si obraz pokrila z dlanmi. k meni je prisedla Gemma ter me objela. "oprosti,ker sem vpila nate. a res pogrešam staro Dejo, ki ji ni bilo mar za fante in se je brigala le za svoje prijatelje.." je rekla. pogledala sem jo z solznimi očmi. nisem jokala zaradi tega ker je vpila name. nikoli mi ni bilo mar če je kdo vpil name, vse sem preslišaala. objela sem gemmo. ko je zvonilo sva stekli v učilnico za matematiko. "Deja.." sem zaslišala rečti učiteljico. odprla sem zaspane oči ter se vzravnala na stolu. le kaj je hotela učiteljica.. nasmehnila se mi je in rekla: .......
05. junij 2011
u48335
u48335

gemma

deja

žan
05. junij 2011
u48695
u48695
Next..super zgoodba..i like it
05. junij 2011
u48335
u48335
hvala. bom ja (:
05. junij 2011
u48335
u48335
"deja, vidim da ti je dolg čas, kaj jo bi namesto da spiš na klopi naredila kaj koristnega?" skomignila sem z rameni. "odnesi dnevnik v 9.b razred. v učilnico za geografijo" je dokončala. okej, skoraj bi omedlela a sem s tresočimi rokami prijela dnevnik ter odhitela iz učilnice. sesedla sem se na tla na hodniku ter globoko dihala. v mislih sem si sestavljala govor kaj naj rečem ko vstopim. minilo je kakšnih 5 minut in iz razreda je pritekla Gemma. "pa kaj je s tabo? učiteljica je mislila da si se izgubila in je poslala mene naj te poiščem. hahaha" je rekla Gemma in se namuznila. "Gem, nemorem. pojdi namesto mene! nevem kaj naj rečem. Žan je tam. D: " sem zmedeno rekla že skoraj v solzah. "ah daj.. pojdi. to je odlična priložnost" me je potolažila Gemma. pokimala sem. odhitela sem do vrat geo učilnice. potrkala sem, še zadnjič vdihnila in pogledala gemmo. ta mi je pomežiknila. odprla sem vrata ter vstopila v razred. "dan.." sem zmedenor rekla. razred je prasnil v smeh. postalo mi je nerodno. z pogledom sem poiskala Žana. smehljal se mi je. nasmehnila sem se mu nazaj. učitelju sem predala dnevnik ter stekla iz razreda. na hodniku pa..
05. junij 2011
u46019
u46019
neeeeext ^-^ najbolša zgodbica < 3
05. junij 2011
u48335
u48335
hvala. : )
ok
05. junij 2011
u48335
u48335
sem se zaletela v Špelo. najbolj zabito punco na šoli. bila je 7 razred. enako kot jaz, le da nisva bili v istem razredu. na srečo. nebi je mogla prenašati 6 ur na dan. ;o sovražila sem jo že od prvega razreda saj je bila razvajena tečka, ki ni znala drugega kot obrekovati za hrbtom. lahko sem ji zaupala skrivnosti, a sem vedela da me bo izdala . "pazi malo" je zasikala. "odmukaj stran, krava" sem mirno rekla. pogledala me je z izbuljenimi očmi nato pa se je začela režati. sovražila sem ta smeh. kot da bi na stotine frnikol razsu po kovinski površini. "in pol mi ti to rečešš?" je rekla v smehu. pokimala sem: "ja, samo da jaz za razliko od tebe ne mukam. :'D". Špela je stala z odprtimi očmi. obrnila sem ji hrbet ter odšla po hodniku. za vogalu pa sem zagledala umirajočo Gemmo. "Gem, kaj je?" sem zaskrbljeno vprašala. sedela je na tleh ter glavo tiščala v svoje dlani. "Give me a five!" je zavpila ter iztegnila roko. z svojo dlanjo sem udarila ob njeno. opazila sem da je umirala zaradi smeha. "kaj je smešno?" sem sedaj v smehu rekla tudi sama. "carica si. kakšno si ji zabila. hahaha, takole je izgledala.." je rekla v smehu se dvignila na noge ter se spet skoraj prevrnila. režala se je kot nora. nato pa sem se začela še sama saj je tako smešno oponašala Špelo. pačila se je ter delala "muu,muu" xd
tedaj pa sva zaslišali šolski zvonec. celo uro sva ''odnašali dnevnik 9.b v njihov razred''
učenci so napolnili hodnik. k nama je pritekla Sanja ter nama povedala da sva dobili neopravičeno uro. "ja in?" sma rekli v en glas. sanja je skomignila z rameni ter dodala "toliko da vesta" in je odšla. Gem je šla na stranišče jaz pa sem se vsedla na klopco. v roko sem vzela Milko z lešniki ko je k meni prišel..
05. junij 2011
u48335
u48335
*špela je stala z odprtimi USTI..* napisala sm očmi hotla pa sn napisat z usti xd
05. junij 2011
next (: ful je dobr, pa smešn xD
05. junij 2011
u48335
u48335

špela. (ia popouna je. xd) in kao ma pobarvane lase. ;D

05. junij 2011
u48335
u48335
to je sanja (; ta tazadnja slika
05. junij 2011
u46019
u46019
neeeeeeeeeeeeeeeeextuj < 333333
05. junij 2011
u48335
u48335
še 1 koment xd < 3333
05. junij 2011
u42932
u42932
nekst
05. junij 2011
u48335
u48335
ok xd
05. junij 2011
u48335
u48335
Žan. adijo, umrla sem. : d
"ti si pa smeško!" je rekel ko je sedel poleg mene. zazrla sem se mu v modre oči ter se nasmehnila. "zakaj?" sem vprašala. "te niso naućili da ko vstopiš v razred rečeš oprostite ker motim?" ie v smehu rekel. zamahnila sem z roko. ponudila sem mu čokolado in vzel si je en košček. jas bi lahko jedla na tone čokolade on pa samo en košček? "hahahhahahahahahahhaha" sem prasnila v smeh. začudeno me je pogledal ter vprašal kaj je smešno. "pač to. da si vzel samo en košček." sem se smejala da se mi je čokolada zataknila v grlu ter sem dobila napad kašlja. "opaopa. kaj se tu dogaja? Deja, saj veš da te čuvam zato greva!" je Gemma rekla v smehu. prijela me je za roko ter me odvlekla stran od žana. "na obdrži. sem mu rekla ter mu dala čokolado. postrezi si in ne 'šparaj' hahhaa" sem rekla nato pa pustila Gemmi da me je odvlekla vstran. "pa kaj se greš? ga misliš zaprosit za roko?" me je vprašala. prikimala sem. ter se začela smejati. po končanem pouku, ko je imeu 9.b še vedno pouk sem odhitela v njihovo garderobo. iz zvezka sem odtrgala majhen košček papirja ter nanj napisala: "rada te imam. ♥ če sem lahko; tvoja D _ _ a. " listek sem vtaknila v žep žanove jakne. nisem vedela od kot mi ta pogum a to sem zares naredila. xd nato sem v upanju da me žan naslenji dan nebo zadavil odšla domov. tam pa me je čakalo veliko presenečenje.
05. junij 2011
neeeeeeeeeeextuj ;3
05. junij 2011
u50027
u50027
Neeeeeeeeeeeeeeext!
05. junij 2011
u48335
u48335
ok.
05. junij 2011
u48335
u48335
"mama kaj d hel je to?" sem začudeno rekla ko sem buljila v star, ves prašen akvarij, v katerem je plavala zlata ribica. "zlata ribica!" je ponosno rekla mama. "še ena ki bo živela posmrtno žiuljenje v wc školjki?" sem jezno vprašala. vseh 100000 rib ki sem jih imela zdaj veselo plavajo v kanalizaciji. in to ni dovolj? res mora tak končati še ena riba?
"tudi prau" je rekla mama. odšla sem v svojo sobo in se vrgla na posteljo. vpisala sem se na Facebook ter pregledala obvestila. imela sem prošnjo za prijateljstvo. 'Žan Novak vam je poslal prošnjo za prijateljstvo. sprejmi / not now. kliknila sem na sprejmi ter pregledala njegove slike. res je bil pravi model. a kaj ko nimam možnosti pri njem. že v naslednji minuti me je kliknil in me vprašal če vem kaj v zvezi z listkom v njegovi jakni.
pogovor.
deja; am.. no..
žan; ti si bla? ne? xd
deja; ja. lahko me zadaviš. čakaaaam.
žan; zakaj?
deja; zaradi listka?
žan; eh. kake maš. i like it : $
deja; res? : $
žan; mhm :*
u49503
omg : o next next next next !
05. junij 2011
u46019
u46019
neeeext tkoj! :3
05. junij 2011
njext. n.n
06. junij 2011
next najboljša na svetuuu
06. junij 2011
u46019
u46019
da mi nextaš u tem trenutku! o : < 3
06. junij 2011
u48335
u48335
hvala (:
ok
06. junij 2011
u48335
u48335
mama je pritekla v sobo in me vprašala kaj se dogaja. objela sem jo nato pa stekla iz hiše. "Gemm!!" sem vpila med tem ko sem tekla. kot da bi me gemma ki živi na koncu ulice lahko slišala. pritekla sem do njenega bloka. odločila sem se da jo nenapovedano presenetim : d
imela sem srečo saj me je neka ženska spustila v blok tako da mi ni bilo treba zvoniti pri Gemmi. počakala sem da je prišlo dvigalo. vstopila sem ter pritisnila tipko za 9 nadstropje. kot ponavadi se mi je v dvigalu vrtelo zato sem se vsedla. naenkrat pa se je dvigalo ustavilo. vstala sem ter začela udarjati po vratih. kričala sem. pritiskala sem na zvonec, nato sem omedlela xd zbudila sem se sede na stopnišču v 5 nadstropju. ob meni ni bilo nikogar. "nikoli več negrem u dvigalo." sem sklenila. odločila sem se da grem do 9 nadstropja peš. ko sem prisopihala do Geminega nadstropja sem pozvonila. takoj ko so se vrata odprla sem planila v objem osebi ki je vrata odprla. mislila sem da je Gemma a bil/a je...
06. junij 2011
u46019
u46019
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext ^-^
06. junij 2011
u48335
u48335
bil je Žan. skustila sem ga iz objema in ga debelo pogledala. iz za njega je pokukala Gemma. "Deja.. kaj pa ti tu?" je v zadregu vprašala. "nesmem priti na obisk k biuši najboljši prijateljici? večje vprašanje je -> kaj pa ta tu?!!" sem zavpila. nisem pustila da mi odgovori. "deja, čakaj..." sta rekla v en glas. prepozno. pognala sem se po stopnicah. spotaknila sem se ter poletela po zraku. "dejaaaaaaa" sem zaslišala krik iz zgornjega nadstropja. kotalila sem se po stopnicah ter se ustavila v 8 nadstropju. ležala sem nepremično. kakšnih 5 minut. "deja, ne zafrkavaj se. ustani!" sem zaslišala rečti Gemmo. prijela sem se za glavo in opazila da mi teče kri. "ajs. usega si ti kriva. prišla sem ti povedat da sem zaljubljena v žana. ti pa si bila sama z njim pri tebi doma." sem komaj izjavila. "kasneje ti obrazložim. a verjemi ni to kar misliš. kakor koli, poklicala bom rešilca." je rekla. "ne!" sem se uprla. postavila sem se na noge. vse me je bolelo. odšepala sem do dvigala. vem da sem sklenila 'da nikoli več' a nisem mogla hoditi. pripeljala sem se do pritljičja, ter zapustila blok. "deja! oprosti! a ko boš izvedela zakaj se gre, mi boš hvaležna!" sem zaslišala od zgoraj. vedela sem da je gemma. na svojem balkonu. a nisem pogledala gor.
06. junij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg