Forum
u34783
u34783

glavni vlogi [sorry če sm pa z nima obsedena] Jane & John [ mr&mrs Smith, ja vem no! -.-'']

Gonna DEAD!

opisek:
Jane & John.~ Tajna agenta. Tokrat imata v vajetih bogataša, ki želi umreti, naredil pa je velik zločin.
Jima bo uspelo?
Da ne?
Izveste v prvem delu!
22. januar 2011
Next! ;D
22. januar 2011
u34783
u34783
KARMI! JA SI REKLAxD
22. januar 2011
u34783
u34783
"JOHN!" sem se zadrla in vstopila v pisarno. "Nov primer?" se je oglasil John. "Jap," sem rekla in ga poljubila. "Kdo?" je vprašal in si oblizoval ustnice, ker sem si jih namazala z šminko, z okusom lubenice.xD "hm, tukaj je slika," sem rekla. "Steve Gerrard T. Anderson?" je vprašal. "Ja, baje je ful bogat in želi si smrt," sem rekla in pograbila malo smokijev. "Aha, lej tole," je rekel in mi podmolil sliko. "ukradel je 883.milijonev," je rekel John. "Oops," sem se nasmehnila. To se malkat nardi. "In?" sem rekla. "Pridi, tale T.Anderson je tok znan... Mislim da se je pojavil že v obliki Stewarta J.Janea. Jane, to je čudno, sse ti ne zdi?" "Daj sem" sem rekla in pograbila sliko. "Pa je res zelo znan" "Mislim, da sva ga ujela," je rekel John. Vzela sva "orodje" in odšla. Do kavarne, kjer je vsako jutro brskal po spletu. "John, govori z njim, jaz pa grem navezat njega na kamere in opazovat kaj gleda po spletu," sem rekla. "OK" je rekel in odšel. Govorila sta, jaz pa sem navezala stike. Ko sem začela gledati, kaj gleda, sem videla.
nextt?
22. januar 2011
JA SM REKLA!

Next♥
22. januar 2011
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet
23. januar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg