Forum
u150732
u150732
Vem rekli boste: še en brezvezen fanfiction! Ampak bom zelo vesela bralce in ta fanfction bo nekako drugačen. Bo pustolovski, seveda mora biti tudi ljubezen, drama, ljubosumje... In pa lepo prosim, da nezaželena sporočila (kletvice in podobno) zadržite zase.
Gold Flute

»Alice hitro, ujeli naju bodo!« Mi reče Tim z prestrašenim glasom. »Ne skrbi tukaj bodo šele čez 4 minute. Hm… nekje tukaj morajo biti senzori gibanja.« »Hitro Alice! Tukaj so! Slišim jih! Hitreje!«

*Pred desetimi leti*

»Kje je moja pridna punčka?« Vpraša moj očka, ki stopa skozi vhodna vrata. »Tukaj sem!« »Kje pa?« Spet vpraša. »Poišči me!« »No prav.« »Hihihi…« Se hihitam potiho. »Hm… le kje bi bila moja mala Layla?« Nato pa pogleda pod posteljo. »Tukaj sem!« Zakričim in mu skočim v medvedji objem.
*Sedanjost*

Ko pomislim na ta spomin začutim, da mi spolzi solza po licu. »Oh Alice nehaj no! Ti nisi taka krhka dušica, kot tvoje prejšnje prijateljice.« Obrnem se in zagledam svojega šefa Ronalda, ki je v resnici vodja skrivne tolpe. In ja, jaz sem ena izmed članic. »Oprostite gospod Ronald. Ampak, ko se spolnim tega dne se nakopiči preveč bolečine, da bi ohranila trezen obraz. Ne bo se ponovilo. Obljubim!« In si obrišem solzo. »Veš Alice včasih si bila Layla Benson, ampak danes si močna in neusmiljena Alice Smoth. Ni časa za smiljenje sami sebe! Zdaj pa nazaj noter, da ti povem novo nalogo.«
*V hiši*

»Zlata piščal.« »Kaj je to?« Ga vprašam. Na mizo položi sliko neke zastarele piščali. »In kaj naj storim?« Ga nezaupljivo pogledam. »Bolj, kot kaj naj storita!« Takrat mi s prstom pokaže na fanta mojih let, ki je ravno prihajal skozi vrata. »Alice to je Tim. In Tim to je Alice.« Podava si roke. »In kakšna je naloga?« Še enkrat vprašam, ampak tokrat bolj nestrpno.« »No naloga je takšna…«

Alice

Ronald

Tim

Kakšna bo naloga?
Kako se bodo v zgodbo vključili 1D?
Kakšen se vam zdi začetek?
Next?
P.S.: Prosim, da mi odgovorite. Hvala!
1oo%Directioner
30. september 2013
u144414
u144414