C&M
Igra GOD OF WAR je meni super igra in sem 1. del obrnu 6x in drugi del 8x.

Ali jo igrate oz. poznate?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. april 2010
u15278
u15278
ne poznam je sam mi lahk poveš o čem se gre
03. april 2010
C&M
Ti si en možiček, ki od boga vojne (ARESA) dobi neke meče, ki jih ne more sneti dol z rok (tej meči no na verigi) in v zameno ta možiček z imenom KRATOS pomaga Aresu in ko se Kratos odpravi v eno izmed hiš, da bi vse pobil, mu Ares tam pričara svojo ženo in otroka. Kratos jih ne vidi in jih ubije, zato se odloči, da se Aresu maščuje. In konec prvega dela je, da Kratos ubije Aresa in potem on postane bog vojne.

V drugem delu, pa se Kratos obrne proti vsem bogovom in mu pomagajo neki titani, da uniči glavnega boga Zeusa. Medtem umre še boginja Atena in Kratosu izda, da je Zeus njegov oče, ampak Kratos ne na olimp s titani odpravi, da vse uniči.

Tretjega dela pa še nisem videl.
03. april 2010
u15278
u15278
aha
03. april 2010
C&M
thegamingliberty.com/.../uploads/god-of-war.jpg
03. april 2010
C&M
tako opis je dolgočasen, ampak ko to igro začneš igrati...

Opaziš, da ni boljše!
03. april 2010
C&M
www.godofwar.com
04. april 2010
Trojka je kratka ampak sladka
06. april 2010
OPIS ENKE
si spartanc z imenom kratos ki se bojuje in pokliče aresa na pomoč in mu da neke meče na ketni ki jih ne more sneti potem ga ares pošle v neko hišo naj vse pobije tam je tudi njegova družina on jo ne vidi in ubije zato se odloći da se aresu mašćuje na koncu ubije aresa in postane nov bog vojne
OPIS DVOJKE
kratos je na gori olimp in hoče ubiti vsemogočnega zeusa na koncu ubije atheno namesto zeusa zato ker se athena vrže pred njega in mu izda da je zeus njegov oče
OPIS TROJKE
kratos gre s titani na goro olimp kjer se bori proti bogovom prvo ubije posediona drugo hadesa tretga heliosa četrga hermesa petga chronosa šestga hepehestusa sedmega zeusa in na koncu še sebe.
TO JE MENI OSEBNO NAJBOLJŠA IGRA NA SVETU
Kateri God of War vam je najblši
God of War
0%
God of War 2
0%
God of War 3
100%
Ne igram
0%
03. maj 2010
u20576
u20576
kr neki...
03. maj 2010
Nemoreš rečt kr neki če ti ni fšeč jebote. Igra je zakon.
04. maj 2010
u8640
u8640
zakon igrca dvojko sem obrnu dvakrat na ps 2 zdej si pa zlo želim trojko pa nimam ps 3 in upam d po za računalnik
07. maj 2010
u8640
u8640
najbolša igrca
07. maj 2010
to je najbolši špil na svetu ubrnu use dele
10. junij 2010
C&M

13. julij 2010
zakonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
19. junij 2011
na psp igram pa vam lahko opišem kako je na psp-ju
chains of olimpus
kratos ki ga poznajo kot ghost of sparta se bori za svobodo bogov ko se mu že dozdeva da so ga bogovi poslali v vojnoda bi občutil bolečine in grozo potem ko najde svojo hčer caliope(reče se kalajepi)mu občutek naraste nato pride neka ženska in ga iziva da jesebičen ker je vso svojo moč vsul vanjo in se odločil da bo s hčerko nato hčerko spet zapusti in pobije vse duhove okli njega in spet postane mogočen ghost of spart nato neki titan atlas in tista ženska kratosa poskušata ubiti kratos ubije žensko in zveže atlasapotem se vrže na zemljo(planet zemljo)in se že zdi da bo umrl ampak ga athena reši.
ghost of sparta
kratos je znankot god of war ki je na prestolu in razmišlja o deimosu njegovem bratu ki je po athenino mrtev ker ga je vsel ares ki mu je pomagal nekdo kratos bogovom ne verjame nato zasliši mamo ki ga kliče in jo gre iskat in jo najde mama mu izda da je deimos živ samo da je ujetnik thanatosa boga smrti nato kratos sreča govoreči kip athene in ugotovi da mu je lagala kratos se razkuri in še preden bi athena lahko kaj rekla kipa razbije nato najde deimosa ki kratosa hoče ubiti da se mu maščuje ker ga je pustil aresu potem katos deimosa premaga in skupaj se obrneta proti tahanatosu in thanatos deimosa ubije nato kratosu meči zgorijo in z gorečimi meči ubije thanatosa nato nese deimosa na pokopališče in potem pride athena in mu reče da je ona pomagala aresu kratos je grozno jezen nek človek na pokopališču mu razlioži kaj je postal v glavnem uničevalec svetov nato stopi v nek portal in pove atheni da bodo bogovi še plačali ko kratos že gre in je v portalu athena reče oprosti mi...brat.
konec
19. junij 2011
to igrco mam na play stationu
20. junij 2011
najbolš igrca kr jo loh dobiš za ps ever!!! Obrnu 2-ko na ps2 pa 3-ko na ps3
29. september 2011
ni bolj glupe igre
29. september 2011
ker fouž si k je nesmeš igrt k ti mami nepusti gledat krvi. ku mojmu sošolcu pa je str 15 let. hahahahahaahha
01. oktober 2011
sm igrav še bolj krvave igre
04. oktober 2011
ja call of duty pa pac-man
07. oktober 2011
call of duty je glup
07. oktober 2011
LoL pa ti res nimaš pojma o dobrih igrcah.
09. oktober 2011
mam več pojma o igrcah ko pa ti
27. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg