Forum
ime mi je Natalie in sm velika oboževalka 5 Seconds Of Summer.

Začelo se je takole......bila sm čisto normalno dekle ki sploh nism rada poslušala roka in popa,ampak čez nekaj časa pa mi je moja najboljša prijateljica Sarah pokazala eno pesm in me je čist okužla z njimi in bilo je tako postala sm rokrca in čisto nora na njih. Začela sm igrati kitaro in bobne ampak največ truda sm vložila v bobne in sm tako trenirala in jih igrala ves čas...

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/e8/fe/9a/e8fe9aabc56b57ba89815c6bf7d210ff.jpg
no kje sm že ostala?..AJA no začelo se je pa takole..
ko sm postala totalna rokerca smo z mojimi najboljšimi frendicami ustvarile bend ki se je imenovane Angels notri so sodelovale Sarah(na kitari),Tjasia(bas kitara),Tasha(petje) in jst Natalia(bobni) bile smo 4 dekleta ki smo bile nore na 5 sos in smo si zelo želele da bi jih enkrat spoznale sploh jst ker obožujem Michaela Clifforda.
in čez kakšne 4 leta smo zelo zaslovele skupina Angles to smo me..postale smo zelo slavne in uspešne in edina želja ki nam je bila je takšna da bi spoznale 5 sos oz da bi jst spoznala Michaela
in ta želja je bila tako močna da ko sem bila na koncertu bi kar skočila na oder.
https://fangirlletters.files.wordpress.com/2013/07/334f22be7c7a5b951ebfb558fe5a1291.jpg
no ko se je bližala naša prva turneja v New Yorku smo bile zelo živčne in komaj čakale da zažigamo da bi postale tako slavne kot 5 sos.
http://www.tocnoto.si/teens/modules/aktualno/uploads/5sos_elvis_duran_live.jpg

in želja naših oboževalcev je bila da moramo zaigrati pesm od 5 She Looks So Perfect!
08. junij 2015
NEEXT OMG!""""" <333 prefektno!"! <3
08. junij 2015
pišmm <333 hvala !!!
08. junij 2015
nadeljevalo se je takole .....ko smo se pripravljale na koncert sm si želela da bi sam Michael prišel na moj lasten koncert kakor sm bila jst na njihovem ...vendar sm si mislila da lahko rečm marsikaj vendar se nikoli nebo uresničlo moja želja po 5 sos je bila tako močna da sem učasih celo jokala zaradi njih takšn pritisk sm imela.
no pred koncertom sta mi Sarah in Tasha podarili majico od Michaela
bila sem tako vesela da sm dobila energijo za nastopat.
http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=125747891

ćez eno uro smo se odpravljale na naš prvi nastop v New Yorku bile smo zelo živčne no in smo začele igrati pesm she looks so perfect odigrale smo supr in tudi naše oboževalce smo očarale s to pesmijo...
koncert je trajal približno 3 ure vendar smo ga uspešno spelale,po mučnem in super koncertu smo si privoščile užitek in to da smo skočile v morje in se osvežile in 1,2,3 smo že bile v vodi

http://blog.southeastpsych.com/wp-content/uploads/2012/04/Friendships.jpg

tako nam je bbilo lepo da tist trenutek sm pozabila na Michaela in svojo željo da bi ga spoznala in ves čas sem si pela pesm Wherever you are...

nadeljevanje pod next
08. junij 2015
PIŠEM ŠE ENKRAT ZARADI NAPAK!
nadeljevalo se je takole .....ko smo se pripravljale na koncert sm si želela da bi sam Michael prišel na moj lasten koncert kakor sm bila jst na njihovem ...vendar sm si mislila da lahko rečm marsikaj vendar se nikoli nebo uresničlo moja želja po 5 sos je bila tako močna da sem učasih celo jokala zaradi njih takšn pritisk sm imela.
no pred koncertom sta mi Sarah in Tasha podarili majico od Michaela
bila sem tako vesela da sm dobila energijo za nastopat.

ćez eno uro smo se odpravljale na naš prvi nastop v New Yorku bile smo zelo živčne no in smo začele igrati pesm she looks so perfect odigrale smo supr in tudi naše oboževalce smo očarale s to pesmijo...
koncert je trajal približno 3 ure vendar smo ga uspešno spelale,po mučnem in super koncertu smo si privoščile užitek in to da smo skočile v morje in se osvežile in 1,2,3 smo že bile v vodi

tako nam je bbilo lepo da tist trenutek sm pozabila na Michaela in svojo željo da bi ga spoznala in ves čas sem si pela pesm Wherever you are...

https://www.youtube.com/watch?v=2GRtFC8nTag

NADELJEVANJE POD NEXT ;P
08. junij 2015
NEXT!!!!!!! <3
12. junij 2015
neeext!!! ful dobr !!
12. junij 2015
no nadeljuje se takole....
ko sem si prirevala pesn Wherever you are sem vedela da Michaela nikoli nebom spoznala ali da bi ga videla vedela sm da lahko samo sanjam ampak v meni je bila globoka želja da bi ga spoznala nism zaljubljena ampak sm imela le gorečo željo da bi ga spoznala.

nato so do mene prišle ostale prijateljice in so me uprašale si uredu? odgovorila sem:
ne,nism...razmišljam kdaj bom lahko srečala Michaela čeprov smo že slavnne samo dvomim da kdaj koli ga srečam...
nato so me povabile na večerjo in tako smo skupaj večerjale in vso noč klepetale o naših nastopih,turnejah in seveda o 5sos

ko je bila ura že skoraj nekaj čez ena smo se le odpravile domov ko smo prišle so se one vrgle samo na posteljo.
js pa nism mogla spati razmišljala sem o vsem tem kar se dogaja razmišljala sem kdaj bom srečala Michaela razmišljala sem kdaj bomo imele spet koncert vse mi je šlo po glavi čisto vse..
predn so zaspale sem se izmuznila ven iz hiše in zopet razmišljala v usem.

sprehajala ssem se tu pa tam gledala sm srečne pare ,gledala sm zaljubljence,videla sm vse kar bi me lahko malo prizadelo,vendar v meni je še kar gorela želja o njem...

in spet se sprehajam in sprehajam kar naenkrat pa zaslišim petje in dozdevalo se mi je da bi lahko bili 5 sos.. rekla sm si; ah kje le oni tukaj?! ni šans...stopila sm bližje še bližje in zagledam Caluma rekla sm si šit!! to je Calum?! o moj bog! sm si rekla ali je to možno?...ampak je biu res Calum kakšna sreća ! se pravi morajo biti tudi ostali tukej...Calum je sedeu in igral kitaro in prepeval pesm dont stop!

ob pesmi dont stop sm se res stopila ! vendar me je bilo strah iti k njemu raje bi videla da bi bil Michael ampak če je Calum tukaj mora biti tudi on sm si rekla...in je peu..

ampak začela sem se spraševat kaj dela sam tukaj ? kje so ostali člani!

boste izvedeli pod next !
12. junij 2015
kjee so ostaali!!! neeext!! men je full ušeeč!!
12. junij 2015
no ko sem zagledala Caluma nism se upala da bi stopila bližje malo me je bilo kar strah. ampak sem si rekla če nebom šla nebom mogla izvedeti kje je Michael,Luke in Ashton!
odločila sm se da grem nazaj k mojimi prijateljicami Tashi,Sarah in tjasia .
tekla sem kolikor sm lahko tekla bila sem že izčrpana ampak kaj sem mogla hotela sm čim prej pridet k našim puncam da bi jim povedala da sm videla Caluma in da morajo biti še ostali člani nekje.

in ko sem končno prišla do naših punc nism mogla povedat tako sem bila zadihana da sem ostala brez diha in brez glasa..
rekla sm;p-u-uu-!!
sarah reče:natalia?! ej umiri se pa povej kaj je narobe? si padla?
pa rečem;n-n-ee!!
ummiri see!! reče Sarah
nato me Tasha zalije z vodo in je usaj pomagalo potem sem jim končno povedala kaj se mi je zgodil tasha mi ni verjela bila je tako vesela da je samo pihnila mim mene in tekla k svojemu Calumu ni biu njen ampak pri nje tega nesmeš rečt...odšle smo za njo tekle spet kaaku smo mogle! tekle smo z vso močjo da nebi zamudile ga.. ker če bi ga mi nebi verjele kaj se je res zgodilo.

tasha je že pred nami prišla pred plažo tam sem videla Caluma in se je kar naenkrat ustavila in ostala brez besed...res je bil on je bil sedel je na pomolu in igral kitaro vse nas je tako reznežil da smo skoraj zajokale.
nato sem odšla k njemu ga dregnila in uprašala: živjo! sem natalia in sem fenica 5 sos želela bi vedeti kje so ostali? člani?....
en čas je še ker stermel v valove in ni nič rekel...videti je bil žalosten saj nisem vedela ali naj prisedem ali naj še kaj rečm hotela sem nazaj iin Tasha mi prikima da naj se usedm zraven nejga in sem se...
še enkrat sem ga uprašala še predn sm rekla heej..
me je prikinil rekel je:veš,zapustili so me! odšli so brez mene to so prjatli kaj ne?!
rekla sem:am...kako je možno pa po vsej možnosti te niso zapustili nesmejo kje je michael?
rekel jen....on je bil z mano pa je šel nekaj za jest iskat..
bila sem u šoki..nisem dojela da ga bom končno spoznala....

nadeljevanje pod next ! hvala da berete !
12. junij 2015
neeeeext!!! supeer je !!!
12. junij 2015
obvezno neext! ful dobr pišeeš čimpreej neext!
12. junij 2015
hvala ker berete pišem dalje
no jst sm čakala z Calumom in z prijateljicami da pridejo člani 5 sos čisto sem bila vznemerjena da bom videla končno Michaela in čakali smo kar dolgo skoraj kakšno uro ko smo čakali je Calum tashi zaigram na kitaro amniso bilo je zelo romantično usi smo se skoraj stopili bila sta tako prisrčna da se mi je u glavi predvajal dogodek kako bo men peu Michael samo sm si rekla lahko le sanjam...že kot mala punčka sem vedno sanjala da bom nekoč postala slavna z najboljšimi priateljicami mi je uspelo samo nikoli mi nebo uspelo da bi bila prijateljica s slavno osebo kot je Michael...
res pa je da si nisem predstavljala da bom kdaj koli postala slavna vendar moja želja bo vedno ta da bo spoznala 5 sos upam da mi uspe! sem si rekla.
no ko sem js razmišljala sta Calum in Tasha uživala na plaži.
12. junij 2015
NEXT<3
12. junij 2015
neext !!!! ful dobr daalje !!!
18. junij 2015
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaawwwwwwwwwwwwwwwwwwww!!!
To je popounooo človeeeek!"
OMMGGGGGG!!!
Takoj nextaaaj!
Čene,,,čene...
ah...nevem, sam
nextaj, čene,...
aha!
Čene se ti slabo
piše!!
Ja!
NEEEXT!
in ja...kot si že verjetno
ugotovila...nova bralka!
NEEEEXT!
18. junij 2015
hvala ker beretee malo zamujam ampak nč zato

no Calum in Tasha uživata na plaži ta čas pa razmišljam če bom sploh kdaj srečala Michaela bila sem že močno potrta ker smo tako dolgo čakale kje so ostali...in napočil je čas
naenkrat sem zagledala dva človeka bila je tema in nisem vedela kdo je in naenkrat vidim z rdečimi lasmi v rdeči majci.
OMG! bil je michael mene je skkor kap!! bil je oon!!

bil je on !!
prihajal je iz teme v roki je imel malico za Caluma zraven je bil tudi Ashton omg ! sem si rekla in tako sem bila v šoku da nism vedela kaj narediti tako sem imela željo ga spoznati in ko sem ga zagledala me je skoraj kap!
nato pride še bližje in bližje...in reče : heej!
oo šit sem rekla ! to je meni rekel!
in ponovil je: heej!
rekla sem:zdravo!
on:kako si?
rekla sema kr okej! nism bla okej bila sem u šoku ampak sem se le zadržala nekako ..
najin pogovor je potekal lepo in normalno čez nekaj časa pa mi reče pojdiva malo na plažo..
in kaj sem rekla? ja itaak! halo! z Michaelom jaa!!!
no in odšla sva na plažo bila sva ob robu ograje ko pogledaš čez vidiš morje,skale in najlepše je bilo ko je bila še polna luna billo je POPOLNO!!
in potem sva se še kar pogovarjala uprašal me je čisto vse kar je bilo možno
nato pa mi je zaigral pesem Wherever you are...spravil me je u jok to je bila moja najlubša pesem ker sm si vedno pela in predstavljala da ga mogoče srečam.

bilo je vse tako popolno ni bilo lepšega kot sedeti z Michaelom ki ti igra kitaro in ti poje tvojo najlubšo pesm use je bilo popolno ni bilo lepšega tako sva sedela do 4 zjutraj pela,pogovarjala vse kar je bilo možno povedal mi je vse o njegovem otroštvu kako so začeli bend kako je vse poznau kako se niso razumeli ampak so sedaj najboljši prijatelji moja želja se je končno uresničila ni bilo boljšega.

in tudi zaspala sva skupaj na plaži ko naju je začelo zebsti sva se zbudila in rekel mi je:veš,meni je malo mrzlo greva?
rekla semeveda!
in rekel je da se jutri dobiva ob istem času ob istem mestu zato ker sva se tu spoznala bila sem presrečna!in tako sva odšla iz plaže naravnost v hotel...

hvala ker berete se nadaljuje
21. junij 2015
omg !!
NEEXT!
neext hitr !!!!!!!!!!!
21. junij 2015
next!
čimpreej ful dobr !! ka bo potem?
čimpreej neext!
21. junij 2015
ko sva hodila k hotelu sva na plaži srečala Tasho in Caluma še vedno sta sedela na pomolu čisto zaljubljena ...

šla sva samo mimo da ju nebi motila in tako sva končno prišla do hotela ...
pred hotelom pa zagledava še Sarah in luka samo gledala sem in si rekla kako hitro sta se spoznala in potem vidim še ostale 5 sos in naše punce kako se razumejo midva pa sva se poslovila se zmenila za jutri da bova zopet skupaj..tako so usi odšli me punce pa smo se odločile da zakurmimo ogenj in preživimo babji žur! ker to nam je manjkalo brez fantov.

imele smo se zares lepo...čeprav ni bilo Tashe ona je uživala z Calumom čisto zaljubljena ampak me se na to nismo sikirale me smo uživale pele,plesale cele noči do zore.
in tako smo tudi dočakala sončni vzhod...bil je tako lepp bil je nad morjem nebo čisto jasno in modro ni bilo lepšega kot doživeti ta lep trenutek z najboljšimi frendicami.

tako smo uživale da smo pozabile da imamo ob 7.00 koncert !
in nato rečem šit!!! punceee Angles! koncert imamo za 3 ureee pojdimo!!
tako smo z vso močjo stekle do Tashe jo zagrabile in jo odnesle usedle u avto in gas v Los Angeles tam smo imele še zaden koncert letos v tem letu.

hvala ker berete
21. junij 2015
Hahahhaha zadnji trenutek hahahhaa znacilno za nas hahahahahahhaha NEXT!!!! ♡♡♡♡♡♡♡
21. junij 2015
neeext!!!!
21. junij 2015
končno smo prišle v Los Angeles! ni lepšega kraja kot tale! bile smo naudušene malo sem bila žalostna ker se nism mogla poslovit od Michaela zmenjena sva bila da greva na zmenek sam kaj čes...tako je naneslo ker smo pozabile da imamo koncert.

hitro smo iztopile iz avta in brž odhitele na turnejo ura je bila že 6.55 imele smo samo še 5 minut in v 5 minutah smo se zrihtale js uzela palice za bobne,Tasha uzela bas kitaro, Sarah kitaro,Tjasia petje.
spet smo se uživele v rock style in začele s koncertom.. bilo je nepozabno..

pele,plesale,norele uživale smo kot nore koncert še nikoli ni tako dobro uspel kot danes bilo je nepozabno.
in nasred pesmi pa zagledam spet njega....Michaela...spet zagledam ga in nism dojela da je on prišel na moj koncert ne samo on logično da usi ampak on!

sedel je in me tako lepo pogledu da sem kar pozabila besedilo pesmi..ne za dolgo ampak sem spelala komaj sem čakala da se koncert konča da stečem v njegov objem..ampak sem imela občutek da je jezn name ker sm kar šla...

no in zapele smo še zadnjo pesm crazy in love..pesm je bila popolna za ta dan nepozabna ...

odpele smo jo končno! publika je bila naudušena nad Angles.Michael in ostali 5 sos so že stekli u zaoderje ter čakali da pridemo me..

21. junij 2015
NEXT!!!!!!!!!!! <3 TOP JE! <3
21. junij 2015
OMG !! OMG !!! SUPEERCAA!
TAAKOJ NEEXTAAJ!!!!
22. junij 2015
wooooow!
človek,
popouno jeee!!
NEEEEXT!!
22. junij 2015
čimpreeej neext!!taakoj !!!
22. junij 2015
hvala ker berete

no nadeljevanje je pa takšno...
stekle smo v zaoderje nato pa zagledam Michaela in me je skoraj kap spraaševala sem se kaj on tu dela? prišel je do mene in rekel:Nataia?
ja? sem rekla
on pa:zakaj si odšla?zakaj se nisi poslovila?
ostala sem brez besed sploh nism si predstavljala da ga bo tako skrbelo zame ker on je le slavna oseba nemorem dojeti da bi njega skrbelo.
no ampak sem mu čez čas le odgovorila.Povedala sem mu da smo imele koncert kot so že opazili in smo pozabile da ga imamo zato smo hitro odvrzele v Los Angeles. in res nismo imele časa se posloviti....ker....
prekinil me je in rekel:ja vem kako je to mi nonstop potujemo in se zavedam kako je to...
nato se je prebližal meni in me močno objel...stopila sem se...OMG MICHAEL ME JE OBJEEL LJUDJEE!!!bila sem u šoku objeeev me jeee,objeev me jee....

objemala sva se še kakšnih 10 sekund haha ampak meni je bilo super.
nato je Sarah predlagala da bi vsi skupaj odšli na večerjo in odšli smo v najbljižji lokal za zvezdnike oz restovracijo ki se je imenovala The Stars bila je ogromna notri pa tako lepa da smo me punce samo gledle.
ko smo prišli nas je že čakala miza bila je ogromna in odzadej pa steklenice vina in to v stekleni ogradi. bilo je super!

večer je bil nepozaben jedli smo,pili,se veselili in se pogovarjali do polnoči...nato pa je nekajj pokati bil je ognjemet bil je najleepši od vseh ki sem jih viddela in nato reče Ashton: ta ognjemet je za vas Angles ker ste najjača skupina ! in tudi najljubša nam!
bile smo presrečne da je posvečen za nas .

bilo je res romantično in super večer.
ampak kmalu smo se počasi odpravili nazaj naši predgari 5 sos so morali odditi nazaj v Australijo ker so končali tu turneje bile smo žalostne in razočarane ker morajo odditi .
prišel je Michael do mene me še zadnjič tesno objel in mi rekel:rad te imam¨! čim prej končate koncert tu in pridite kmalu za nami¨!
rekla semblubim! vedno in pousod bom stabo! FOREVER!
nato je stegnil roke in kar naenkrat mi je okoli vratu zapel verižico na kateri je pisalo zavedno! in še rekel mi je: to je najino geslo ! forever!
bila sem presenečena in razočarana ker gre .

nadeu mi jo je in tako so odšli.....
22. junij 2015
NEXT!!!!!!! ♡♡♡♡
22. junij 2015
neeeext!
22. junij 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg