Forum
u53391
u53391
Sem Patricija in pišem svojo 1. zgodbo. Zgodba se gre o 13 letni punci, ki zelo rada poje in sanja, da bi bila zvezda samo tega si ne uresniči.

Glavne vloge so : Sara ( 13 let ), Matic ( 15 let ), Tina ( 13 let ), Mojca ( 14 let ), Simon ( 13 let )
Stranske vloge pridejo kasneje.

Ali nadaljujem ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. julij 2011
Next
19. julij 2011
u53391
u53391
Hey. Sem Sara Vodnik. Stara sem 13 let in zelo rada pojem.
Hodila sem v šolo kot normalna punca. Nobenemu na šoli nisem izdala da ljubim petje.

Ampak nekega dne ko sem hodila pevskim je učiteljica predlagala, da bi pela pesem, ki jo je sama napisala. Nisem vedela ali naj jokam ali smejim. Bila sem presrečna. Mojca ( moja najboljša prijateljica ) me je vedno bolj spodbujala in moj fant Matic. Prišla sem v razred in moja sošolka Tina me je zelo grdo gledala. Nisem vedela zakaj, pa sej ona je že od vsega začetka čudna. Ko je bil odmor so me po zvočnikih poklicali v našo veliko zbornico. Bila sem zelo prestrašena ampak sta me Matic in Mojca potolažla, da sem imela več samozavesti.

Ko sem prišla v zbornico sem mogla zapeti eno pesem, ki jo doma sama pojem. Mogla sem zapet, ker zdaj je pravi čas da pokažem kaj znam, in sem začela. Vsi v zbornici so me gledali z odprtimi očmi, ko sem končala pa so vsi začeli ploskat. Učiteljica mi je rekla : " Jaz nisem vedela, da tako lepo poješ zdaj boš 100% pela zadnji dan šolo ". Ko je pri nas zadnji dan šolo naredimo v telovadnici in pridejo vse šole k nam, ker lani smo imeli v Murski Soboti in letos imamo pri nas. Prišla sem iz zbornice in takoj me je Matic objel in me poljubil.

J = Jaz M = Matic

M = Zdravo! Kako si odpela? Boš pela na na končnem nastopu?
J = Ja bom nastopila!
M = Super! Pridi greva domov avtobus že čaka
J = OK! Greva.! ( in sem ga poljubila )

Ko sva prišla na avtobus je bila na avtobusi eno punca. Midva z Maticem se vedno zadaj vsedema in zadaj je bila tista punca.Rekla je: " Ej ti lepotec ti se lahko tukaj vsedeš ampak tvojo sestro pusti dam vspredaj " .

J = Ups kot prvo jaz nisem sestra ampak punca od njega in kot drugič kdo si sploh ti?
U = o.m.g kako punco imaš da te ni sram in jaz sem Urška.
M = ( se vsede zravem Urške )

Debelo sem pogledala in odšla naprej. Vsedla sem skoraj zraven šoferja in kar naenkrat mi.......

Next.!?!
20. julij 2011
Next
21. julij 2011
nexxt
11. februar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg