Forum
Zgodba se gre o trinajstletnici ki se zaradi službe svojih staršev presleli v drugo državo daleč stran od Slovenije, Evrope. Piševa SwAgGirl:3 in FakJu

a boste bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. september 2012
Sem Kimberly in me vsi kličejo Kim ker je krajše. Moj oči je Anglež vendar se je pri 15 preselil v Slovenijo in čez par let poročil z mojo mami. Zato mi je ime Kimberly čeprav se mi zdi da je to bolj Ameriško ime. Stara sem 13 in imam popolno življenje. Lahko bi rekla da smo bogati ker sta oba moja starša diplomata in sta zdravnika zato zaslužita veliko. Imam mlajšo sestrico Emily. Stara je 6 let in je v prvem razredu. Jaz končujem sedmi razred. Moja najboljša prijateljica je ime Klara ki ni v istem razredu kot jaz, zato nisva res najboljši prijateljici.
''Čaw Kim,'' me je pozdravila Klara ko sem odhajala iz razreda. ''Čaw,'' sem ji odzdravila in pohitela čez hodnik v jedilnico na kosilo. razgledala sem se okoli sebe in poskušala najti koga ki ga poznam, da bi se usedla k njemu. Ko pa sem zagledala punco iz paralelke, ki mi ponavadi samo teži, sem vzela samo jabolko in šla na avtobus. celo pot sem razmišljala samo o tem kaj bom rekla staršem o tem da sem dobila 3 pri zgodovini. Izstopila sem iz avtobusa in se počasi privlekla do vhodnih vrat. Sezula sem si balerinke in torbo vrgla v kot, pri tem pa skoraj prevrnila rožo. Zadrla sem se:'' Emily!!!! A si doma? A je mami doma?'' Emily je pridrvela iz stopnic in rekla da bo v Ameriko vzela svojo vse svoje punčke in da ji moram posoditi kovček. ''Kaj sej ne greš v Ameriko,'' sem bila začudena. Emily je stekla v kuhinjo, jaz pa sem šla v dnevno poiskat mami in jo vprašat o čem govori Emily. Bila sem začudena ko sem v dnevi videla le en od naših dveh kavčev in nič drugega. Rekla sem si da to ne more biti dobro in počasi stopila čez prag. Moja mami in oči sta se obrnila proti meni in začela:''No Kimberly, to nama je zelo težko povedati ampak se naslednji teden selimo.'' bila sem začudena in rekla naj nadaljujeta. ''Dobil sem ponudbo v Ameriki, dobival bi zelo višjo plačo. Če ne grem me bodo odpustili. Tja bi moral za nedoločen čas zato sva se z mami odločila da gre tja cela družina.'' Nisem vedela kaj naj si mislim. Po eni strani sem bila zelo vesel ker je bila to moja želja, po drugi strani pa sem bila žalostna, ker bom pogrešala prijatelje in Slovenijo na sploh. Moja mami je rekla še:''Ob sedmih bo večerja takrat se bomo bolj natančno pogovorili. Povedala bom kje natančno bomo živeli, v katero šolo bosta hodili in kje bosta hodili v glasbeno šolo.''
V tišini sem šla v svojo sobo, se ulegla na kavč in razmišljala o vsem....
________________________________________________________________________________
02. september 2012
next
02. september 2012
next
02. september 2012

jst ;3

moja mami (33 let)

Klara

moj oči(35 let) haha vem da je čudna slika sam nism druzga najdla

moja sestrca <3

moja soba
02. september 2012
2. del.
Razmišljala sem ..Potem pa me je mama poklicala na večerjo.rekla sem ji da sem razmislila za ameriko...sm full happy ker gremo tja! ;DMama mi je razložila da bom hodila v navadno šolo za use američane.in da bomoživeli bomo w new yorku ;3 za večerjo so bili špageti :/ imam jih poun K***c ker jih skoss jemo :/.
vseno sem jih pojedla inn šla v sobo..odprla sm komp in se prijavila na fb..objavila sem nou status ..preselili se bomo v ameriko c: full sem happy...zatem sem ugasnila računalnik. šla sem spat sej je bila ura že 10 :/ Zjutraj sm se zbudila bila je sobota ;3 starša sta bila u službi..namazala sm si nutello na kruh in jo pojedla ;3 nato sem se oblekla v majico na kateri je smrketa IN v kavbojke ;3 šla sem ven ..zunaj sem zagledala..
02. september 2012
nexttttt!!!!!!!!!!!!!!!
02. september 2012
4 nexte in FaxJu nadaljuje
02. september 2012
nexxttt komi čakam dobra zgodbica
prosim če me obveščaš na zs ko bo nadaljevanje
hvala ****
03. september 2012
u39278
u39278
next
03. september 2012
Neext.!!
03. september 2012
zunaj sem zagledala mojo bff ki je tekla proti meni.v rokah je imela darilo.vprašala sm jo za koga je in ona je rekla da je zame ;3 objela me je in mi ga dala ;3 notri je biu medvedek me to you ♥

zahvalila sem se ji ..rekla mi je da greve v kino plača mi vstopnico.še enkrat sm jo objela in nato sve odšle ;3 gledale sve film Ted .biu je rez najjači ;D
Po filmu sve šle pe v meka itd...Nato sem odšla domov saj me je poklicala mama..ko sem prišla not je rekla da so full dobre novice...
03. september 2012
u39278
u39278
next
03. september 2012
nextttt
03. september 2012
u91739
u91739
next!!!
03. september 2012
neext!
03. september 2012
next
03. september 2012
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
03. september 2012

moja prjatlca k mi je darilo dala ;3
03. september 2012
u39278
u39278
03. september 2012
Rekla je:'' Pravkar sem izvedela da v kraju kjer bomo živele ne bomo edini Slovenci. Baje bo tam še ena družina. Vendar nevem koliko otrok imajo. Več o njih nevem. Letalo bo letelo v Torek, danes je sobota torej ti priporočam da začneš vse pakirati, če rabiš dodaten kovček, ti ga bom šla kupit samo povej mi ker grem ob šestih v btc. In ne pozabi da daš zobno krtačko, šampon ter obleke ki jih nameravaš obleč v nahrbtnik.'' Pokazala sem ji medvedka in ji povedala od koga je, ona pa se je nasmehnila in odšla v kuhinjo. Stekla sem po stopnicah in prižgala računalnik da pregledam FaceBook in mogoče med pospravljanjem in pakiranjem reblogam kakšno stvar na TUMBLRju. Odgovorila sem na nekaj komentarjev pod mojim statusem, nato pa iz hodnika prinesla kovček ter vanj počasi zlagala stvari iz omare. Prvo so šli vsi cedeji, nato kipci iz morja, potem sem v posebni škatlici noter dala ves moj nakit, nisem pozabila na posteljnino. da sem pospravila vse obleke sem rabila eno uro in pol ter 2 velika kovčka. V poseben nahrbtnik sem dala iPod, prenosnik, nintendo dsi in še par drobnarij. Ne da bi vedela se je zunaj že stemnilo. Sploh me ni zanimalo koliko je ura, bila sem zelo utrujena in sem šla spat z mislijo da bom jutri po hiši pobrala vse ostale stvari, šla s sošolkami v kino in mogoče v shopping, v Ponedeljek pa sem bom poslovila od vseh sošolcev, prijateljev in družine...
ob 5.30 me je Emily zbudila: '' Kiiiiiiiim vstani!!! Na letališče moramo.'' Nič min ni bilo jasno zato sem jo le čudno pogledala. '' Vse kovčke moramo odjavit in prinest tja.'' Aha zdaj mi je bilo jasno. Vse moramo prijaviti in prinesti tja. Na hitro sem obula copate in v vse sobe šla pogledat, če je moja mami vse spakirala. Ko sem ugotovila da nikjer ni več pohištva, razen v naših sobah, sem si oddahnila. Oblekla sem se in šla dol. Moja starša sta bila zelo panična saj sta ugotovila da so let prestavili na jutri.'' Ne no,'' sem rekla. pravzaprav pa bom lahko šla le k boljšim prijateljicam, družina pride k nam. To je torej urejeno .
Na letališču smo opravili hitro. Ob enih je k meni prišlo 5 prijateljic. Klara, Pavlina, Ana, Andreja in Sabina. (slik ne bom dala tuki k je brez veze ker jih omeni skor zadnjič)
Klara me je prosila naj ostanem, jaz pa sem ji rekla:''Ne no ne morem. Sej imate skaype. bom kej poročala.'' Pavlina:'' Pa ne pozab, ker ti bomo vse težile prek fbja, če boš!'' Do 4ih smo se pogovarjale. Potem pa smo se poslovile. Šla sem čez cesto kjer živi moja Teta in bila tam do desetih zvečer. vsi smo se v joku poslavljali, na žalost pa smo mogli it ker je ob šestih zjutraj že let.
Letalo je bilo zelo veliko, mislim da večje kot lani ko sem bila nazadnje na letalu. Moja sestrica me je držala za roko in radovedno gledala okoli sebe. Mislila sem si smao da bo to zakon.

''Let bo dolg 10 ur približno,'' je zavzdihnil moj oči. Mami pa je rekla: ''America, we're comming.''
Izstopila sem iz letala.

________________________________________________________________________________ 7 nextou in nadaljujm povejte kaj vm je ušeč pa kaj vm ni, pa kera boolš piše FakJu ali jaz-SwAgGirl;3
03. september 2012
u39278
u39278
next !

use je ful dobr <33

ti bolš pišš SwAgGirl;3
03. september 2012
tnx full hvala ;3
03. september 2012
u39278
u39278
03. september 2012
nextttt obe v redu
03. september 2012
u69610
u69610
NEXT! FAK JU BOLS PISE!! Dejmoo Tejjaa!!! HAHAH
03. september 2012
03. september 2012
u101828
u101828
03. september 2012
u58303
u58303
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
04. september 2012
nextt
04. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg