Forum
ŽIVJO PIŠEM SVOJO PRVO ZGODBO UPAM DA VAM BO VŠEČ...
Cher Lloyd: Za Računalniku sem sedela in barala zgodbe. Ko me je kliknala Madison Beer. Pogledala sem sporočilo in pisalo je Hey. Jaz sem Madison Beer.. Kdo si pa ti ?. Ko sem videla to spororčilo me je kar nalimalo na stol saj nisem pričakovala nobenega sporočila. Seveda sem odpisala: Živjo Jaz sem Cher Lloyd. Odpisala mi je: Lepo ime…itd se je nadaljeval pogovor. Pogovor je trajal nekaj ur.. ko je rekla da bi me rada spoznala v živo.. Seveda sem se ustršila Mislila sem da je to nekakšen pedofil ki se izdaja za punco. A potem sva se videle prek skypa. In sem videla da je to res punca ki se ne izdaja za nikogar. Povedala mi je da ima fanta ki mu je ime Louis . Jaz pa sem ji seveda tudi morala povedati da imam fanta ime pa mu je Harry. Harry in Louis se že poznata le me2 se ne. Nekaj dni po tem pogovoru me je poklical Harry in rekel da greva k Louisu na obisk niti sanjalo se mi ni kdo je to, ker sem čisto pozabila na tisti pogovor z Madison. Ko sva prišla v središče Londona na neki avtobusni postaji sta naju čakala Louis in Madison. Harry je odprl mojo okno in rekel no vidva golobčka pridita v avto. Pogledala sem Louisa direktno v oči. In si po tiho rekla OMG !! ker top tip !!.. Harry me je pogledal in rekel kaj pa ti tako strmiš v Louisa ? Louis je že zaseden…
Rabim 5 nextov za nadaljevanje…
MNENJE?

29. december 2014
neeeext
29. december 2014
u113053
u113053
next <3
naslovno js nardila :'D
dobesedno je tle lepša k pa tam :'D
29. december 2014
kje tam ??
29. december 2014
ajaa pa hvala za naslovnico
29. december 2014
next
29. december 2014
jaa ne morem več čakat moram dat next..
Pogledala sem Harrya in mu rekla saj vem. Odpeljali smo se naprej ko me je Madison uprašala.. a si ti Cher ? Jaz pa jaa jss sem js sem Cher Lloyd.. Madison me je pogledala in rekla: Ti si ta ko sem se z njo pogovarjala prek Skypa ??.. Jaaa jaz sem.. Ko smo stopili iz avta me je Mdison prišla objet. Rekla je nisem si mislila da boš tako hitro prišla na obisk. Pogledala sem Louisa iz Louisovega pogleda sem lahko izbrala nekaj besed.. Kar strmela sem v Louisa in Harry je rekel Cher kaj ti je Louis je že oddan.. Jaz pa sem brez pomisleka reka, ja saj vem. Madison je pa vedno bolj strmela v Harrya… Dogajalo se je pred Louisovo hišo. Me2 z Madison sva dobili svojo sobo. Harry pa Louis pa svojo. Zvečer sva se z Madison pogovarjale v teh dveh tipih ki sta bila za naju popovna. Seveda govorim v Louisu in Harryu. Prav kmalu sva zvedele da sva se zaljubile v fanta od druge.. V najnem primeru Jaz v Louisa, Madison pa v Harrya. Zaspali sva pozno zvečer, ko je v najni sobi nekaj zaropotalo…
Rabim 2 nexta…
mnenje???
29. december 2014
pa oprostite za krajši next naslednji bo daljši..
29. december 2014
ne
29. december 2014
xt
29. december 2014
nnnneeeext
perfektno pises
29. december 2014
Hvala
29. december 2014
Next dam jutri
29. december 2014
u113053
u113053
next super je *o*
29. december 2014
n
ne
nex
next
nex
ne
n
30. december 2014
Next napišem jutri v letu 2015 srečno novo leto vam želim... <3 <3 <3
31. december 2014
hvala enako
31. december 2014
Zaradi mojih zadržkov glede te zgodbe se opravičujem next dam takoj ko bom lahko imam resne težave oprostite
04. januar 2015
evo končno uspela napisat Neeeeext PP
-------------------------------------------------------------------------
Zbudili sva se in pogledali po sobi… Spraševale sva se kaj se dogaja ko sta karnaenkrat iz pod postelje skočila Louis in Harry. Midve z Madison sva se ustrašili in se spogledali. Potem pa smo se vsi štirije začeli smejati saj smo izgledali kod neke budale.. Bedeli smo še do kakšnih 6-ih zjutraj in potem šli spat. Ko sem se zjutraj zbudila se mi je zdelo kod da je ura 10 dopoldne Ampak ne bila je veliko več kod sem si mislila. Bila je 1 popoldne. Fanta sta že bedela nekaj ur pred nama, ampak midve z Madison sva še spali. Zbudili sva se v objemu Louisa in Harrya čeprav sta zjutraj, šla v svojo sobo. Rekla sta da va tako dobro zgledli ko sva spali da sta se morala zraven oležt in naju objet. Kar je bilo najhuje je to da svba se zbudili ravno obratno. Harry ki je v resnici moj fant se je olegel poleg Madison. Louis ki je pa fant od Madison se je pa olegel poleg mene. Ampak nama z Madison ni bilo nič narobe saj sva se zaljubile ravno v ta dva ki sta ležala poleg naju. Ona dva pa sta se zjutraj kregala saj sta zaljubljena ravno obratno od naju z Madison.

Louis: Ponoči je bilo res noro niti vedel nisem kam sem se ulegel Harry pa pomoje tudi ne, ker sva zjutraj ogotovila da sva se ulegla zraven napačne punce. Jaz sem se ulegel zraven Cher, Harry pa zraven moje preljube Madison. Zjutraj sva e z Harryu skregala saj nisva tega pričakovala. Midva ploh nisva spala ampak sva šla v nek klub kaj ti jaz vem kaj je že un klub samo vem da so bile tam neka dekleta, ampak midva z Harryu sva šla tja službeno saj sva policaja.

Harry: Ze prvi dan sem jo videl da se je zaljubila v Louisa le da mi tega noče povedat, sicer je meni madison tudi včeš in tudi vem da sem jaz njej ampak jaz ljubim Cher. Ne razumem pa zakaj Louis vedno ko greva ven omenja Cher. Pomoje je on zagledan bolj v njo kod pa v svojo Madison. Želim si da bi lahko čas zavertel nazaj in da bi bila Cher samo moja in da se nebi zaljubil v Madison kar sem se že. Res je da imam rad le Cher ampak, kaj ko me zmerj tako razganja ko pomislim na Madison. Rad bi ji povedal kaj čutim do nje vendar ne vem kako se bo ob tem počutila Cher. Mogoče bom dobol kakšen odare po liu kar si tudi zaslužim. Želim si le da bi lahko končno ogotovil kdo je v koga.

Madison: mhmm Iz dneve v dan se bolj zaljubljena v Harrya ampak ne vem kako naj mu to povem ker ne vem kako se bo ob tem počutil moj predragi Louis. Resnično ljubim oba ampak kako se mi je lahko to zgodilo. Pa še Cherbo jezna name saj ji na nek način hočem speljati fanta.

Rabim 5 nextov
mnenje:
26. januar 2015
samo nexte rabm da lahko dam next
04. februar 2015
Next
06. februar 2015
next
04. april 2015
še 3. nexti..
06. april 2015
u173906