Forum
Razmišljala sm, da bi prevajala zgodbo z wattpada pa pol nism vedla kko pa sm se vseeno odločla...To je moja prva in če vam ne bo ušeč prosim ne pisat grdo v komentarje...

Hope you will like it

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Zaljubiti se v najboljšega prijatelja še nikoli ni bilo enostavno, ampak zaljubiti se v najboljšega prijatelja od najboljšega pa je še bolj zakomplicirano.

Alissa je vsa navdušena ker gre na turnejo s svojim najboljšim prijateljem Harryjem in njegovimi prijatelji One Direction na turnejo. Ona misli da bo na turneji zabave in iger več kot preveč, a se zelo moti. Na tej turneji ugotovi , da nima čustev samo do Harryja ampak tudi do Zayna, ki so veliko globlejša. Kaj bo naredila, ko ji bo njen najboljši prijatelj zlomil srce na miljon koščkov in jo dobesedno porine Zaynu v naročje? Kaj bo naredila, ko se bo zavedala da ne more imeti obeh?

ALISSA P.O.V

Ne morem odmisliti Hrryja iz moje glave. Odkar me je je sinoči poljubil, imam v glavi velikanski vetrovni vrtinec! Ne sanja se mi kaj bi naredila pri njemu. Ne vem kaj naj mu rečem…
*
¨ Samo en poljub Alissia, samo eden…¨ mi je Zayn zašepetal. Njegove ustnice so se nežno dotaknile mojih. Moji možgani so mi govorili naj ga ustavim in malo pomislim na Harryja, moje telo pa mi je govorilo nasprotno… K vragu s Harrjem… Želela sem si tega. S to mislijo me je Zayn nežno poljubil na moja usta…

Nadaljujem???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. avgust 2013
neextii čimprej super prevajaš <3
20. avgust 2013
u146676
u146676
Neeext
20. avgust 2013
Za začetek bi jst 7 nextow ...
20. avgust 2013
Neeeeeeeeext! Ne skrbi, sej ti bo šlo...
21. avgust 2013
next
21. avgust 2013
next
21. avgust 2013
next
21. avgust 2013
Next!<3
21. avgust 2013
next
21. avgust 2013
next<333
21. avgust 2013
Evo tuki next

Hvala ker ste začele brat to prevajanje…. Love yaa!!!
Aja pa ta next je posvečen ŁadyTomłinson<3, ker je prva začela brat ¨mojo zgodbo¨ .

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Predigra (zveni mal čudn ):
¨Alissa spremenila si se…¨
¨A jaz sem se spremenila ?¨ sem zagodrnjala. ¨Ne, ti si se spremenil Harry!¨
¨Ne pa se nisem--¨
¨Zdaj si ves frend-frend z mano, ampak takoj ko pride Caroline sem, sem nevidna! Zate takrat sploh ne obstajam več v tvojem svetu! Z mano ravnaš kot da sem samo eno naključno dekle na turneji s tabo! In ne pozabit, da si me TI vprašal naj grem s tabo na to prekleto turnejo! Sploh ne vem zakaj sem še tukaj s teboj! Sploh ne vem zakaj sem še tvoja najboljša prijateljica! Sploh ne vem zakaj sem se morala zaljubiti vate… Ja, prav si slišal…. Ljubim te, Harry Edward Styles! Ja ljubim te že 2 prekleti leti, a me je bilo strah ti povedati! Zdaj… sem presrečna da ti nisem povedala… Ker kristalno čisto vidim dame ne ljubiš--¨
Njegove ustnice so se zrušile čez moje. Njegove roke so držale moj obraz in prinašale toploto in strast v poljube. Moje srce je zaplapolalo(ne vem kko bi drgač rekla), ko je njegov jezik obliznil mojo spodnjo ustnico in s kretnjo jezika vprašal za vstop, kar sem mu z veseljem dovolila. Njegov jezik je plesal umazani ples z mojim v vojni sovraštva in ljubezni. Njegove roke so padle na moja zapestja in me dvignile gor. Avtomatično sem ovila svoje noge okrog njegovega pasu in začutila izboklino na mojem vhodu. Tiho sem zastokala. Čutila sem mrzel pult pod mano nakar sva poljub okrepila. Moji prsti so šli skozi njegove kodre, zaslišala sem nizek in globok stok. Stresla Sem se ko so njegove tople roke šle pod mojo majico. Nisem mogla zdržati tega. Počutila sem se vroče in moteče in vse to zaradi Harry-ja Stylesa. Končno sva se odlepila eden od drugega, ko me je začel poljubljati navzdol po vratu in začel sesati mojo kožo, ko se je nenadoma ustavil. Želela sem si več.. veliko več. Harry me je pogledal v oči. Njegove prelepe zelene oči so plesale s poželenjem in strastjo. Nežno me je poljubil na usta preden mi je na uho zašepetal: ¨ Tudi jaz te ljubim.¨

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
1. Next?
21. avgust 2013
next
21. avgust 2013
next
21. avgust 2013
Neeeeeeeeeeeeext!<333
21. avgust 2013
u146676
u146676
Neeext