Forum
u205380
u205380
Hojla!
Pisala bom o punci, ki je imela velik problem, ki jih ima veliko deklet. Upam da vam bo všeč. Vaša naloga je da pišete nexte <3
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mislim, da sem normalna najstnica. Že res, da imam kako kilo ali dve preveč ampak se najbolje počutim, če sem taka kot sem. A me sošolci zafrkavajo, da sem hruška debeluška. Večkrat sem že razmišljala, da bi začela hujšat, ampak mi je moja BFF Zoe rekla da mi naj mi ne pride na misel, da bi. Njej je lahko, saj je suha kot zobotrebec! No kakorkoli... Danes je med biologijo na vrata potrkala ravnateljica ga. Brown. Poleg nje je stal najlepši fant, ki sem ga videla v življenju! Ravnateljica je rekla, da mu je ime Andrew in, da bo naš novi sošolec. Učiteljica je gledala po razredu in rekla Andrewu: Vsedi se tam v zadnjo vrsto kjer je prosto eno mesto! OMG!!! Nisem mogla verjeti, da ga je posedla zraven mene!! Z mano ni spregovoril niti besedice, dokler me ni ponesreči ruknil s komolcem. Rekel mi je: Joj oprosti! Jaz sem mu rekla: Saj ni nič... Jaz sem Emily. On je rekel: Jaz sem Andrew... Kliči me Andi. OMG!!!! Nism mogla verjeti!! Zardel je, ko me je pogledal!!!! Pri naslednji uri je Andi sedel vrsto za mano sredi angleščine me je zadel listek na katerem je pisalo: Greva na pizzo danes po pouku? Zdiš se mi kul pa bi te rad malo bolje spoznal! Nisem mogla verjeti!!!! Napisala sem: Jaaaaaa!! Itak! In mu listek vrgla na mizo. Nasmehnil se mi je in se sklonil nad zvezek. Ta dan sem bila tako vesela, da mi je bila še matematika zanimiva. Dobila sva se pred šolo in.... Se nadaljuje
14. januar 2016
u205380
u205380
P.S en Next pa napišem novo
14. januar 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg