Forum
Če vam bo všeč bom napisala resnično zgodbo o eni punci. Napisala bom dogodke ki so se ZARES zgodil sam da bojo druga imena in druga okolica. Spodi bom napisala prvi del in da bom nadeljevala napište usaj 5 komentou. =)

1. DEL :
To sem jaz: Tanja, novopečena 13-letnica. Imam mlajšo sestro Lano (ki mi velikokrat para živce) ter seveda mamo in očeta... Bil je četrtek in napovedovala se je zadnja ura- dodatnega predmeta. Hodim namreč k Italjanščini. Začelo se je kot ponavadi. Ponavljali smo snov zadnje ure kmalu pa je k meni prisedla neka devetošolka. Opravičila se je zaradi zamude in se mi nasmehnila. Kmalu sva se zaklepetali v pogovor tako da naju je učiteljica morala opomniti. Dogovorili sva se,da se dobiva na kosilo. Pohitela sem (čeprav me je sošolka prosila naj jo počakam) in bila med prvimi v jedilnici. Hitro sem vzela hrano in se usedla za prosto mizo. Zraven se je usedla tudi Katarina(Devetošolka iz 9 razreda). Začeli sva se pogovarjali in prisedli so tudi drugi devetošolci. Pogovarjali sva se naprej in bili zatopljeni v pogovor dokler nek devetošolec ni začel nekaj spraševati Katarino. Šele tedaj sem opazila da je nadvse lep...Skupaj smo se začeli pogovarjati in se smejati. In zgodilo se je tole: Neka druga devetošolka(kasneje sem zvedela da ji je ime Ana) nas je spraševala zakaj si tako natančno lupimo mandarine in rekla da nje beli trakci ne motijo. Takrat pa sem jaz rekla:"če te ne motijo, zakaj si jih torej lupiš?" In vsi so se začeli smejati, tudi Andrej...

Se ti zdi začetek okej in boš bral/a naprej?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. februar 2011
**Zmotla sem se ko sm napisala " devetošolka iz 9 razreda"
sory
27. februar 2011
next!
27. februar 2011
u27744
u27744
next!
27. februar 2011
še 3 nexte:
27. februar 2011
No sej bom jutr nextala kr zle ne norm..
27. februar 2011
nextt.!!!!!!!!!!!!!!
28. februar 2011
nexTT
19. april 2011
u30718
u30718
next!!!
21. april 2011
u37779
u37779
next
27. april 2011
NEXTEEJ!
+jzt sm ti tut misnla rečt zakua si napisala devetošolkaiz o9ga razreda, č pa lohka napišeš pa ito pumen hahah
27. april 2011
u45017
u45017
next
01. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg