Forum
u155122
u155122
Zgodbo, sem se odločila pisati, ker mi je v nekaj dneh v glavo stopila ideja, se razvijala - pomagala mi jo je razviti moja najboljša prijateljica. Ker pa nihče ne bere mojih zgodb, upam, da bom imela vsaj tri bralke, upam pa, da ne prosim preveč. (Vsebina bo primerna za bolj starejše bralce, od tam 13 leta dalje, lahko pa bere vsak, če ve, da sme)
_------_____-------_____-------________-------_______------__------________---------_---________---______--
Moje ime je Roses, jap in sem čudaška. Pred šestimi leti, po moji krivdi, je umrl moj prijatelj. Če prav vsi govorijo, da je bila samo nesreča si ne moram odpustiti, da sem ga dobesedno pahnila v smrt. Stara sem 17 let, imam najboljšo prijateljico Jess, katera mi večinoma časa stoji ob strani - če se seveda ne ubada s svojim fantom Jonom. To poletje bo nekaj posebnega, čutim, če prav se bojim morja, ker je v njem umrl moj najboljši prijatelj. Teta ima na morju veliko hišo in z Jess smo namenjene iti tja čez celo poletje.

"Aaah, ta vonj po morju!" Reče Jess in vrže potovalko na tla. "Mhm..." Le odvrnem in odklenem vrata hiše. "Jest prva izbiram sobo!" Zavpijem in stečem po stopnicah gor ter pridem v sobo z balkonom. "Ejj, c'mon no! Ti maš balkon!" Zavpije. "Hahahaha, itq hehe.!" Se le zasmejem in začnem staviti obleke v omaro. "A greva na plažo?" Me vpraša. "Lahka." Odvrnem in na polico postavim še zadnjo brisačo. Zagrabila sem kopalke in odšla v kopalnico si jih nataknila, nato pa čez hlače do kolen, na debelo sem se namazala s kremo in nato oblekla majico. "A ti se nauš nč namazal?" Jo vprašam. "Ehh, jest mam olčka, de bom mela rjavo kožo." Reče Jess in se nasmhne. "You're crazy.." Sem le odvrnila in odšla za njo ven, na plaži pa sem naredila senco in se skrila pod njo. Na enkrat pa me zalijejo kapljice morja, tako peklo me je, ker je bilo morje malce še hladno, ker je jutro. "Eehhej, vež de sovražm morsko vodo!" Zavpijem in se začnem brisati z brisačo, kakor hitro je to le mogoče. "Ti nis pr tapravi ejga." Mi reče in hodi po vodi. "Omg, jest vidm same hot tipe!" Zavpije. Pogled sem umaknla iz revije in pogledala na pesek, kako so 4 fanti igrali odbojko. "Mhm.." Le rečem in nazaj gledam v revijo. "Jest grem do njih." Mi reče in si popravi kopalke, da ji joške še bolj bulijo iz njenih že tako odprtih kopalk. Zavpila sem z očmi dala na njih sončna očala in se dvignila. "Heey, fantje!" Zavpijem iz daljave, jaz pa sem samo zagrabila svoje japonke in stekla v hišo, nato pa gledala kaj se dogaja iz balkona. "Heey.." Reče eden iz med njih. Nato pa še vsi za njim. "A lahka z vami igram?" Jih vpraša. "Jaa..shure..guna dva tok al tok rabita okrepitev ker sta zanič!" Zavpije tisti poleg onega, kateri jo je pozdravil. Potem pa se nisem več zmenila za pogovor, šla sem dol in gledala televizijo, na njej pa....okay...zakaj morjo predvajat film Orlandota Blooma, pa še zgori brez je? Jest rabm sladoled!! Wooho, je Hot! Gledala sem film dokler me ni zmankalo, praktično do petih popoldne. "Heelloouu!" Slišim, na enkrat pa so se zaloputnila vrata. "Jebem ti! Ka me strašiš kura jedna!" Zavpijem in jo pogledam. "Ehh, sori no. A greš z mano? Fantje majo zabavo na pomolu." Mi reče. "Meh ne." Le odvrnem in preklopim na drugi kanal. "Omg, dones so pa na TV-ju filmi samih hot tipow haha." Rečem. "Na pomolu, jih boš lahka lizala po jajcih če hočeš, teh pa nmorš." Mi reče. "Kdo je reko, da hočm to delat? To je kruto." Odvrnem in bulim v tv, dokler se pred njo ne postavi Jess in jo izklopi. "OMG! LIH MAJCO JE HOTU DOL DAT!" Zavpijem. "Tam, bodo vsi brez majce." Mi reče. "Zgini" Ji le odvrem in odidem v sobo, nato v kuhinjo nekaj pojem, potem se sprehajam po hiši in ura je počasi postala okoli 7h, nato pa sem le odšla v sobo in nase nataknila črne dolge kavbojke, superge in črno majico na kateri JASNO in GLASNO piše: I HATE BOYZZ. Obožujem to majco. Počesala sem se in nato odšla dol ter z njo na pomol...

(Kok nextov si zaslužm?)

NexxxT?
05. maj 2014
nextttt
05. maj 2014
u163511
u163511
nextttttttttt!!!!
05. maj 2014
Next
05. maj 2014
u169599
u169599
neeeeeext
05. maj 2014
a še je sploh lahk bol popovn začetek???Ne nemor bit!-Vem : *
dFaqqq res je suupeeerrr,prfektno,najbolš od najbolšgaaa...< 3
zj pa ZAHTEVAM en velik,doug ubijalski NEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTXXXXXXXXXXXX!!!!!!!!!!(v nasporotnem primeru se soči s posledicami) * < 3
05. maj 2014
u155122
u155122
hahahaha
05. maj 2014
u152450
u152450
Nekšttt!!
- to mi je pa nekam znan.. le zakaj??
hehehehehh ;3
05. maj 2014
u155122
u155122
Hehehehehe, you *rawr*
05. maj 2014
hahahahaha neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
05. maj 2014
next
05. maj 2014
u155122
u155122
JUTR DOBITE NEXT!! (zle grem spat k me trebuh boli)

HVALA ZA USE NEXTE"!! :*
05. maj 2014
u155122
u155122
Če lahka oglašujete kej še mojo zgodbico?
06. maj 2014
u155122
u155122
Ko je prispela, sem le obstala na začetku pomola, Jess pa je odkorakala naprej. "Haha, glej kdo je prišel zadnji." Se zasmeje tisti, kateri ji je danes zjutraj rekel hey. "Za zadnjega imamo res dobro idejo." Reče drugi. "Čakej, malo?" Če odvrne in stoji tam. "V vodo.." Namigne tisti, kateri se je skrival za ostalima dvema, četrti pa je sedel na robu pomola. Gledala sem okoli sebe, ker sem vseeno prišla na pomol zadnja, ne pa ona. "Glej mačka je zadna!" Zavpijem in zagledam svojega mačka. "Jebeš mačko!" Zavpije prvi. "Ne ne ne...!" Zavpije Jess, ko jo tisti zagrabi in porine v morje, ona pa se ga je seveda prijela za roke in ga s se boj potegnila v vodo. Začela sem se režati in skoraj umrla od smeha na mestu. Jess je vsa jezna prišla iz vode. "Teči!" Mi reči in se zasmeje. "Zakaj? o.O?" Vprašam in jo bulim. "Ti si naslednja za v vodo!" Zavpije, jaz pa sem začela takoj teči stran, na enkart pa skoči name v svoji prelepi oblekci, katera ji za las zakriva rit. "Žečkanje!" Zavpije in me začne žečkati. "Oh..ne ne, hahahaha..." Se začnem režati in se je otepati. "A misliš, da sta lejzbike?" Vpraša drugi prvega. "Nope, Jess je preveč zagreta zame." Odvrne prvi drugemu in se zasmeje. Prijela sem Jess za roke in jo zvrnila s sebe ter vanjo brcnila pesek, da ji je priletel naravnost v usta. Prišla sem do pomola in se naslonila na steber čisto na začetku pomola. "Upam, da niste z njo." Rečem in zagledam tistega, kateri se je dvignil s stola, ne vem ampak mislim, da sem zagledala angela. "Mhm.." Odvrne tisti prvi in se zasmeje. "Ohh..C'mon...lejte, nism lih za plavat ker, ne maram vode preveč, če pa že...a lahka izbiram koji me vrže v vodo?" Vprašam. "Hahaha, lej kak je mala zbirčna, haha." Se spet zasmeje prvi, tisti tretji, katerega gledam od kar se je dvignil s stola pa se je le malce zasmejal. "Okay, ne resno..ne maram vode." Le rečem in stopim korak naprej ter se obrnem. "Mhm...hehehe..." Se zasmeje prvi, na enkrat pa pri pasu začutim roke in kmalu začnem leteti v vodo skupaj z njim. "Aaaahhaa!!!" Sem uspela zavreščati, še zadnjo sekudno, prej ko sem padla v vodo, imam pa en problem - poleg tega, da ne maram morja - plavala nisem že 6 let in ne znam plavati. Potopila sem se v vodo in nato začela mahati po vodni gladini. "Aaaahhaa, norci zmešani!!" Začnem kričati in nato končno prilezem do stebra ter se ga oprim. "Nej mi kdo pomaga." Le rečem, Jess se je začela smejati in rekla "To ne bo dobro Dean." "Hahahaha, sej bi te pršu rešit mala, sam je Chris bliže tep." Reče, prvi - kateri se imenuje Dean, očitno je oni, kateri me je vrgel v vodo Chris. "Glede tega, kje niti je Chris?" Le vprašam, na enkrat pa me nekaj zagrabi za nogo! "Ahhhaa morski pes!!" Zavpijem in se na enkrat potopim, školjke na stebru pa so me grdo opraskale po roki. Dvignila sem se iz površja in začela mahati ter nato prišla na kopno, vsi pa so se začeli smejati. "Jebem ti mater, kurc proklet hudičev!!!" Začnem vreščat, ko se CHRIS prismeje iz vode. "Ljubica, prvo se pomiri poj pa me tko grdo ogovarjej." "Svinja!! Čeb vedu ka se mi je zgodilo, me neb nit v vodo vrgo, pizdc proklet!!!" Zavpijem, on pa pride bliže mene. Zagrabila sem pesek in ga vrgla naravnost v njegovo faco. "Hvala..za pesek.." Reče in si orbiše obraz ter iz ust pluni umazano slino, polno peska. "Ni za kej prasc!" Zavpijem in se nekako dobesedno odplazim v hišo. "Zaka pa je taka, k ena histerična blondinka?" Vpraša Dean Jess, kakor sem videla in slišala, ko sem prihajala proti hiši. "Pred šestimi leti, se je po ne umnosti utopil njen najboljši prijatelj, sedaj pa se boji morske vode, oz. vode katera je globlja od metra in 80 cm. Poj ga je pa hotla rešist, sam ga je sidro pre hitro potegnalo v vodo." Pojasni Jess. "Hahaha, kurbica je hotla rešt svoja BFF-ja zle se pa mau vode boji, hahaha." Se začne smejat Dean. "Dej Dean, čist si brez srca!" Reče Chris in si skuštra mokre lase. Vsa žalostna sem se odvlekla v kopalncio in do dobrega stuširala, majice pa dala prati v pralni stroj.

Hiša v kateri smo:

*Naslednje jutro*

Sedela sem v hiši na kavču in si brisala nos z ropčki, katerih je na mizi nastajalo veliko število. Gledala sem v svoje roke in se kujala.

*Pri naslednji hiši*

"Eej, fantje, jest grem mau se von pretegent." Reče Chris in si nadene kratko majico. "A, dab mogoč srečo uno majhno punčko?" Vpraša Dean. "Nope, samo...pretegnt se grem no." Reče Chris in odide do vrat. "No ja.." Le odvrne Dean in spije nekaj soka. Chris pa se samo zasmeje in odide ven, na poti pa sreča Jess katera je hodila, do Deanove hiše. Prišel je do obale, nato pa zavil proti moji hiši (no hiša je od tete, ampak je trenutno moja). Potrkalo je po šipi jaz pa sem le rekla "Jess..zgini." Le odvrnem. "Ahm...ni Jess, Chris je." Odvrne. "Še slabše." Odvrnem in se dvignem s kavča in obrnem. "Glej, rad bi se ti opravičil glede učeraj." Mi reče. "Jah, zagotovo...ko si izvedel, da mi je tukaj na morju umrl prijatel 'KURBA' pa ga je skušala rešiti, a on ne bi skočil za teboj, če bi se utopil?" Le rečem in ga pogledam, kakor da mi je še vedno hudo, če prav mi je. "Nekako tako in ne poslušaj Deana, on ima svoje zato, pa tudi nima punce, ker je babnik večji kakor, ne vem kdo, sploh ne vem zakaj je moj najboljši prijatelj." Reče. "Kakor, da je pomembno." Odvrnem in odidem v kuhinjo ter si v kozarec natočim sok, ter sedem na pult. "Resno mislim, žal mi je, če bi vedel, da se je to zgodilo, te ne bi vrgel v vodo, pa tudi ne bi se šel tiste shark fore." Mi reče. "Itq ni pomembno...CHRIS." Le rečem. in skočim s pulta, ko senzor zazna preveč lepote v bližini, odšla sem do stolov v jedilnica in hotela sesti na tla, ko se mi stol zvrne. "Aaahha!" Udrihnem in padem na nekaj res....zbadajočeka. "Omg...ka je to?" Se vprašam in dvignem...ter zagledam. "Omg...to ni moje....FAK VIBRATOR JE!" Zavpijem in se premaknem. "Jaah..fuuuj!" Zavpijem. "Ahahahahaha, bolje, da ga nisi uničla, ker bo Jess tebe." Mi reče in se zasmeje. "Oh..groowwss..." Le rečem in se dvignem tako, da gledam nazaj za seboj. Ko sem pa pogledala pred sebe oz. dobesedno nad seboj sem zagledala Chrisa. "Lepe učke." Mi reče, jaz pa sem le pogledala v stran in rekla "Hvala." Ter zardela kakor kuhan rak. "Jest bom Jess ubila s ponvijo ejga!" Zavpijem. "Hahha, k grem če jo srečam ji bom reko, da nej se pazi." Mi odvrne. "Samo probaj! Boš v postli dobil presenečenje, JEZNGA MAČKA!" Zavpijem. "Hehehehe, poj bom pa tih." Mi reče in se popraska po glavi. "Lahka, zvem ime?" Me vpraša. "Ne...bolje, da ne." Le odvrnem in odidem malce naprej. "Kakor koli, moral bom iti, upam, da se še kej vidmo no, če ne pa, ni treba da greš z njimi, lahka se sam midva dobima." Mi reče in počasi gre proti steklenim vratom na verandi. "Bolje, da ne." Le odvrnem. "No ja..." Mi odvrne in odide skozi vrata. "Chris..počakaj!" Zavpijem za njim, on pa se obrne. "Ha?" "Roses...mi je ime." Odvrnem. "Rosey.." Se nasmehne Chris. "Roses..ne Rosey." Rečem. "Hehe, zame si Rosey." Mi reče in odide, jaz pa sem se nasmehnila in naslonila na vrata, katera so zdrsnila (ker so drsna), zasliši se BOOM. Chris se je obrnil in pogledal ter zasmejal. "OKAY SEM!" Rečem in dvignem roko, on pa se zasmeje in odide naprej.

Dean:

Chris:

Neeextt?
06. maj 2014
u152450
u152450
Nekštttt!!!!!! * __________ *
usakič k deana vidm je bol HOT ;'''3
06. maj 2014
u155122
u155122
Enak X'D
06. maj 2014
kdo je na sliki za lik CHRISA? (ga imaš za profilno ) drgač pa nexttttt
06. maj 2014
OoOoOo NEEEEEEEEEEEEEEXTTTTTTTTTTTTTT!!!!
(*kok sta tipa huda*)haha :!!
06. maj 2014
u155122
u155122
okay, še 3 nexte rabm
07. maj 2014
Next
07. maj 2014
neeeeeeeext
07. maj 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexttttttttttttttttttttttt
08. maj 2014
u155122
u155122
Okay dons nextam!! Hvala za use nexte
08. maj 2014
u155122
u155122
ČEZ EN TEDEN....

"Jess?" "Pojdi proč." Le reče nazaj. "Kaj pa je?" Jo vprašam ko na tleh zagledam razbit telefon. "Jess, kaj se je zgodilo?" Jo vprašam in sedem poleg nje na posteljo. "Kaj? Jon se vleče po drugih puncah, sedaj mi pa pošle sms, da me pogreša." Mi reče in se zabubi v postelnjino. "Oh, Jess.." Le rečem in se primem za glavo. "Jih bo že dobil, glej počivaj in ne joči zaradi njega. Jaz pa grem malce ven na sprehod." Rečem. "Ja,ja." Mi le odvrne in spi naprej, jaz pa sem odšla ven in korakala po plaži. "Ahwoy." Zaslišim za seboj. "O...Chris." Sem odvrnila in se ustavila. "Kam pa kam rdeča kapica?" Me vpraša. "Hehe, na sprehod grem." Le rečem in malce žalostno pogledam v tla. "Kaj pa je?" Me vpraša nato. "Ah, Jon vara Jess." Le rečem. Chris pa je po mojem za nekaj trenutkov utihnil in ni rekel niti besede. "Lepo, da te skrbi zanjo." Mi nato iznenada reče in si pomane roke. "Ja no." Le rečem in začnem hoditi po zlato obarvani plaži, ker se bliža sončnem zahodu. Korakala sva po plaži in kmalu sva prišla do dela, kjer se plaža zoža. Prišla sem do morja in prej ko me je zalilo po nogah sem odskočila. "Zakaj, me grabi tak strah, da bi se samo dotaknila morja?" Rečem in danem roke na glavo. "Ta strah moraš premagati veš." Mi reče Chris in stoji mogoče en meter od mene na moji desni strani. "Le kako? Jess mu nebi niti skušala pomagati, ker ni resna, sama pa...še sama ne vem zakaj ne morem. Vse to me tako bega." Le odvrnem. "Jaz ti bom pomagal." Mi reče Chris in poda roko. Malce sem se nasmehnila in mu podala roko. On je stopil v morje, jaz pa sem zavzdihnila, nato pa me je potegnil k sebi, da sem se malce naslonila na njega in že sem stala v morju, nežni valovi so mi močili prste in občutek je bil nadvse romantičen, slonim na res sexy fantu, kateri pa je na žalost od mene starejši skoraj 7 let. Bliža se sončni zahod, kar morje spremeni v lepo oranžno barvo, ki se preliva v rumeno, občutek morja na nogah pa je bilo, kakor, da bi te božali sami angeli. Malce sem se nasmehnila in rekla "Ne vem, zakaj me je bil tak strah?" "Bojiš se premakniti naprej." Mi odvrne Chris in drži za roke, meni pa so se zasolzile oči. "Vsi ti spomini, vsega sem jaz kriva. Če ne bi silila, se sploh ne bi to zgodilo! Rekla sem mu, če je faca pojdi se afnat na rob ladje na mesto, kjer je sidro in bodi legenda, potem pa se je ladja malce nagnila in sidro je padlo v vodo, skupaj z njim! Vsega sem jaz kriva!" Zavpijem in iz oči so mi padle težke solze. "Rosey....ne jokaj.." Mi reče Chris in močno stisne k sebi, objela sem ga z rokami okoli pasu, on pa je z roko pobožal moje skoraj do riti dolge lase in z rokami šel skozi njih, z drugo dlanjo me je nežno a vseeno zelo močno stisnil k sebi, da sem na svojem telesu čutila, vsak del njegovega trupa. "Nisi ti kriva, nihče ni vedel, da se bo ladja nagnila ali sidro padlo iz nje." Mi reče in malce začne zibati ter stiskati k sebi. Hlipala sem in ga objemala ter zamižala. "Pridi, greva na zdravilo za žensko žalost." Mi reče Chris. "Kaj naj nej bi bilo to?" Se zasmejem. "Sladoled." Mi odvrne, se nasmehne in z dlanmi obriše solze z lic. Odšla sva na sladoled in s tem se je razvedrilo celotno moje telo. "Chris, čakaj malo." Mu rečem in obliznem kornet. "Meh, kaj?" Reče in se obrne k meni, jaz pa sem ga z kornetom po nosu. "Okaayy, kko se nej pa zle obliznem?" Reče in skuša z jezikom polizati sladoled z nosu. "Hahaha, to sem si od vedno želela storit, v filmih je supr." Rečem in se hihitam. "Heheehehe...." Se začne smejati Chris in še vedno poskuša polizati sladoled z nosu. "Mehehe, če se ne boš obliznil te bom jaz." Rečem. "Čakam..." Mi reče Chris in se nasmehne. "Čakaj, ti to resno?" Rečem in ga gledam, kakor, da sem pravkar videla mačka, ki je skočil na mojo teto (ona ga vedno vrže s sebe kot zadnji prah). "Mhm..." Mi reče in se spet nasmehne. "To ni higienično! Sploh pa si prevelik, da bi z usti segla do nosu." Rečem in obliznem kornet. Chris se malce spusti in reče "A je zadost?" Zavila sem z očmi in rekla "To ni higienično." Chris se je zasmejal in rekel "Ne bom umrl, daj čakam." Postalo mi je grozno nerodno, on pa se je le naprej smehljal in čakal. "Ohh..noo." Le odvrnem in pridem do njega ter z ustnicami spravim sladoled z nosu ter hitro umaknem glavo od njegove. "Jeej." Reče Chrsi in z rokami pomaha ter se dvigne iz malce više od počepa ter se zasmeje. "Waaw, to je pa še bolš v resnic k v filmu." Rečem in obliznem kornet. "Hahahahaha, želja se ti je uresničla." Mi reče. "Hehehehe, menda res." Se zasmejem in ga lepo pogledam. "Khamm,...aja Jess je zelo žalosta in...nekaj se moram spovnit, da bi mogoče prišli k njej in jo razvedrili." Rečem. "Okkaay, grem k fantom pa jim povem." Rečem. "A grem s tabo, al znaš hodit?" Ga za hec vprašam. "Hehehe, sem rekel, da je sladoled zdravilo za ženske, dobimo se pri tvoji hiši." Reče Chris. "Okayy.." Rečem in odidem domov. "Jeess!! Ne moreš vrjeti, Chrisu sm polizala sladoled z nosu, omg!!" Zavpijem in pridem do nje. "Ja lpo." Mi reče. "Pa veš, pa ker se bojim vode, mi je reko da mi bo pomagu stopit v vodo ane, potem pa me je prijel za roko, pa sm se jokat začela pa me je močno objel pa stisnu k seb." Ji rečem. "Lpo..." Spet reče, ko spodaj nekdo potrka. "Uuu..minutkico!" Rečem in stečem dol. "O Hey, fantje kr naprej." Rečem. Prišli so vsi, Chris, Dean, Taylor in Ryder.

Taylor:

Ryder:

Prišli so v sobo. "Jessyy..." Reče Dean in pride do postelje. "Zgini.." Le reče Jess. "Daj no ribica." Ji reče "Zgin!" Zavpije Jess. Nato pa na enkrat Ryder dvigne njen kovter, nato pa ji Dean v posteljo vrže mrtvo ribo. "Ahhaa, riba!!" Zavpije Jess in ribo vrže nazaj v Deana. "Hahaha, okay...zle pa k riba smrdiš." Reče Dean. "Boš vidu smrad, prid sm!" Mu reče in s tal pobere ribo. Dean je prišel do nje, Jess pa ga je z ribo začela mazati po obrazu. "Hhahaha.." Sem se začela režati. "RIBA?!" Zavpijem in pogledam Chrisa in se začnem režati kot zmešana! "Hehehehe, druga se nismo mogl spomnt v 15 min." Reče Chris. Jess je začela grdo gledati, Dean pa je ribo vrgel na tla in rekel "Okay, Taylor, plan B!" Zavpije. "Kaj pa zdaj?" Vpraša Jess. Taylor je začel iz sebe dajati angelske zvoke, Dean je šel na kolena in rekel "Jess, a bi bla moja smrdliva ribja nevest?" Vpraša. "Resno?" Le reče Jess in ga začne kiljavo gledati. "Prosim, skupaj bova živela v smradu, sreči in smrdo nesreči, k dve smrdlivi ribi." Na enkrat sem se spet začela režati kakor, da mi manjka par kolesc, prijela sem se za Chrisa in začela še bolj režati. "Ti si mau šlik šlik." Reče nato Jess in še vedno resna. "Pa daj no, ribica moja smrdliva, prosim." Reče Dean in prime roko od Jess ter jo poljubi. "Ahahahahaha, nikoli!" Se zareži Jess jaz pa sem mogla iti ven, kjer sem se drgla in režala kakor, da sem popoln norec! "Hehehehe..." Se nato zasmeje Dean. "Jest se grem stuširat." Reče Jess in se dvigne s posle. "Jest grem s tabo, itq si moja smrdliva riba!" Zavpije Dean. "Da neb nit pomislu." Reče Jess in gre v kopalnico, jaz sem odnesla ribo ven in se zunaj naprej režala. "Kje je Dean?" Vprašam. "Res ne bi vedel.." Reče Chris, na enkrat pa Jess začne upiti. "Deeaann!!" Zaslišim, nato pa skupaj z Chrisom rečeva "Zdle vem kje je Dean!" Zasmejala sva se in stekla čim prej proč od hiše, ker vem, da bo Jess zelo jezna name¨!!

Neeeexxtt??????

1) Mnenje?
08. maj 2014
u152450
u152450
Nekštt!!!!! * ___ *
AWESOME!!! I'm stinkey fish x'D awww hiihihi
08. maj 2014
nexttttttt fullllllll cooooooooool !!!!!!!
08. maj 2014
js bi te prosila sam to, da pišeš bolj slovnično pa da večkrat pregledaš besedilo, k ene besede sploh niso končane pa teli spoli so mau čudni
08. maj 2014
''Jess, a bi bla moja smrdliva ribja nevest? ''*ohh kok romantično* ahhahahahhahahhahahahhaha..dfaq ahha:***<333
NNNNNEEEEXXXTTTTT!!!!!!!!!!!!!
08. maj 2014
neeext haha
08. maj 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg