Forum
u216711
u216711
Hej! Odločila sem se, da bom napisala svojo prvo zgodbico. Pisala jo bom, tudi če bo imela samo enega bralca. Če boš sploh bral/a bom neizmerno vesela!
Če že kdo slučajno piše, tako podobno zgodbico, se mu opravičujem, ker nisem prebrala vseh zgodbic na teh igrah!
.............................................................................................................................

Prolog:

Moje življenje se je popolnoma sesulo.
S smrtjo moje mame.
Kot pa da še ne bi bilo biti hujše,
pride do nekih zapletov...
.............................................................................................................................
Next?
22. september 2016
Next
22. september 2016
Ta zodba mislim da mi bo se usec
22. september 2016
Next
22. september 2016
Next in takoj mi nextaj ker je to popolnost
22. september 2016
Next
22. september 2016
u216711
u216711
Hvala vam vsem!
22. september 2016
u216711
u216711
Še kakšen Next?
27. september 2016
Next Next Next Next vem da ne šteje ampak prosim Next
28. september 2016
u216711
u216711
ok, naj ti bo če me že rotiš
28. september 2016
jaaaaaaaaaaaaaaaaaa jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, komaj čakam
28. september 2016
u216711
u216711
mogoče bo še danes Next
28. september 2016
u193768
u193768
Neeeeext
30. september 2016
u216711
u216711
O hvala ti!
30. september 2016
u216711
u216711
Ta Next posvečam vsem mojim prvim bralkam! Upam da vam bo všeč!

Bila sem čisto navadna 15-letnica. Imela sem čisto navaden ime in priimek: Mia Steward. Tudi zgledala sem čisto navadno. Ampak čez čas se je moje življenje obrnilo na glavo...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Zjutraj me je zbudila budilka. Sovražim to presneto reč, ki ti vedno zbudi, ko si v topli postelji. Zakaj ne morem še malo zaspati nazaj??? Seveda da ne morem! Ati me bo ubil, če bom še enkrat zamudila pouk. Torej mi ostane samo, da se po polžje spravim iz postelje
Ko sem se končno oblekla, sem se odpravila dol na zajtrk. In ko sem zagledala kaj je na mizi, sem se takoj razveselila, in postala veliko bolj optimistična in vesela.
Če še niste ugotovili, je bila na mizi Nutella. Ne moreš verjet, kako ti lahko ena majčkena stvar polepša celih 24 ur! Dokler sta na svetu Nutella in lazanja, je še upanje. Ravno sem si jo mazala na kruh, ko je prišel ati. Ni imel ravno veselega obraza.
"Kaj pa je?" sem ga vprašala
"Mama je zjutraj odšla v bolnico. Na preiskave. Na pljučih so ji našli tumor. Upam da bo vse vredu." KAJ??????? Zakaj mi tega ni nihče že prej povedal????? Ali moram res vse izvedeti zadnja?
"Ampak za kaj mi nisi tega prej povedal?" pričakovala sem pojasnilo, ki me bo pomirilo.
"Z mamo nisva hotela, da bi ti bila žalostna in prestrašena. Mama te lepo pozdravlja."
"Ampak..." Ni mi uspelo dokončati stavka.
"Nič ampak. Zdaj pa pojdi v šolo." Ja kaj sem pa takega rekla? Na tem svetu ni več pravice! In prijaznih ljudi! (no, moram priznati, da se tu pa tam še kakšen najde )
Pobrala sem torbo in odšla. Pri vhodnih vratih me je čakala moja najboljša prijateljica Lili. Ona je res dobra prijateljica. Je tudi edini človek na svetu, na katerega se lahko zanesem.
Povedala sem ji novico.
"O Mia! Upam da bo z tvojo mamo vse vredu! Zagotovo rabiš tolažbo! Pridi greva v trgovino" Joj, pa ne zdaj v trgovino! Čakaj, čakaj, kam pa ta človek meri? Mislim da vem kam *-*
"Po kaj pa?" Sem za vsak slučaj vprašala, čeprav sem že vedela po kaj.
"Ja po tvojo ljubezen! Po Nutello, po kaj pa? In kupili bova še plastične žlice, da jo bova jedli. Mogoče bi bilo dobro, če bi kupili kar zalogo! (nič ni vprašala mene, ampak sem se strinjala z njo) Ja, kupili bova 3 Nutelle." Okej, se bom žrtvovala in jedla z njo Nutello, čeprav sem jo danes že za zajtr. Res mi bo zelo težko!
"OK hihi greva" In sva šli. Ne moreš verjet, kako sta mi ona in Nutella polepšali dan!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Next? Mnenje, teorije?
30. september 2016
tooooooooooooo je popolno Next Next
30. september 2016
Next
30. september 2016
u216711
u216711
hvala ti! kdaj bo pa Next pri tvojih zgodbicah?
mimogrede, če še kdo ni prebral zgodbic od dream-all-day in Is.Somerhalder jih more nujno prebrat!
30. september 2016
u216711
u216711
Hvala vama!
30. september 2016
u216711
u216711
A bi katera mela posvečeno?
02. oktober 2016
jaaaz če lahko
02. oktober 2016
u216711
u216711
seveda lahko
02. oktober 2016
hvala
02. oktober 2016
u216711
u216711
Hej! Next posvečam dream-all-day. Upam da vam bo všeč!

Prišle sva v trgovino. Lili je dobesedno poletela k policam z Nutellami, in podobnimi stvarmi. Jaz pa sem capljala za njo. Ne vem kaj mi je. Če nekdo samo omeni besedo Nutella, že skačem od veselja. Kmalu je prišla z 5 Nutellami. Čakaj, ali ni rekla da bo vzela 3? No, saj ni važno Boljše več, kot manj.
Ko sva hodili proti šoli sem nenadoma obstala. Nekaj sem videla. Ali pa bolje rečeno nekoga. Videla sem najlepše bitje na svetu! To najlepše bitje je imelo rjave lase, in čokoladne oči. Skoraj sem se stopila, ko sem pomislila na čokolado.
Lili mi je začela mahiti z rokami pred obraz, in nekaj govoriti. Mislim da mi je govorila, da "Zemlja kliče Mio." Ali me res? No saj ni važno Stresla sem z glavo, in rekla Lili da se nama mudi v šolo. Preden sem jo povlekla za roko, sem ga še enkrat pogledala. OMG!!!!!! Pomahal mi je!!!!!
Vem da se obnašam kot obupna punca, ki nori za Bradom Pittom. Ne razumem punce, kaj na njem vidijo tako posebnega? Jaz zaenkrat še nič.
Sicer pa, ali nima tiste Angeline Jolie? Ali pač ne več? Nisem na tekočem s tem Čisto značilno zame.
Po dolgem času sva prišli do šole. Čakaj, kaj je danes na urniku? 2 URI KEMIJE!!!!!!!! Kemija je moj najljubši predmet. Če še ne veste. Vem da sem čudna, ker ostali sovražijo kemijo. Samo jaz jo obožujem! Poleg Lili. Hitro sva odšli v razred. Na srečo pred učiteljico. Danes smo delali v parih. Jaz sem bila z Lili. Nam učiteljica pusti, da si sami izberemo pare. Kemija je minila kot bi mignil.
Na srečo imamo danes samo 4 uri. To pa zato, ker je teden otroka! In cel razred si je zaželel, da bi na dan imeli samo 4 ure. Pa še to brez spraševanja. In, ker morajo upoštevati 2 želji, so ju. Zdaj imamo samo še likovno. Nadomešča pa slaboviden, in naglušen učitelj, tako da se bomo lahko celi 2 uri samo pogovarjali.
Moje predvidevanje se je uresničilo. Ni nam bilo hudo. Vsaj zaenkrat še ne Lili je morala iti pred pol ure domov, tako da moram iti sama domov. Kar stekla sem po pločniku. Ker sem že tako lepo tekla, sem se tudi lepo v nekoga zaletela. Čisto značilno zame. Vedno ko tečem se v nekoga zaletim.
Skoraj sem zacvilila od sreče. Kot zanalašč sem se zaletela v najlepše bitje na svetu. Seveda iz sebe nisem spravila niti glasu.
"Joj oprosti! Sploh nisem gledal kam hodim. Še enkrat oprosti." se je oglasil. Ker nisem spravila glasu iz sebe, sem samo pokimala.
Pomagal se mi je vstati, ker sem priletela na zadnjo plat.
"Saj je vredu. Tudi jaz nisem gledala." Hvala Bogu in vsem svetnikom! Spravila sem glas od sebe! To je čudež!
"Te lahko vprašam kako ti je ime?" je vprašal
"Mia. Mia Steward"
"Aha. Meni pa James Bond." začudeno sem ga pogledala
"Hahaha, a res. Me veseli James Bond! Kakšna akcija je bila na zadnje?"
"Recimo umor. Tudi mene veseli."
"No James Bond, lahko zdaj izvem vaš pravi ime in priimek?"
"Ne vem če bi vam povedal, ker je to tahna stvar"
"A res? Kaj pa če vas prosim na kolenih?"
"Potem pa bi se lahko že kako drugače zmenila"
"No prav. Kako vam je ime?"
"James Fallon. Me veseli!" Končno je povedal pravi priimek.
"Me veseli! Greva na sladoled?" Pokimal je.
Jaz sem naročila borovnico, on pa čokolado. Jaz sovražim čokoladni sladoled. Odšla sva v prak. Ravno je hotel nekaj reči, ko mi ja zazvonil telefon.
Oče je klical, in rekel, da naj takoj pridem domov. Opravičila sem se Jamesu, in odlšla. Le kaj je narobe?
________________________________________________________________________________
Mnenje, teorije?
02. oktober 2016
hi hi zello je dobro, odlično izjemno in fantastično. Zraven nexta sem skoraj padla iz stola ker sem se smejala naprimer pri Jamesu Bondu in tako hi hi Next Next Next Next Next Next
02. oktober 2016
u216711
u216711
Hvala ti da tako misliš! Sej tako " dobro, odlično izjemno in fantastično" pa tudi ni upam da si nisi kaj poškodovala, če si iz stola padla
02. oktober 2016
seveda da je in ne nisem, vsak mislim..... hi hi ampak resno je zelooo dobro in fenomenalno
02. oktober 2016
u216711
u216711
ne pa ni! upam da res ne. ali naj rajši pokličem kar rešilca, preden bo prepozno? in ni fenomenalna in zelo dobra! vztrajam pri svojem, in me ne boš prepričala! veš da sem trmasta!
02. oktober 2016
hi hi na tvojo nesrečo sem tudi jaz trmasta in čeprav tega ne boš priznala je ta zgodbica že vse kar sem povedala in pika. Vsi to vemo razen tebe in glede rešilca.... hm mogoče ne sej ne sem vredu vsaj mislim
02. oktober 2016
u216711
u216711
poglej. če vam še nihče ni povedal, lagati je greh! zato se ne laži! ok, sam da bo vse vredu!
02. oktober 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg