Forum
Vsak New Yorčan je mnenja, da zunaj Manhattna, ni sveta. In res je. Ni lepšega kot to, da se zbudiš ob petju ptic, ki pojejo v bližnjem parku, zajtrkovati v prestižnem lokalu, nakupovati v največjih in najboljših trgovinah na svetu, ter zvečer žurati s prijateljicami v klubih o katerih drugi le sanjajo.

Pa naj se vam še predstavim. Sem Kim Parker, stara sem 19 let in pravkar sem dobila službo pri New York Timesu. Od začetka sem mislila, da bo to najboljše kar se mi je zgodilo v življenju, ampak tam pišem le o kuharskih nasvetih na zadnji strani časopisa. Halo??? Stara sem 19, pojma nimam o kuhanju, ampak no začetek le je. Sanjam, da bi nekoč pisala pri reviji Vogue, ampak pot do tja še je dolga.

Moje najboljše prijateljice so Sarah, Kate in Lana. Verjemite ali ne, one so moje sorodne duše in fantje so samo stvari z katerimi se igramo. Sarah dela kot pripravnica v podjetju, Kate je tajnica pri modni hiši Dolce&Gabbana in Lana je osebna asistentka Mirande Kerr. Ja, vse smo na začetku, ampak zagotovo je moje delo najbednejše.

Jaz:

Sarah:

Lana:

Kate:

Zelo vroče je zunaj, zato sem zelo veliko časa v stanovanju, kjer pa ni nič boljše. Ker si z svojo
plačo, kar znaša 20 dolarjev na dan, ne morem privoščiti klime, se hladim z zeliščnim pivom in cel dan preživim
v kadi. Prednosti tega stanovanja so majhen balkon z pogledom na Central Park, velika omara, kjer lahko stlačim vse svoje
obleke, ki stanejo več kot moja hrana, katero jo jem vsak dan. Tudi sosedje so še okej. Starejši so in ničesar ne slišijo,
tako, da če imam zabavo, ničesar ne slišijo.

Z prijateljicami preživim večino časa, vendar pa se domov vračam sama. Potrebujem nekoga, ki bo z mano, ko
bom odšla spat in spet na istem mestu, ko se bom zbudila. Sestra pravi naj si kupim psa. ...Bravo. Ja z psom se bom
še poročila, vsaj težil mi ne bo, kako razmetano imam po stanovanju. Njej je lahko reči, bogato se je poročila in
sedaj živi v Parizu. Nekoč mi je predstavila moževega prijatelja iz službe, samskega, čednega in bogatega.
Ko sem ga zagledala sem že slišala poročne zvonove, ki so pa v trenutku ugasnili, ko je odprl usta. Tip je bil navaden
bedak. Zrezek je bil premalo pečen, ''dušil'' se je od dima, ki se je vil iz cigaretov, večerja se mu je zdela predraga...
zaslužiš 5 milijonov na leto in večerja se ti zdi predraga? Pa to je zate samo drobiž! In takrat sem se zamislila,
kaj če so vsi moški taki? Nič več nisem zavidala sestri, saj njen mož ni bil precej drugačen.
No pa saj sem stara komaj 19 let, imam še čas za poroko in norca, ki se bo hotel poročiti z mano. V soboto
ob osmih sem bila zmenjena s prijateljicami v Widlow's Prime, za kosilo. Prišla sem zadnja, saj sem šla peš.
Zjutraj sem namreč ugotovila, da imam v denarnici samo še 48 dolarjev in 6 centov, kar bo ravno dovolj za to kosilo.
"Hej Kim!" so me pozdravile. Začele smo ogovarjati dekleta s katerimi hodijo z nami v službo, potem smo govorile
o fantih iz revij, ki jih ne bomo nikoli dobile in nazadnje še o tem, kako je, če imaš vozniški izpit, avta pa ne!
Hvala bogu, da živimo v mestu, kjer ne rabiš avta, saj ti svet leži na dosegu roke. Če pa imaš malo več denarja kot jaz,
pa si pokličeš taxi, samo žvižgati se moraš naučiti.
"Punce, presenečenje imam za vas!"reče Lana veselo. Iz svoje Pradine torbice, ki jo je dobila od Mirande Kerr, povleče
4 karte. "Jaz na nogometno tekmo ne grem." reče Kate, ki sovraži dela pri katerih se naprezaš.
"Pa ne na tekmo, ampak na modno revijo!" Ob teh besedah se vse vzhičeno zahihitamo in dan postane takoj boljši.
"Kdaj? Kako si jih sploh dobila?"
"V ponedeljek ob sedmih, potem pa sem nas še uspela dodati na listo povabljenih na zabavo, ki bo po reviji."
"Ampak, kako?" rečem, še zdaj lovim sapo, tako navdušena sem.
"Miranda mi ju je podarila, pa sploh ne vem zakaj, a ni dobra do mene?"
Nikoli še nisem bila na modni reviji. Pa živim v New Yorku. Številka 34. na mojem listu stvari, ki jih moram narediti pred smrtjo,
bo v ponedeljek obkljukana!
13. april 2014
u82298
u82298
next
13. april 2014
neext!!!!
14. april 2014
u167926
u167926
Nexxt
14. april 2014
u90938
u90938
http://www.igre123.com/forum/tema/angelicha-stone-/70172/ oprosti ker smetim + next
20. april 2014
Next
30. junij 2014
u71250
u71250
neext
30. junij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg