Forum
Živjo! Tukaj sem jaz z novo zgodbico. Upam da vam bo všeč.
Posvečam jo Kat, Foxy, Keep calm girl, Robyn, Leith, Collen Potter, Cora Malfoy in ostalim prijaznim iz teme BooksAndCoffe c:
Kat,ti ki imaš kmalu rd,je ta zgodbo predvsem posvečena tebi
----
Naslovnica ki mi jo je naredila Cora Malfoy:

..............
Prolog:
Sedela sem na postelji ob oknu. Bila sem na pogradu. Na njem nisem bila sama. Spodaj je ležala Angie. Ona ni moja prijateljica,sorodnica ali sestra. Sploh se še nisva spoznali. Tudi njo so zavrgli kot mene. Ja,prav imate. Sem v sirotišnici. "Angie,Cara! Spat pojdita!" je naenkrat zavpila Luna. Angie ji je rekla nazaj "Luna,Cara je že večkrat špricala šolo,pretvarjala se je da jo kaj boli in take reči..." če špricaš šolo lahko ostaneš na cesti. Takrat se mi je sesul svet. Kako je to izvedela? Kako me je lahko izdala? Angie,maščevala se ti še bom.
........

Hvala za vse ki boste brali!
Za začetek rabim najmanj 5 next-ov!
16. september 2017
Next!
hvala za posvečeno zgodbo. Vsekakor jo bom z veseljem brala
16. september 2017
Saj jo posvečam tudi drugim,ampak tebi še najbolj ker imaš kmalu RD, in ker si tako dobra pisateljica si nekaj zaslužiš ne?
Hvala za Next!
16. september 2017
no, hvala še enkrat
16. september 2017
Nextie, tiger, bextek
16. september 2017
Next
17. september 2017
Next !!!!
17. september 2017
neeeeeeext
17. september 2017
Hej! Kako ste kaj? Mene že malo prsti bolijo ko sem spisala tale Next cx.
Res ste si ga zaslužili in uživajte v branju!

Tavala sem sem in tja po hodniku. Nič več nisem vedela. Vedela sem le to da mi je očka rekel naj spakiram in grem. Mene je imel zadosti. Rad bi živel sam z mamo. Ona je že napol bolana, in ima raka. Kmalu bo umrla, tako da nima smisla naj prehodim pol države in potem ko mi sporoči da je mama umrla, nebom še enkrat prehodila pol države. No spakirala sem in brez besed odšla.
Tako sem pristala tu. V sirotišnici. Tukaj sem že eno leto.
"Cara,Angie! Spat pojdita, ura je osem zvečer!" je zavpila Luna.
"Mhm" sem ji zdolgočaseno odgovorila in se zavila v mehko in toplo odejo.
Pogledala sem spodnjo posteljo. Na njej ni bilo niti enega človeka,samo zmečkane majice in hlače. Jasno, Angie rabi petsto ur, preden izbere prava oblačila. iz omare grejo naravnost v posteljo, tam pa jih nihče ne pospravi.
No, hitro sem se preoblekla, umila zobe in počesala. Nisem si nanesla Make-upa ker je v šolo prepovedan. Odšla sem do izhoda, kjer je bila taka gneča da se niti premakniti nisi mogel.
Pred vrati je bilo šest avtobusov in odpravila sem se do najbližjega. Vsedla sem se na zadnji sedež, takoj za tem pa je zraven prisedla moja najboljša prijateljica Kat.
"Hej!" sem jo pozdravila. "Hy" mi je odvrnila in avtobus je odpeljal. Katino polno ime je
Kat Aleyah Jakson. Res je najboljša prijateljica in vedno me spravi v smeh.
Avtobus je vstavil in morali smo iti v šolo.
17. september 2017
●In oprostite za tak kratek Next, trenutno nimam časa
17. september 2017
Next
17. september 2017
waw Next<333
20. september 2017
neeextt
2 dni nazaj
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg