Forum
u120669
u120669
''Kak sm jst nesrečna!'' sem se smilila sama sebi, ko sem izvedela novico, da nisem opravila izpita.
Že drugič v tem letu! Ne bom naredila diplome, sem razmišljala, medtem ko sem ležala na postelji. Res sem nesrečna. 1.: Nimam fanta imam pa že 24 let. OK, v gimnaziji sem ga imela, vendar po opravljeni maturi sem opravila še s fantom. Ne bom več o tem. 2.: Kakor ste slišali, nisem opravila tega izpita in niti prejšnjega. 3.: Mami in ati sta ločena 4.: dedi umrl pred kratkim 5.: Če ne naredim diplome, ne dobim službe in če ni službe ni plače in če ni plače bom kmalu obubožala. Seveda je še več težav, vendar to so poglavitne. Kakor koli že, to sem jaz:

15. april 2013
next
15. april 2013
u84435
u84435
Neeeeext
16. april 2013
u120669
u120669
še en next, pa pišem naprej.
16. april 2013
nexxxt!!!+nova bralka
17. april 2013
u120669
u120669
tnx
17. april 2013
u120669
u120669
Zaslišala sem poštarja, ki je prihrumel s svojim značilnim motorjem. '' Spet položnice.'' sem si rekla. In res so bile. Cel KUP jih je bilo! ''Neeee'' sem zavzdihnila sama pri sebi, ko sem listala položnice. Elektrika, voda, mobitel,... Mobitel?! Saj sem dobila položnico od mobitela že prejšnji teden! Takoj sem telefonirala mami, saj je pisalo: Če ne plačate v roku 24 ur, vam blokiramo številko.
Mami:'' Halo?''
Jaz: '' Hey, mami. Nisi že prejšnji teden plačala mobitela? Spet je nova položnica in piše, kot da ga še nisi plačala.''
M: '' Joj, ljubica. Ne veš kako težko živim.Z eno plačo je skoraj nemogoče plačevati dve stanovanji in knjižničarka ne dobi veliko...''
J: '' Pa saj samo na dva meseca plačuješ moje položnice! Ati mi jih zmerom plača in to pravočasno!''
M: '' Potem pa prosi svojega ATIJA, da ti plača še te položnice!''
J: '' Ne bo jih plačal. Rekel mi bo, da si ti na vrsti in če ti je kaj do mene boš plačala prvo moje položnica.''
M: '' Vseeno ga prosi...''
Prekinila sem, ker točno vem kaj bi sledilo: Prepričevanje, da ati plača položnice. Spet se bom morala pogajati in prepričevati atija za delno plačilo teh POLOŽNIC.

17. april 2013
nexxxxxxxxxxxt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. april 2013
u123285
u123285
next
17. april 2013
Next
17. april 2013
u120669
u120669
Takoj kličem atija, dokler je še doma, namreč zadnje četrtke ima zmerom kakšne sestanke glede zakonov (ker je pravnik)...
Ati: '' Ja? ''
Jaz: '' Ja, tukaj Ann. Rahle težave imam...''
A: '' Ali te kaj izsiljujejo in...''
J: '' neeee. Nekaj drugega je.''
A: '' Spet finančne težave? ''
J: '' Nažalost, ja. A bi lahko prišel danes ob šestih k meni, da vse obrazložim. ''
A: '' Ti pridi k meni. Konec okncev imaš nov avto in ga moraš malo uporabljati. Nevem, če bi utegnil priti že ob šestih.''
J: '' Žal ne morem. Bencina ni.''
A: '' Kaj? Ti ni tvoja mami plačala za bencin?''
J: '' Ne, ni. Ne more. Že tako, ima veliko stroškov...''
A: '' Prav, pa pridem jaz. Se bomo še okrog tega zmenili. Vendar me ne pričakuj pred šesto.''
J: '' O, hvala oči! Lepo, da končno prideš k meni. Dijo!''
A: '' Adijo.''
O God, sem si mislila. Tokrat ni bil slabe volje in se je dalo zmeniti, da on pride k meni. Zelo ne rad hodi sem, ker imam malo in slabo stanovanje, pa še čistiti se mi ga ne da.
Nekdo pozvoni pri vratih. Kdo, že spet. si mislim. '' Sarah?'' rečem, ko odprem. ''Ja! ''
mi odvrne in še doda: '' Saj sva se zmenili, da pridem ob pol štirih k tebi na matko.
Si pozabila?'' '' Joj, zdajle sem se spomnila! Sory, nič nisem mogla pripraviti, tako sem pod stresom. Izpit, položnice, telefon... Vse, na vse moram misliti in...''
'' Že dobro. Lahko se zmeniva za jutri, če ti je prav.''
'' Zlata si, Sarah!'' sem ji odvrnila in jo objela. Poslovile sva se in jaz sem začela pripravljati za jutri. Končno sem končala in ura je bila že 20 minut do šestih. ''Kaj sem že mislila?'' sem se na glas vprašala. Matematika je, fizika tudi, kemije nimamo jutri... Ja, v trgovino moram! Skočila sem v bližnjo trgovino po kekse. Nisem kupila najcenejše, saj bi se kmalu ati poslovil od mene in mojega mizernega doma. Najraje je pil sadni čaj, zato sem si obnovila zaloge pijače s tem čajem.
Obložila semm mizo in ponovno je pozvonilo pri vratih.

18. april 2013
u120669
u120669
mnenje?
Pripombe?
nexti?
19. april 2013
u126608
u126608
Dobra zgodbica
Nimam pripomb
Seveda next
22. april 2013
u120669
u120669
tnx. Še kak next, da pišm naprej.
24. april 2013
u120669
u120669
Eh, bom kr naprej.

Tokrat je bil moj ati. Lepo sem ga sprejela in povabila za mizo. Kot vedno, se je čudil mojemu prašnemu stanovanju. Postregla sem mu s čajem in piškotki. '' Zakaj torej rabiš denar?'' je takoj začel. ''Najbolj nujne so položnice za vodo mobitel pa elektriko. Pravzaprav je najbolj pomembna za mobitel, ker mi bodo blokirali številko, če ne plačam v roku 24 ur.'' ''Kaj niti tega ti ne more zagototviti Martha (moja mami)?''
Nekaj časa se je vlekel pogovor in prepričevanje, ko sva se končno dogovorila, da mi plača tri najdražje račune.
Kmalu je odšel in jaz sem pospravila mizo ter šla spat.
-----------------------------------čez 1 teden...-----------------------------------------------------
Četrtek je in en teden pred poletnimi počitnicami. Danes dobimo nazaj diplome.

Zjutraj sem izbrala primerno elegantno obleko in čevlje. Ura je bila 13:00, torej točno 3 ure pred podelitvijo diplome.

Potem sem odšla še v frizerski salon, kjer so mi uredili frizuro in me naličili.

Ura je bila 15:00 in mami me je že čakala pred blokom. Skupaj sva se odpeljali v dvorano, kjer so podeljevali diplome. Tam naju je že čakal ati.
25. april 2013
u116782
u116782
next
plis daj
03. maj 2013
u120669
u120669
No prov.

V ozadju dvorane so se lesketali kozarci s šampanjcom. Tam je stal tudi batler, ki je pripravljal kruhke s pršutom in olivo. Vse je tako kazalo, da bo gostija za vse tiste, ki so opravili diplomo.
Čez 15 min je sledil pozdrav in uvodni nagovor. Nisem ga poslušala, saj sem razmišljala kako bi lahko bolje opravila to diplomo. Prekinila mi je misli mami, ko me je dregnila in šepnila '' zdaj se začenja za res''. Pogledala sem gor in zagledala prvo diplomsko nalogo.
Tisti, ki jih je podeljeval, je rekel: ''Kim Taddeman. Na žalost nisi dobro opravil diplomske naloge. Ocenili smo ti jo s 5.
Alicia McWay. Nažalost tudi 5.
Tamara Hollygrand. Slabo. 5.
Zala Tachkat, ti si za las zgrešila šestico.
In tukaj si lahko ostali oddahnete, saj ste opravili diplome!
Stephany Lawoy. 6. Opravila si diplomo.
.
.
.
.
.
.
.''
Tako je šlo dalje do 8, mene pa nikjer. Začelo me je skrbeti, kaj če so me spregledali in mi sploh niso popravili naloge, kaj če me niso hoteli omenjati in nisem opravila, kaj...
'' Ann Tatcher, vse čestitke! Zelo si presenetila. 9!!!!! Ja, se vidi da ti ni vseeno za tvojo kariero. Vsak ima vzpone in padce. In ti si dosegla VELIK vzpon.''
Zastal mi je dih. Kar nisem mogla verjeti, da sem to jaz.
Naenkrat me je od zadaj porinila mami, da sem stopila na oder in zaslišalo se je množično ploskanje. V roke sem prejela v usnje oblečeno diplomo.

05. maj 2013
u116782
u116782
next plis daj nova bralka
05. maj 2013
u129738
u129738
NEXT, ful zakon zgodba!!!
05. maj 2013
u120669
u120669
ju3 dam next, ker nimam več cajta.
05. maj 2013
u116782
u116782
05. maj 2013
u129738
u129738
05. maj 2013
u120669
u120669
Ko sem se vrnila k staršema mi je mami prva skočila v objem. Pridružil se je še očka, a mi je mami skušala odvzeti pozornost do njega in je začela ''sem vedela, da boš tako dobro opravila! Saj si vendar moja hčerka!'' to pa atiju ni ugajalo '' Tvoja hčerka? Se boš zdaj na to sklicevala? kdo je pa plačeval in vzdrževal ''življenski'' prostor? Če ne bi imela vztreznih pogojev, ne bi bil rezultat tak kot je. In sploh...'' '' dajta no!! Ne moreta mi pokvariti še tega dne, ki je tako redek! Nikoli nimam sreče in sploh, vsaj danes se NE prepirajta!!'' takoj sta obmolknila in dva sosednja starša sta me pogledala. ''hitro sem prekinila to napestost s predlogom ''kaj ko bi nazdravili mojemu uspehu in kaj prigriznili?''. Naročili smo 3 šampanjce in 3 kruhke. Na svetlečem pladnju jih je prinesel batler.

Ko smo nazdravili in pojedli sem šla pogledat kakšen je bil Katein uspeh (Kate je moja bff in odličnjakinja. Spoznali sva se v gimnaziji in sva že 8 let nerazdružljivi).
Ko sem se prebijala skozi množico, se je zaletel vame neki fant.

Polila sem se s šampanjcem. '' oplaa.. Sori, ej. Res mi je žal.'' je reke. Zavzdihnila sem, a njemu res ni bilo za zameriti. ''nič hudega, saj to gre dol'' ''Pridi, greva na stranišče to sprat, da ne bo tak grd madež''.
In sva šla na sekret.
06. maj 2013
u129738
u129738
NEXT, komi čakam naslednji next!!!
06. maj 2013
u120669
u120669
Probi mal še oglašvat. Ko bojo 3 nexti nadaljujem . Pa hvala, ko sibralka.
07. maj 2013
u22345
u22345
ηєχт + ησνα вℓαякα....
07. maj 2013
u120669
u120669
hvala <333
07. maj 2013
u120669
u120669
Ajde, še en next.