Forum
hej. moje ime je lia. hodim v 8 razred oš. imam 1 bff, njeno ime je christy. moje življenje je bilo povsem normalno, dokler mi mama ni sporočila, da se bomo preselili. preselili!!!! bila sem obupana. kaj vse bom s tem izgubila!!!! jaz:

christy:http://www.google.si/imgres?q=girls&hl=sl&biw=1280&bih=933&tbm=isch&tbnid=84pQBYbJWet9rM:&imgrefurl=http://www.zastavki.com/eng/Girls/wallpaper-11825-1.htm&docid=M2xU1wufaA0FKM&imgurl=http://www.zastavki.com/pictures/1024x768/2009/Girls_A_pretty_girl_on_an_orange_background_011825_.jpg&w=1024&h=768&ei=uhHBT_fLE6Pf4QSdmLHJCQ&zoom=1&iact=hc&vpx=506&vpy=481&dur=419&hovh=194&hovw=259&tx=171&ty=128&sig=111503045139163587439&page=2&tbnh=129&tbnw=175&start=24&ndsp=39&ved=1t:429,r:9,,i:151
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

še en danin gremo!!! od vseh sem se že poslovila in zdaj sem sedela na postelji ter si še zadnjič ogledovala mojo sobo, ki jo danes najberš vidim zadnjič. moja STARA soba

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"gremo, pridita, lia in jean!!!" je vpila mama. saj res, jean je moj 1 leto starejši brat. jean:

mama:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

vozili smo se 3 ure nato pa je mama ustavila pred veliko hišo tik ob morju. uau! bomo živeli tukaj???

ja!!!! od veselja sem kar zaplesala. stekla sem v svojo NOVO sobo:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
bila sem grozno vesela. vse je bilo tako lepo!!! tedaj pa me je poklicala mama. " pridi, pokazala ti bom kje je tvoja nova šola.." to me ni preveč razveselilo. a vseeno sem ji sledila do velike stavbe pred katero je bilo polno otrok.
sprehajala sem se okoli šole, ko je k meni pritekla skupina deklet. "kako ti je ime?" me je vprašala ena od njih. "lia" sem tiho odgovorila. vse so se začela smejati. " lia!!! kakšno ime te je to !" so ji govorile. hotela sem jim poveddati kaj si mislim o njih, a prav takrat me je nekdo na vso moč porinil in padla sem. obrnila sem se ter zagledala fanta, ki me je zlobno gledal. " to je moja punca" je rekel i n pokazal na dekle , ki je začelo izzivati lio. " in če se je samo še dotakneš, boš že videla!" "aaamppak... " hotela sem že reči,da nisem ničesar naredila, a fant me je ponovno spotaknil in se mi skupaj z ostalimi še nekaj časa posmehoval , nato pa so vsi skupaj odšli. potrta, s krvavečim nosom in podrčnjenimi lici sem se odvlekla proti mojemu NOVEMU domu, ki sem se ga še m alo prej veselila, zdaj pa sem ga sovražila. zaradi tistih otrok seveda. ko sem prišla domov, pa sem dobila geniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalno idejo!!!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NAGRADNO VPRAŠANJE: kaj se je domislila lia???
a) mamo bo prepričala, da jo vpiše na drugo šolo
b) poskusila se bo spoprijateljiti z druščino
c) spremenila bo svoj videz
d) vse bo povedala bratu in ga prosila, naj ji pomaga
nagrada: KOMENTIRAM VSE SLIKICE !!!!!!!!!!!!!!!
26. maj 2012
emmmm.... odgovor c) ??? spremenila videz ? sam ugibam
26. maj 2012
tekla sem vso pot doooooooooo... FRIZERJA!!! hitro sem mu vse razložila. postrigel me je čisto na kratko in mi lase pobarval na črno. zdaj zgledam tako:

super!!!! odločila sem se namreč, da bom postala FANT!!! ssaj vem sliši se grozno in tudi je, a druge rešitve ni. če so tisti otroci moji sošolci, me neeeeeeeee smejo prepoznati. spremenila sem si tudi ime, zdaj sem Leon. bila sem grozno dobre volje, vsaj dokler nisem prišla domov. Tam pa me je čakala mama, ki nad mojo preobrazbo ni bila preveč navdušena. vseeno pa me je popoldne peljala v šoping in sva kupili fantovska oblačila. ko je to zvedel moj brat, se je tako dolgo norčeval iz mene da sem skoraj znorela. vseeno pa sem zaspala pomirjena, da me jutri družba ne bo spoznala.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
joj, ne 1. dan šole!!!!! pravzaprav, 1. dan na novi šoli. oblekla sem si dc majico in kavbojke ter si obula skejtarce. res sem zgledala kot fant! yes!!!! uspelo mi je!!!! ko pa sem prišla do šole, pa ...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
NEXT???????
27. maj 2012
PLS, NEXTAJTE!!!! sej vem da je zanič sam useen...
27. maj 2012
nexttt !!!!
sej je kul !
27. maj 2012
hvala!!!! ta del je samo za Park Ha Chan!!!!! rada te mam, res HVALA TI!!!!
27. maj 2012
...sem takoj zagledala tiste tečnobe. dobra stvar pri tem je sicer bila da me niso spoznali, slaba pa da jas njih sem. toda zdaj me razen tiste važičke ki me je najbolj žalila ni pogledal nihče. ona pa me je gledala....... kot da se ji zdim strašno zanimiva???????????!!!!!!!! ok?????? a šla sem mimo nje, brez da bi jo pogledala. zato pa jo je ves čas gledal njen fant(tist k me je spotaknu) in to zeeeeeeeeelo grdo. why'??????
----------------------------------------------------------------------------------------------------
ko sem prišla v razred, so ostali bili že tam in prosta sta bila le še dva stola. prvi poleg tiste važičke in drugi poleg neznane deklice. brez pomisleka sem se vsedla k njej(neznani deklici). a ko sem šla mimo tiste važičke, sem si jo bolje ogledala. tudi ona je gledala mene, a njene oči so bile...... rdečkaste in solzne? je mar jokala???? pogledala sem še njenega fanta, a ta je imel preko obraza potegnjeno kapuco. skomignila sem z rameni in sevsedla k deklici, ki se mi je na široko nasmehnila. nasmehnila sem se ji nazaj in opazila nekaj zelo nenavadnega -tista važička me je grdo gledala!!!! a obrnila sem se k deklici ki je sedela poleg mene in ji rekla: "hej, jas sem Leon, kdo si pa ti?" "Park Ha Chan" je tiho odvrnila. ona:

bila je zelo lepa in z njo sem se pogovarjala do konca ure. seveda je bila ona prepričana, da sem fant in da mi je ime leon toda nisem ji toliko zaupala, da bi ji povedala resnico.
27. maj 2012
next????? vsaj en, proooooooooooosssimmmm!!!! nagrada: nastopate u naslednem delu!!!!
27. maj 2012
27. maj 2012
jutri nextam, only for Miss Black123!!!!
27. maj 2012
neeeeext
ful dobr
27. maj 2012
u87681
u87681
odgvor c! imam prou?
next kere idiotsske soolce ma
27. maj 2012
Park Ha Chan a si si ušeč?????
27. maj 2012
ja prau meš bellči u naslednem delu si zihr vklučena!!!! drugače pa:

27. maj 2012
rada vas mam kr berete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!VSE STE ZAKON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27. maj 2012
u87681
u87681
hvala***
27. maj 2012
hvala ! ti si tut zakon !
27. maj 2012
danes popoldne sem v parku zmenjena s Park Ha Chan!!!!! komaj čakam!!!!!!!!! do zdaj je edin člouk u razredu, kki me je sploh opazu. no in tako sem se odpravla. oblekla sem bratovo srajco in njegove hlače. ko sem prišla, je bila ona že tam. pa ne sama. "leon, to sta moji bff" "a...." mi je uspelo izdaviti. pozorneje sem si ju ogledala in si močno oddahnila. nista bili med tistimi ki so me žalili. zato sem se opogumila in stopila do prve in ji podala roko. "hej, jas sem leon in ti?" "hmmmmmmmmmm kliči me Miss Black, prosim. to je moj vzdevek že od nekdaj" prikimala sem in podala roko še drugi. "zdravo, jas sem .... Bella" "zdravo" sem se ji nasmehnila. skupaj smo preživele vse popoldne. poslušale smo glasbo in se pogovarjale. "hej, pridide danes k meni prespat" sem rekla. "Leon, saj..........ti si fant, mama mi nikoli ne bi dovolila!!!!" je zamrmrala Bella. ostali dve sta le prikimali. "ja no sej mate prou. čao" sem rekla in šla. doma sem se vrgla v posteljo in celo noč jokala. le zakaj morem ravno jas imeti tako grozno živlenje??????
29. maj 2012
nekej nagaja, bom probala again:
miss black:

29. maj 2012
bella:

29. maj 2012
3 nexte pa pišem dalje
29. maj 2012
neeeeeeeext please
29. maj 2012
next
29. maj 2012
u87681
u87681
next***hvalaza vloga samo bi bla bol podobna Belli amapk dragač pa carsko!!!!!!
29. maj 2012
Park Ha Chan- ti si THE BEST 4EVER!!!!!!!!!!!!!! Nutt€ŁŁa, obljubem da bom našla kašno vlogo zate! ImBellaThorne, sory kr nisi preveč podobna belli sam gledala sem slike asian girl pa mi je bla ta tok kjuti!!!!!
_----------------------------------------------------------------------------------------------------

ko sem prišla do šole, sem tam takoj zagledala moje frendice. nasmehnile so se mi in skupaj smo šle v šolo. oziroma, kot bi rekle one, skupaj smo šli v šolo. še vedno jim ne upam povedati, kaj sem v resnici...........

šle smo proti razredu, ko me je Blacky (moj vzdevek za miss black) prijela za roko ter me potegnila nekoliko stran od ostalih. "leonnnnnnn..." je začela. "ja?" res me je zanimalo, kaj mi mora povedati. "bi hodu z mano?" je hitro vprašala, grozno zardela in stekla stran. jas pa sem stala in gledala za njo..............nenadoma sem ugotovila, kaj me je pravkar vprašala. brez premisleka sem pobrala torbo in stekla v park, kjer so se spoznale. bilo mi je vseeno, ker špricam šolo. mučilo me je le nekaj. KAJ NAJ????????? če postanem njen fant.............ne, na to nisem smela niti pomisliti. torej obstaja le ena rešitev........., ja to je edino kar še lahko storim.................
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
KAJ lahko lia oz. leon naredi????????????? pravilen odgovor-ocenim slikce...........
29. maj 2012
Park Ha Chan, oprosti kr ti še nisem vsega komentirala, a enostavno nimam časa..... ampak obljubim, bom ti vse komentirala!!!!!!!!!
sicer pa-sej vete 3 nexte pa nextam!
29. maj 2012
u87681
u87681
nvem prizna da je kaj je uresnivc***sam ne štakam čisto,sej je ok no tudi če nisi našla podbne fotke**
29. maj 2012
neeext
ni mi treba vsega lajkat če nočeš- ne se preveč obremenjevat s tistimi slikami ker jih je kt ... khm ... dreka !
30. maj 2012
eh, bom že, pa hvala za komentarje!!!!!!!!!!!!!!
30. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg