Forum
okej, napisala bom zgodbo o ginny. odkar je prvič videla harryja do danes.kako je bila edina punca med šestimi brati, kako je bila zaljubljena v nekoga, ki je dolgo ni niti pogledal, kako je našla neelstinov dnevnik, skratka: vse o njej. pa bom kar napisala prvi del.

danes je prvi september. ne morem verjet. ron gre v 1. letnik. vsi bratje zdaj hodijo v šolo, bill in charlie sta jo celo že končala! to ni fer. zdaj sem edina, ki še ne hodi v šolo. pa tako si želim iti. zdaj gremo na king's cross, da bodo fred, george, percy in ron, moji STAREJŠI bratje šli v šolo. rona ne morem niti pogledati več, že celo poletje se obupno važi s svojo novo palico, skratka grozno. zdaj smo prispeli na postajo. hecno, koliko bunkeljnov je tukaj. že smo hoteli iti skozi pregrado, ko je do moje mami stopil fant. bil je bled, imej je črne, razmršene lase, zelene oči in očala. toda najbolj nenavadna na njem je bila brazgotina, ki jo je imel na čelu, tanka, streli podobna črta. nasmehnil se mi je in bil je tako leep... mislim da sem se zaljubila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! stopil je mimo mene do mami, in jo vprašal, kako se pride na peron 9 in 3/4. mami mu je rekla, da naj gre samo skozi pregrado in kmalu je izginil. nato je šel ron, za njim pa jas. ves čas sem opazovala fanta, dokler ni šel na vlak in žalostno sem pomislila, da ga zdaj vidim zadnjič. nato pa je iz vlaka skočil fred in šel do mame. " se spomniš fanta, ki te je vprašal kako se pride na peron?" jo je vprašal, jas pa sem stopila nekoliko bližje, da bi izzvedela kaj o njem. mama je pokimala in fred je nadaljeval:"on je harry potter!" zajela sem sapo in se ozrla proti kupeju, v katerega je prej stopil... harry potter....kako mi je všeč!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nisem več poslušala mame in freda, ki sta se nekaj pogovarjala... še prehitro je prišel trenutek, ko je vlak zapiskal in odpeljal...omotično sem mahala ronu, ki je gledal skozi okno...takrat pa se mi je ustavilo srce. poleg rona je sedel on ! harry... mama me je prijela za roko in rekla, da moramo domov.

saj res, to sem jas:

mami&oči:

fred&george:

ron:

nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. julij 2012
nexti čim prej.ta zgodba je coolska!!!best story 4ever
06. julij 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
07. julij 2012
u73962