Forum
u20423
u20423
Ojla
Jst fuula rada pišm zgodbe zato bom napisala še eno

P.s: preden začnem lahk povem da pišm tut pogled skozi gozd. tko da lahko pogledate
http://www.igre123.com/forum/tema/pogled-skozi-gozd/23268/

osebe (pol še ostale zveste)
Jaz= Katarina (13 let)
Kaja (moja bffa in sošolka, 13 let)
Sem čist navadna punca, ki obiskuje ritmično gimnastiko in ne mara šole. Itak. Moja bff je Kaja. Nimam fanta. (Na srečo oz. za nekatere na žalost) Živim v srednje veliki hiši v Ljubljani.

slikce jst:

Kaja

No bom začela
I am just thinking

Sedela sem na balkonu. Ja ja vem mami me je že vsaj tisočkrat opozorila, da naj tega ne delam, ampak kaj ko je tako zabavno. Razmišljala sem. O tem zakaj je vsem tako pomebno imeti fanta. S svojim življenjem sem zadovoljna. Seveda to ne pomeni, da mi ni noben všeč ali pač'? Ampak tistega pravega še nisem našla. Skomignila sem z rameni in se skobacala dol z balkona. Sprehodila sem se po svoji sobi in pogledala na koledar. 5 dni do začetka pouka. Osmi razred. Vse zvezke imam že kupljene. Odšla sem na sprehod ob reki. Na Moj prostor. oziroma najin prostor (Kajin in moj) . Naslonila sem se na ograjo. Pogledala sem na uro. Kaj naj počnem še tri ure, dokler ne pride Kaja?

Odprla sem svojo torbico in vzela iz nje fotoapart (rada fotografiram)
Slikala sem vse kar se mi je "nastavilo"

boste bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. oktober 2011
nextttt
02. oktober 2011
u60429
u60429
Neeeeeeeeeext
02. oktober 2011
next ful dobr
03. oktober 2011
u60408
u60408
next i like it
03. oktober 2011
u20423
u20423
sori sam use se mi je zbrisal tko da nemorm zdele nextat k sm ful jezna
03. oktober 2011
u20423
u20423
bom zdej nextala

Thanks for coloring my life...

"Čaas je da se začneš ukvarjat z bolj pomembnimi rečmi, naprimer fanti. Ne da se vse vrti okoli te gimnastike" je rekla Kaja ki je sedela na moji postelji
"In kaj je narobe z gimnastiko?" sem vprašala
"AH pozabi" je rekla in zavila z očmi
"Joj komaj čakam. Danes imam prvi trening po dveh meseecih"
"Hej, hej sem ti že povedale da se danes dobim z tistim JAKATOM, saj veš s tistim ki sva ga spoznali na morju!" je skoraj kričala
"mhm" sem zabrundala čeprav se mi ni sanjalo kdo bi to lahko bil
"No grem zdaj. By by"

Tudi sama sem odšla
In že sem tekla po dobro znani poti, lasje so mi plapolali v vetru in toplo avgusovsko sonce me je grelo. Ustavila sem se pri kavarni. upam da ne bom zamudila busa

03. oktober 2011
next pa takoj
jajaja pa spet jaka
03. oktober 2011
u20423
u20423
ja pač spet jaka pa dons mogoč še enkrat nextam
03. oktober 2011
next!!!!
03. oktober 2011
next!!!!!!!!!!!
04. oktober 2011
u60429
u60429
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
04. oktober 2011
next
04. oktober 2011
u60408
u60408
daljeee
04. oktober 2011
neeext!!
04. oktober 2011
next
05. oktober 2011
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa next ful lepo pišeeeeeš < 3
05. oktober 2011
u59279
u59279
next!!
05. oktober 2011
u60375
u60375
next (:
05. oktober 2011
neext
05. oktober 2011
nexti no
05. oktober 2011
Nexttt!!!
05. oktober 2011
next
06. oktober 2011
u20423
u20423
sori sori nism mogla nextat k sm mela treninge (pa jutr,sobota ne morm nextat k grem na evropsko prvenstvo)

ALL YOU NEED IS LOVE...

Nisem zamudila busa. Sedim in gledam pokrajino. Peljemo se proti centru Ljubljane. Poskušsm se spomniti kdo je tisti Jaka s katerim gre Kaja danes na zmenek. Rzmišljam in razmišljm pa negre. Ah saj je vseeno. Potegnila sem blokec iz torbe v katerega pišem angleške verze in rišem slike. Napisala sem:

Po treningu sem za nekaj časa postala na trgu, kjer je naša stavba za vadbo oz. šola z internatom nasproti nje pa knjižnjicca. Odločila sem se da grem še v knjižnjico. Vstopila sem. Vonj po knjigah me je odpeljal k polici z angleškimi knjigami:

Sposojene knjige sem vtaknila v vrečko in brez da bi gledala hodim stopila po prehodu. Kar naenkrat pa sem se zaletela v nekoga. Vse knjige so mi zletele po tleh in ker sem tak štor sem tudi sama zgrmela po tleh.
"Rabiš pomoč" sem zaslišala glas.
Pogledala sem gor in zagledala prečudovitega fanta.
"Izvoli" dal mi je roko in me pobral.
"H-h-hvala" sem nekako zajecljala in še preden bi lahko preštela do tri mi je pobral knjige ter mi jih dal.
"H-hvala" moje trapasto jecljalnje se je že malo pomirilo.
"Prosim, se še kdaj vidiva" je rekel in se tako lepo nasmehnil
"Čakaj, kako misliš se še kdaj vidiva" sem vprašala, ker se mi je povrnil dar govora
"Jaz živim v internatu, mislim letos sem prišel sem tebe pa sem videl danes, ko si zavila v garderobo. Ritmično gimnastiko treniraš mar ne?"
Pokimala sem
"Aja, saj res Jaka mi je ime"
Jaka, kaj ni šla z enim jakatom danes kaja na zmenek? sem pomislila
"No jaz sem pa Katarina"
"No mudi se mi, adijo" je rekel in se spet nasmehnil
"Adijo"
Nato sem odšla še v trgovino s plesnimi pripomočki. Kupila sem si nov trak.
Ko sem šla na avtobusno postajo sem morala prečkati semafor. Namesto da bi pisalo "Pritisnite in počakajte na zeleni signal" je bila nalepljena nalepka z napisom:

Na avtobusu sem se spraševala zakaj mi ta Jaka ne gre iz glave. Tako je luštkan in prijazen. Sem mar zaljubljena vanj? Je to mogoče? Gimnastika in prva ljubezen?
Ko sem prišla domov sem mami napisala listek da sem šla na sprehod

Pograbila sem knjige in stekla na najino mesto ob reki (moje in Kajino) se vsedla na skalo in brala da bi pregnala misli na Jakata

06. oktober 2011
u20423
u20423
aja pa en kviz še!
A dajem fotke zravn?
a) JA TO JE FUUL COOL FUUL MI JE UŠEČ
b) ne beda ni mi ušeč
c) če želiš
06. oktober 2011
u20423
u20423
skokica_11,Lowely girl1,annytheRAAWR,evchy_girl,neznanka0a,Nessy,Larii.,Jesica Alba,Amadeja:3,Loolipoop
06. oktober 2011
aaaaaaa!!!! Full je dobr k slike zravn daješ!
A ti tut v resnici treniraš ritmiko?? Ker je to naj šport ever!!!!
06. oktober 2011
next!!!
a)JA TO JE FUUL COOL FUUL MI JE UŠEČ!!
06. oktober 2011
Jaz tudi treniram gimnastiko!
Danes ob pol šestih imamo vaje!
Bay!!
06. oktober 2011
Js tut treniram RG!!!
06. oktober 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike