Forum
Dajala bom veliko gif slik in malo negif slik. Prosim če ne fejkate moje ideje k bom znorele.
**********************************************************************************
heei
sem pia in imam 15 let. imam tudi prijateljico sandro ki jo kličem sani.

(rjavo laska je sandra blonda sm pa js)
imam polsestro jasmino ki jo kličemo jasmi in ima 17 let

in tudi pol brata justina ki ga kličemo justi ki ima 19 let

*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*
zbudim se in se hitro oblečem saj je zadnji šolski dan. ko sem se oblekla sem vzela torbo in odhitela v kuhinjo na zajtrk. ko sem pojedla sem pohitela v šolo. sani me je že čakala v gardarobi. po šoli smo z sani odšle v park na sladoled. mimo je prišel neki lepi fant,ki se je ponesreči zaletel v mene. opravičil sem mi je in rekel da mu je ime rok. jaz pa sem mu rekla da ni nč hudga in da mi je ime pia.

ko sem ga opazovala se mi je smehljal. ko je odhajl mi je v roko dal listek. pisalo je:
oi
sem rok moja fonska je 040-895-655
bila sem začudena ko sem prišla domov in ga poklicala
r-rok,j-jst
j- ojla pia pri telefonu
r- ojla pia
j- zakaj si mi dal fonsko?
r- zelo si mi lepa pa simpatična. bi šla danes z mano v kino?
j- am... ja lahko
povedala sem mu naslov in rekel je da bo prišel mimo mene da bova šla skupaj do kina. vsa srečna sem to sporočila sani in jasmini. hitro sem se oblekla in zrihtala saj čez pol ure pride rok.

Ko je pozvonilo je bil že rok. poljubila sva se na usta in objela.

do kina sva se pogovarjala razno razno. ko sem prišla domov sem odšla vsa srečna spat. zutraj sem vstala in videla da sta doma oče in mama. pogovarjali smo se in zmenili da gremo na morje z rokovo družino. rokov oče se je zaradi službe z družino preselil sem. očeta sta zelo dobra prijatelja zato gremo skupaj na morje. jaz živim z mačeho in očetom. mama pa živi malo stran od nas z novim moškim saj sta se moja starša ločila ko sem imala 10 let. no vsa srečna sem poklicala klemna da mu sporočim in bil je vesel. vsa vesela sem začela pakerat saj nasledni dan že gremo. ko smo zvečer stlačili kufre v avto.

drugi dan smo se že zgodaj zutraj odpravili na pot. ko smo prispeli nam je oče poklazal da bomo živeli v vili.

_____----___
5 next
26. oktober 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
27. oktober 2014
Next
01. november 2014
Next
08. november 2014
next
24. november 2014
next