Forum
u114139
u114139
Imela sem hudo prometno nesrečo, ko sem se s svojim avtom odpravila v šolo. Zdaj sem tukaj, v bolnici na bolniški postelji. Le s težavo vidim in slišim dogajanje okoli sebe. Vidim, da je nekdo vstopil v sobo. 4 osebe. Prve tri so se usedle na mojo posteljo. "Mar bo vse v redu z njo?"je rekla prva oseba, moja mama, ki sem jo prepoznala po glasu."Gospa..." ji je z žalostnim glasom odgovorila zadnja oseba v belem, očitno zdravnik. "Odštevajo se zadnje minute njenega življenja. Ni ji pomoči." Vse tri osebe na moji postelji so začele jokati. Kako je, če umreš? Je edina misel ki se mi podi po glavi. Kmalu sem ugotovila. Naenkrat sta me oblila mraz in vročica hkrati. V mislih so se mi prikazali vsi lepi in manj lepi spomini iz mojega dokaj kratkega življenja. Potem me je zajela.tema. Tega groznega občutka ni mogoče opisati. Hkrati sem bila vse in nič. Potem sem se zbudila. Hotela sem vstati iz postelje. To sem tudi naredila, a telo ni šlo za mano. Kako sem lahko tu in tam? Pa menda nisem tista grozna pošast, ki v pravljicah straši majhne otroke? Me res nihče ne more videti, slišati, čutiti?
Vam je všeč začetek? Next?
31. december 2012
u57546
u57546
Ful dobr... Next
31. december 2012
u114139
u114139
Kmalu sem se navadila na moje novo življenje(če bi temu sploh lahko rekli življenje).Imelo je določene prednosti in slabosti. V kinu sem si zastonj lahko ogledala nešteto filmov, šla na vsak koncert v mestu... A vseeno sem nekaj pogrešala. Pogrešala sem vse dotike, objeme, poljube, pa tudi glas, ki bi me poklical po imenu, občutek, da obstajam...
jaz:

31. december 2012
u114139
u114139
punco si predstavljejte kot da je duh
31. december 2012
u114004
u114004
neext
31. december 2012
neeext
31. december 2012