Forum
Napisal bom no zgodbo o duhovih. Pač pol resnične kaj se dogaja v resnici pol pa neresnične!!

3 Nexti, pišem zgodbo ))

Boš prebral/a

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. december 2011
ok
29. december 2011
next
29. december 2011
cimprej napis
29. december 2011
Will-Oče!
Grace-Mama !
Vanesa-hčerka!

Wiil in Grace sta se zmenila da gredo na dopust.Ko sta to povedala hčerki je bila pač jezna ker, je nameravala iti met počitnicami k sošolki^^!Spakirali so, in so odšli.Vanesa je med vožnjo zaspala in se ji je sanjalo o duhovih.Ko se je zbudila je na ves glas zakriičala..Na pomoć!

Nextam? 3 nexti
30. december 2011
next next next
10. marec 2012
Mama jo je vprašala kaj je nrobbe?..rekla je da nič ni samo more so bile..Ko so prispeli do hiše je hiša bila zelo staraaa..Ko si jo je vaneesa šla ogledat je slišala da na podstrešju nekaj ropota...pogledala je gor in videlaaa.....

1 next----->pišeem.
07. april 2012
next
07. april 2012
Predlog : daljši deli
07. april 2012
Videla je senco, ki se je premikala.Ustrašila se je in zbežala po stopnicah.Mama Grace jo je vprašala kaj je narobe.?Rekla je da ni nič.Ko je odšla spat je slišala, da nekdo po hodniku sem pa tja teče.Zaklenila se je v sobo.Komaj je zaspala.Ko je bilo jutro je vprašala Will-a če je on zvečer delal kaj na hodniku?Rekel ji je ,da nič.Mama ji je odgovrila isto.Popoudne so se zmenili da gredo v kino.

Kino:

Šli so ob 9. zvečer.med potjo....
07. april 2012
Med potjo so povozilo črno mačko..To seveda prinaša nesrečo.....Ok.ko so pogledali film so odšli domov.Ko je Grace vtopila v svojo sobo je računalnik bil prižgan.Pogledala je kaj piše? :0..Pisalo je:You dead.

Zbežala je v kuhnjo k očetu in mu povedala da more takoj priti gor.Ko je prispel v sobo je računalnik bil ugašjen.Vanessa si je potiho rekla:Če se mi meša al kaj? oo
Pa ko sem šla po tebe je bil prižgan mu je povedala..oče ji je rekel da je morda svalilo elektrike.ko j eodšla spat je slišala gugalnico kakko se ziblje.zelo jo je bilo strah in ni vedela kaj naj stori"! Ko je pogledala skozi okno je videlaa................?
07. april 2012
next next next
meni je full dobr
13. april 2012
Videla je dekl ico z raztrgano belo majco, rdečimi očmi in lasmi prek ene oke..Gledala jo je potem pa je samo naenkrat izginila..wtf?..Mene bo ta hiša ubila je rekla...Potem je šla na fb in si pisala z dečkom..zazvonil je telefon.Oglasila se je in rekla "prosim? kdo je"..Odgovoril ji je..poglej v omaroo..Vannessa je prekinila slušalko..Počasi je šla do omare ko jo je odprla je videla tisto deklico ki se je guncala na gugalnici z nožem v roki...Ustrašila se je in hotela ven iz soba, vednar so bila vrata zaklenjeja...DŽIS!..Pomagajte, pomagajte je kričala...Deklica ji je rekla"Ne kričii če ne te bom ubila.HELP MEE...HELP MEE...oče je slišal in stekel v sobo...S sekiro je razbil vrata in videl vanesso z nožem v nogi...Odšli so v bolnico....Tam so ji pomagali..Ko se je budila ji je oče rekel"zakaj si si nož zapičila v nogo?" Vaneessa je rekla:Nisem bila jas..Zazvonil mi je telefon in rekel"pogledaj v omaro"šla sem pogledat in v njej je bila deklica z rdećimi očmi,Belo obleko in črnimi lasmi prek oči..Drla sem se"pomagajte mi,pomagajte mi.."Vendar mi je rekla"če boš še kričala te bom ubilaaaa!!..Potem sem padla v nezavest in zbudila sem se v bolnici.Will ji je rekel da preveč gleda grozljvke..no ji hotel verjeti...Ko je šel po hodniku.................
15. april 2012
next
15. april 2012
next
15. april 2012
Nimam časaa..bom jutri.;c
15. april 2012
ok
15. april 2012
next
16. april 2012
Ko je šel po hodniku je počilo ogledalo.Zelo se je ustrašil in pozval je grace.Zdrl se je Grace.?.Slišal je da mu je nekaj odgovorilo:Tukaj sem, kaj je.?..To ni bil gracin glas ampak glas Mary Shaw(Vesto kdo je to če ste gledali grozlivko dead silence.)Prišla je po hodniku do njega..Will je zakričal in Mary Shaw mu je odrezala vstran jezik................
07. maj 2012
beda
07. maj 2012
nekak mi ni zuanimivo...
09. maj 2012
Dj ti kurba naredi si svoj lajf..(za ninč mišleno) -.-''

Get a life stupid child.^.-
09. maj 2012
neeeeeeeeeeeeeeeext !!!
09. maj 2012
sam dalše neeeeexte piš!!!
09. maj 2012