Forum
u92135
u92135
Ojla sm Nick in imam dva skrbnika Marka in Aljaža.Ker sta ona dva geja sem tudi jaz gej.Samo en problem je jaz sm star šele 14 let in hodim komaj v 8 razred osnovne šole.In zaradi tega imam zakomplicirano življenje.Moj vzornik je Adam Lambert in nekega dne ga hočem spoznati.Vse eno sm popularen na šoli ker imam dober glas za petje.Imam dober stil in dober okus za ljubezen.Moja BFF je Sofia san Palma.Je punca na šoli ki poje v bendu in je zaljubljena v saj ni važno.Aja glede šole konča se čez dva dni in se veselim komaj čakam.Hot tipčki plaža zabava in mogoče križarjenje.Komaj čakam.

Jaz:

20. junij 2012
u92135
u92135
Sofia san Palma (BFF):

20. junij 2012
u92135
u92135
Glede na to da sm gej se obnašam kot normalen fant saj me punce obožujejo in fantje pa ne in to me moti.Rad bi samo normalno življenje z Aljažem in Markom.Moj rojstni dan bo čez 5 dni in se morem pripraviti.

Aljaž in Mark:

Moja skrbnika se zelo ljubita in zelo dobro skrbita zame.Zato ju imam rad in ju oba imam za očeta.Živimo v vili.Moje življenje je popolno.Samo še ljubezen in bo vse zapolnjeno.
20. junij 2012
u92135
u92135
Danes sm prišel domov ves zmučen.Pozdravil sm očeta in jima povedal da si želim malo sprememb.

A Aljaž M Mark J Jaz

A O sine kaj te teži.
M Zaupaj nama lahko ti bova pomagala.
J Ja rad bi za darilo nekaj posebnega nekaj s čimer bi se res lahko ukvarjal celo poletje.
A Hm mogoče bi ti lahko kupila ...
M I-ped ter I-pod tuch.
J Ne prosim preveč zapravljat saj imam:
veliko hišo z bazenom

psa lukija

ter I-phone4s

X-BOX 360

prfektno sobo

in zelo ljubeča starša ki me imatarada.Ko sm jima to povedal je vsakemu iz oči pritekla majhna solzica.Odločila sta se da me bosta letos presenetila.Odpravil sm se v svojo so ter poklical Sofio.
S Sofia J Jaz

J Živijo Sofia!
S Ooo Nick!Nekaj ti morem povedati!
J Ja povej.
S Torej sprehajala sem se po parku šole in zagledam dva fanta kako se prepirata mislim da sta bila to Rok in Matic.Z naše šole novinca.Ko sm slišala pogovor sm se zavedala da se gre o osebnih težavah ampak ne o navadnih ampak gejevskih.
J O M G!!!Nisem edini gej na šoli jutri mi ju boš pokazala.
S Ok se vidiva jutri v šoli zdele se mi pa mudi sm na radivujetu.Cao.
J Cao

Uležem se v posteljo in začnem razmišljati kako bi si lahko polepšal in ohladil dan.
20. junij 2012
NEXT !
22. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg