Forum
ᴸᴬ ᴷᴬᴺᴰᴱᴱ ←

BONJUR!!

Odločla sem se naredit svojo revijo. Revija se bo imenovala ᴷᴬᴺᴰᴱᴱ . Nevem zakaj ampak mi je ful ušeč.
V tej reviji bo vsega mogočega. Največ bo nasvetov:

頁 kako osvojiti fanta
頁 kako do lepe postave
頁 ideje za idealne nohte
頁 katere znamke ličil uporabljati
頁 potem bom naredila tudi npr. ta mesec bo may favorites
頁 kako kupiti ličila za 10 evrov
頁 prenehanje gristi nohtov
頁 ličenje za posebne priložnosti
頁 kako se obleči za 1. dan šole
.....

in še mnogo več. upam da boste brale in ja to je vse za začetek potrebujem malo spodbude.
Če boste želela lahko pišem tudi o slavnih, čeprav je bol style magazin ampak lohka nardim izjemo.

➽ čimbolj se zabavat: *
03. maj 2013
ful kul
03. maj 2013
ᴸᴬ ᴷᴬᴺᴰᴱᴱ 1.del
BONJUR!!

~vsak začetek je težak.
~v 1. delu bom govorila o postavi.

~vse vas zanima če ste predebele?
→ moj odgovor je NE!

Vse si želite postavo kot jo ima dekle na sliki. Vse bi rade imele raven trebuh,suhe noge, manjše prsi, ne preveliko rit, nič bokov.
Vse si želite zgubiti več 10 kg. Nekatere bi stradale do smrti,druge bi se zadeve lotile z trebušnjaki
→moj odgovor je NE tega počet.
Sploh ne stradat,ker so posledice velike,dekleta ki so zaradi postave stradale so večinoma umrle al pa imajo do konca življenja težave s prebavo. Bile so na meji med življenjem in smrti.
Če se vam zdi da ste predebele obiščite doktorja in vam bo on povedal ali pa preprosto ITM → indeks telesne mase
http://www.eetaq.si/kalkulator-telesne-teze
druge pa se zadeve lotevajo s trebušnjaki. Res je da s tem pridobiš mišice, ampak večina jih ne more in ne more nehat nakar nanese na to:
http://www.profightstore.hr/Slike/Uploads/bikini12.jpg
+ je to lepo?

Upam,da je večina od vas zadovoljna s svojo postavo. Sploh pa zdaj opažamo da imajo fanti rajši punce ki imajo boke, velike joške, debelo rit.. ne pa neke deske ravne

"če se vam pa res zdi da bi kak kilogramček rada zgubila!"

-odloči se za en šport in se z njim ukvarjaj 2-3 na teden jej čimveč sadja in zelenjave, gibaj se, hodi na sprehode, kolesari
.
in pripravljena boš na poletje 2013:*

↔ hf < 3
03. maj 2013
u120491
u120491
nadeljuj
03. maj 2013
next
03. maj 2013
u129059
u129059
Next!:3
03. maj 2013
nextii ;*
03. maj 2013
next
03. maj 2013
next!
03. maj 2013
ᴸᴬ ᴷᴬᴺᴰᴱᴱ 2.del
.
.
BONJUR!!

<na pomoč režem se>

Veliko najstnic se ubada s tem problemom. Večine imajo svoje razloge kot :
-starši se ločujejo
-noče me
-nikoli več ne bo kot je bilo

Čeprav je rezanje neka zasvojenost s tem, da v roko vzameš nož in se preprosto samopoškuduješ.
Vpliva na psiho, če se režeš imaš težave z psiho in si psihično bolana oseba. S tem ker te notri boli želiš da te to kar je v tebi nebi tako zelo bolelo narediš nekaj kar te zares boli.
Želiš da tisto kar je znotraj neha boleti..ampak čez čas ugotoviš da je vseeno še tukaj globoko nekje se skriva in mogoče te tisti trenutek res neha boleti samo kaj bo čez 2 dni. Spet bo bolelo in to boš znova in znova delal.

drugi ki se režejo pa nimajo nekaj na vesti ampak preprosto za to da bi bili v družbi nekaj več kot alkohol pijača. Ampak s tem imaš v sebi tudi nekaj narobe z psiho. Pogovori se s prijateljem,bratu,sestri.. vem da je s straši težko.
~priznaj si da imaš problem
~jokaj
~loputaj z vrati
~beri verze( vem da se čudno sliši ampak pomaga)
~kriči
~uničuj predmete ne sebe

sploh pa ima rezanje posledica za vso življenje.. kraste že izginejo ampak nastanejo brazgotine.
Poletje prihaja vsi bodo v kratkih hlačah majicah da jim pol jošk vn pade a ti bi bla v puloverju sa bi skrila nadležne brazgotine.

o tej temi sem se odločila pisati bol na žačetku, ker sem sama imela iste probleme.
~ja rezala sem se. in vem kako je.. samo pri meni je bil vzrok fant ki me ni bil vreden nikoli in me še zdaj ni

~ubljubite mi nekaj NE SE REZAT~ < 3

with love < 3
03. maj 2013
u117407
u117407
neext, ful dobr ;***brala bom
03. maj 2013
nexti ful dobr pišš ;*
03. maj 2013
Next
napiš neki novga
03. maj 2013
hvala<3
03. maj 2013
bom pisala:**
03. maj 2013
dons? ;p
03. maj 2013
lahko mi pa po zs poveste teme in bom si kakšno izbrala pa o njej napisala več:*
03. maj 2013
ne glih kaj o:
~postavii
~rezanju
kr sm glih pisala tko da kaj novga
03. maj 2013
sm poslala na zs (:
03. maj 2013
dej npr. piš o:
-vrste ljubezni,
-stil oblačenja...
03. maj 2013
ja bom se kaj razpisala o tem hvala za predlog<3
03. maj 2013
omajgaš nexti že no! :* <3
03. maj 2013
glihkar nextam< 3 :*
~hvala vsem da berete ful mi pomeni in upam da ste se ž kaj naučili<3
03. maj 2013
next
03. maj 2013
u129059
u129059
Nexttt, ful uredu, bom kkšni to povedala, mogoče ji bom pomagala! c:<3
03. maj 2013
ᴸᴬ ᴷᴬᴺᴰᴱᴱ 2.del
.
.
BONJUR!!

<grizem si nohte>

Dobesedno si vse grizemo nohte. Največrat ko učiteljica odpre redovalnico ali pa te pokliče pred tablo, pa tudi med pogovorom z ljubljeno osebo.
grozno nohte kar samo nese k ustam in dobesedno se zoble zapičijo v njih. in pričnemo šilit nohte kot z šilčkom.

~no tudi jaz mam take probleme. Poskusila sem z vsemi metodami ampak zamanj
nekaterim se uspe odvadit drugim pač ne.
Naj vam povem neki predlogov.

1. ja ste vse sčišale za lak z groznim okusom ki vas preprosto spravi stran od nohtov.
~pff komu to deluje je profesjonalc jz priznam sm se počas navadla na tak okus in ja men je bil ušeč hehyy.

2. Namažeš si nohte da zgledajo lepo

šsem jih namazala na fulj lepo z angleško zastavo in sem si jih začela grist od spodi tko da nism laka poškodovala haha

3. odločiš se in vedno ko gre roka k ustam si rečeš NE.

4. to je meni najbolj pomagalo:
~sem zvesta beliberka in sem si na noht napisala justin .
~na drugo umrl.
in vsakič ko sem si želela grist nohte sem videla justin umrl in me je kr minlo.

~vem da so čudni predlogi samo najbolj delujejo

~powejjte če bo kater deloval..
♥ vso srečo:*
03. maj 2013
nexttttttt
03. maj 2013
u117407
u117407
next;****
03. maj 2013
neeext <3 + nova bralka
03. maj 2013