Forum
HELLOU! KER JE MOJA PRVA ZGODBICA http://www.igre123.com/forum/tema/cause-you-never-get-a-second-chance-at-the-first-time-feat.-1d/58631/1 KAR BRANA SEM SE ODLOČILA, DA BOM PISALA ŠE ENO.
TRAILER:

NASLOVNICA:

UPAM, DA VAM BO VŠEČ!
25. december 2013
Bila je mrzla noč v decembru. Na licih sem čutila mrzel veter. Mama me je nosila v majhni košari, pokrito z modro odejo. Moj šesti čut mi je govoril, da se bo nekaj zgodilo. In naslednja stvar, ki sem jo slišala je bil mamin žalostni glas:˝Lucy, ne joči. Prosim. Nekega dne se bova spet srečali... Zbogom draga moja...˝ Košaro je pustila na sredi zapuščene ulice v deževnem Londonu. Odšla je...
Kmalu sem se zbudila. Spet sem sanjala. Pogledala sem na uro, ki je kazala sedem zjutraj. Boljše da vstanem, če ne mi bo Elle spet grozila z vedrom vode. Bila sem sama v svoji sobi, kot običajno. Vzela sem verižico yin yang in si jo nadela okrog vratu. Vedno mi je bila všeč tista stran, ki je imela veliko črne in pikico bele. Vzela sem stvari in se odpravila v kopalnico. In najpomembnejša stvar. Živim v sirotišnici.
To sem jaz:

˝Pohitite preden pride čudakinja.˝sem slišala glas. Govorili so o meni. Nobeden se nikoli ne pogovarja z mano. Kjerkoli sem, vedno sem sama. Edina oseba, ki je govori z mano, je Elle. Ona me je našla na ulici v košari, kjer me je pustila mama. In ja, tiste sanje so bile resničnost. Ko sem vstopila v kopalnico, so vsi utihnili. Počasi sem odšla do svojega prostora in se preoblekla.Ko sem odšla, sem zaslišala glasove. Ampak saj vseeno. ˝Lucy! Spet boš pozna! Takoj pridi sem!˝sem zaslišala Elle. Njena osebnost mi je všeč. Odšla sem v svojo sobo in vzela šolsko torbo. ˝Gremo Lucy. Avtobus čaka...˝me je potisnila ven. ˝Že grem...˝sem tiho zagodrnjala. Pogledala me je z nasmehom in me poljubila na čelo. Sedla sem na avtobus in se odpeljala v šolo. Oblečena sem bila v črna oblačila. Odšla sem v učilnico in kot običajno, noben me ni opazil. Ura je bila dolgočasna, zato sem risala po zvezku. Po šoli sem se z avtobusom odpeljala nazaj v sirotišnico. Bil je navaden dan. ˝Lucy!˝je zakričala Elle. Odprla sem vrata in jo pogledala. ˝Ker bo kmalu tvoj šestnajsti rojstni dan, ti hočem pripraviti presenečenje. Imaš kakšne posebne želje?˝je vprašala vsa navdušena. ˝Ne. Sovražim svoj rojstni dan, tako kot sovražim presenečenja.˝sem odgovorila. ˝Mogoče ti bom lahko poiskala družino...˝je dobila idejo. ˝Poskušaš lahko, ampak ne bo rezultata. Vedno je tako. Pozabi na to Elle. Svoje življenje bom zapravila v tem zaporu.˝sem rekla in zaprla vrata. Nikoli mi ne bo našla družine. Prvo kot prvo, kdo bi me imel in drugo nočem bogate družine z vilo in bazenom. za sebe lahko poskrbim sama. Vem, da lahko.
---
Next ?
25. december 2013
next!!!
25. december 2013
Next
25. december 2013
že vidm da bo tok awesome kd tvoja prvaa *_*
neeeeeeext..!!!!
25. december 2013
neeeeeeeeeeeeeext
26. december 2013
neeeeeeeeeext
26. december 2013
next
26. december 2013
omg že kr vidm kok bo naibolša ta zgodbica <3
neeext :*
26. december 2013
u152357
u152357
Neeeeeeeeext
27. december 2013
Res popoln zacetek*o*
Neeeeeext!!
27. december 2013
V mislih sem imela Ellin razočaran obraz, ki se je prikazal preden sem zaprla vrata. Vem, da od sebe odrviam edino osebo, ki ji je vsaj malo mar zame. Ampak trenutno hočem biti sama. Vsedla sem se na posteljo in razmišljala. Moje misli so odšle dve leti nazaj. Imela sem prijateljico z imenom Emely. Bila je prijazna vse dokler me neke budale niso začele zafrkavati. Začela me je ignorirati in postala je zlobna do mene. Nekega dne sem jo srečala v jedilnici, ko je začela kričati:˝Ne! Lucy pojdi vstran od mene! Čudakinja! Sploh te ne maram. Vse je bilo samo pretvarjanje! Nisi oseba s katero bi se kdorkoli hotel družiti. Pojdi vstran!!˝ Moje oči so postale rosne, tako kot takrat v šoli. Njene besede so še vedno odmevale po moji glavi. Bolelo me je. In še vedno me. Vstala sem in odšla v kopalnico. Vzela sem škarje in si zavihala rokav. Rezilo sem pritisnila na kožo, dokler nisem začutila pekoče bolečine, ki je zaradi notranje bolečine kmalu izginila.

To sem počela kar nekaj časa in še vedno. Kmalu sem nehala. Odšla sem nazaj na posteljo. Moram iz tega zapora. Ne zdržim več. Naredila sem načrt. Na svoj 16. rojstni dan bom pobegnila iz sirotišnice.
-Dan mojega rojstenga dne-
Bilo je jutro in bila sem v svoji sobi. Elle me je zbudila z neumno pesmijo:˝Vse najbolšeee draga Lucy Vse najbolše zaaaa teeeeeeeeeeee!!!!!˝ Pogledala sem jo z zdolgočasenim obrazom in zavila z očmi. Objela me je in rekla:˝Pojdi v šolo! Ko pa prideš nazaj pa te čaka presenečenje...˝ Ko je odšla iz sobe sem si pripravila stvari za pobeg in nato z avtobusom odšla v šolo, kjer je bilo dolgočasno. Ko je bil čas za malico, sem vzela iz omarice svoje stvari in se pretihotapila ven. Zavila sem levo od šole in pobegnila. Prišla sem na temno ulico. Pa še deževalo je. Našla sem nek zapušen hotel in stopila noter. tukaj bom prenočila. Čez nekaj ur, sem začutila, da me Elle išče. Moje razmišljanje so zmotili čudni zvoki, ki so prihajali od zunaj. ˝Pustite me pri miru!! Prosim!!˝sem zaslipala nizki glas. ˝Hm... hm... NE! Jaz potrebujem hrano in ti moraš umreti.˝sem zaslišala še en moški glas. Kaj za vraga se dogaja? Tiho sem se splazila iz hotela, da bi videla kaj se dogaja.

Na tleh sem zagledala fanta s kravžlastimi lasmi. Nek starejši moški se je sklanjal nad njim, ko je kravžlasti fant naenkrat glasno zakričal. V trebuhu me je stisnilo. Kaj če ga je ubil? Postalo me je strah. Moški je odšel in fant je obležal na tleh. Ob njem sem zagledala kri. Stekla sem do njega in ga pogledala v oči. Bile so zelene, a barva je kmalu izginjala. Pogledal me je in naenkrat zaprl oči. Kmalu sem zaslišala korake. Odšla sem nazaj v hotel in se skrila v temen kot. Pravkar sem videla, kako je nekdo umrl pred mojimi očmi.
---
ღнαяяу'ѕ gυяℓღ hwala
spelca_98 : D : D : D
ʟσνε.чσυ* hwalaaa!!
NEXT ?
27. december 2013
Nikej
Neeeeeext!!!!
27. december 2013
next
27. december 2013
o faq booogi!! o
neext!
28. december 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
28. december 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
28. december 2013
ajoooooj oooo
neeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!
28. december 2013
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28. december 2013
u142227
u142227
neeeeeeeeeeeext nova bralka!! fuul dobra zgodbica!!! )
28. december 2013
neeext
28. december 2013
Next
28. december 2013
neeeeeeeeeeext
29. december 2013
neeeeeeeeeeeeeeext
29. december 2013
Kolena sem stisnila k sebi in globoko dihala. Še vedno ne morem verjeti, da je umrl pred mojimi očmi. Odločila sem se, da grem pogledat, če je slučajno še živ. Počasi sem stopala iz zapuščenega hotela in prišla ven. Pogledala sem proti kraju kjer je ležal, a ga ni bilo več. Kaj za vraga?! Šla sem bliže. Kri je bila še vedno tam, a njega ni bilo nikjer. Pogledala sem naokoli, a ga nisem našla. Zmedeno sem se prijela za glavo in počasi odšla nazaj v hotel. Vzela sem hrano in malo pojedla. Nato sem se pokrila in poskušala zaspati. V mislih se mi je ponavljala njegova smrt. Zaprla sem oči in naenkrat zaslišala ženski krik. Odprla sem oči in pogledala proti izhodu iz hotel. Kaj se dogaja? Hotel sem ven, a sem raje ostala skrita. Že tako je dovolj, da sem pobegnila. Ne bom se vpletala v te stvari. Pokrila sem se, se obrnila v kot in zaspala.

Zjutraj me je zbudila neka gospa, ki se je pogovarjala po telefonu. ˝Prisežem, da je kri! Prav prav. Pa nič! ČE bodo pa potrebovali dokaze pa naj se ne obračajo k meni!˝je zakričala. Smuknila sem ven in videla kako je razbila svoj telefon. Odšla je vstran. Odšla sem na mesto, kjer je včeraj ležal tisti fant. Odločila sem se, da grem raziskovat po ulicah. Vzela sem stvari in si nadela kapuco ter očala. Najti moram nov začetek. Stopala sem po ulicah in kmalu prišla na opazen del ulice. Ker sem nekaj denarja pridobila s poletnim delom, sem odšla v restavracijo in si naročila hrano. Umirala sem od lakote. Pojedla sem špagete in se odpravila naprej. Odšla sem v park in se spočila. Naslonila sem se na klopco in zadremala, ko sem na obrazu začutila dežno kaplijo. Pogledala sem v nebo in opazila, da se bliža nevihta. Bila sem kar daleč od hotela, zato sem se odpravila nazaj. Naenkrat sem na tleh opazila denar. Hitro sem se sklonila in ga pobrala, nato pa sem stekla vstran. Zavila sem v ovinek in se v nekoga zaletela. Pristala sem na tleh skupaj z mojimi stvarmi. Pogledala sem navzgor in opazila zelene oči, ki so pomešane z rdečim odtenkom. Stresla sem z glavo in zagledala nekega fanta.

Vstala sem se in obstala. Ta fant je fant, ki je včeraj umrl. Če sploh je umrl... Zmedeno in prestrašeno sem stekla mimo njega. Vmes sem se obrnila nazaj in opazila, da gleda za mano. Tekla sem še hitreje in zavila v stari hotel. Preden sem vstopila, sem se nadihala zraka. Naenkrat je mimo mene nekdo tekel. Če bi tej hitrosti lahko rekli tek. Odšla sem noter in se razgledala, če je kaj uporabnega. Našlasem nekaj uporabnih stvari in jih shranila v nahrbtnik. Naslednji dan sem odšla v starbucks in si naročila nekaj za na pot. Plačala sem in odšla proti gozdu. Odšla sem po potki in prišla do neke jase. Vsedla sem se in pojedla. Moram reči, da čeprav so me zafrkavali in vse to, se počutim osamljeno kot nikoli. Med razmišljanjem o tem ali bi se vrnila nazaj ali ne me je zmotil šum med listji. Obrnila sem se. Mislim, da se mi že meša. Vlegla sem se natravo, ko sem znova zaslišala ta zvok. Dvignila sem glavo in opazila senco. Pogledala sem naokoli in opazila, da se senca približuje. Naenkrat je iz grmovja prišla srna in priskakljala na jaso. Oddahnila sem si, pograbila stvari in odšla nazaj do hotela. Preden sem vstopila v hotel, sem zagledala tistega fanta. Bil je z nekom. Zaradi mojega neumnega buljenja, me je opazil. Samo strmel je in me gledal z čudnim pogledom. Stresla sem z glavo in odšla v hotel. Stvari so bile premaknjene. Nekdo je bil tukaj.
---
spelca_98 & ღнαяяу'ѕ gυяℓღ
нαяяу'ѕ cυтιє Hwalla!
NEXT ?
30. december 2013
u152357
u152357
Next
30. december 2013
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30. december 2013
next
30. december 2013
u142227
u142227
nzk in neeeeeeeeeeeeext
30. december 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!
FULLL SVETOVNO PIŠEŠ
+nova bralka
30. december 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg