Forum
u98320
u98320
Hejla. Ja spet ena 1D zgodbica, ampak kaj hočemo če so tak kjut *.*
No pisalke smo :
Vesna:333
Styles girl
ѕнιт.нαρρєηѕ
ON€ DIR€CTION
●.ѕpoɴɢeвoв.●
Upam da vam bodo moji nexti všeč:3
#Kiara#
Živjo ! Sem Kiara Bieber Swift. Ne me spraševat če sem si v sorodu z Bieberom, ker takoj ko bom stara 18 si grem odstranit ta ogaben priimek. Imam tri brate. Najstarejši je Urban, potem je Jaka in potem je Lovro ki je samo 2 minuti starejši od mene. Ja dvojčka sva. Živim v Španiji, in sicer v Madridu. Tu živim že od 1 leta. Sem smo se preselilii z očkom Jamesom, ki ni mogel več prenašati mami. Moja mami je pevka. Imena neb. Tega nismo več mogli prenašat zato smo odšli stran od nje. No dovolj o njej. Stara sem 17 let. V prostem času rada igram na klavir in flavto, ter pojem. Tudi moji bratje so muzikalični. Imam najboljši prijateljici Danajo ter Špelo. Res sta najboljši, čeprav se včasih skregamo. Obožujem One Direction. Nisem takšna preveč Directionerka, ampak sem bolj umirjena. Najljubši član mi je Liam. Hodim na srednjo glasbeno šolo. Isto kot moji bratje. Smo kot štirčki. Kar naredi eden naredi še drug. Res so najboljši.

jas :
https://weheartit.com/entry/45069905/via/queenminnicelli
03. december 2012
u98320
u98320
upss tam ko je imena neb.bi moralo biti -----> imena nebom povedala.
03. december 2012
Fuuuuuuul dobra zgodbica, komi čakam, da nextate
Nnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttt
03. december 2012
neexxt!!
03. december 2012
next¸
03. december 2012
nextite
03. december 2012
Next
03. december 2012
-kate-

Helouu!!! Moje ime je Kate Lloyd in sem čista francozija kajti živim v mojem lepem prelepem Parizu!!!! Aja stara sem 17 let in komaj čakam da bom 18!!!
Imam pa dva brata Kendalla(20) in sestro Cher(20) ja dvojčka sta in vsi se zelo dobro razumemo!
Imam a
Mami Taylor in atija Logana. Hodim na srednjo oblikovno šolo in sem hodijo tudi moje najbolše prijatelice Ash, Kelly in Katy. V vsem se podpiramo in smo dobre volje.
Sedajle sedi pred omaricam in čakam na moje tri bučke

jaz

Cher

Kendall

se opravičujem za kretek next ampak šola pa to..
03. december 2012
u14318
u14318
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!1 )
03. december 2012
Nnnnnnnnnneeeeeeeeeeexxxxxxxxxxttttttttt
03. december 2012
next!
03. december 2012
next!!!!!
03. december 2012
Next
03. december 2012
A bi kjera plis sodelovala? Tle je link:
http://www.igre123.com/forum/tema/kjera-muska-je-bolsa-1.-al-2./46324/
Res bi rabla, da nekdo sodeluje.
P.S. sori za smetenje.
03. december 2012
TIA
Next
04. december 2012
next!
04. december 2012
next
06. december 2012
Sory usem Blieberkam sam ne mi zamerit plis. Sory k že dougo ni blo nexta. ______________________________________________________________________________Heiiiiiiiiiiiiiii… Sm Gaia in stara sm 18. Verjetn me že usi poznate kr se je sestra že predstaula (se kliče Kate) sam mene ni omenla kr si nismo lih najbol blizu tko da vam ne bom praula kok bratu pa sestr mam in to… Ugalunem sm velika Directionerka sam Blieberka nism lih. Mislim najbolj od JB mi je ušeč Beauty and a Beat in še to zato kr je zrawn Niki Minaj. Pr One Direction mi je najbolj ušeč Niall. Mislim komu ni??? Te lepe modre očke, lep glas in še tko cute je. Zravn pa še igra kitaro in fucbal (nogomet). Mislim res komu ne bi biu razn moji sestri k ji je ušeč… Kdo ji je že ušeč??? Sm že pozabla ah kej čem??? Nism jst kriva. Imam 2 BFF se kličeta Zala in Vita. Niso lih neke Directionerke, jih poslušajo kdr sm zravn in zto tudi jst kdr sm z njimi poslušam Red hot chili pepers (al ku se že napiše???) in Brunota Marsa. Mislim nevem ku lahko kdo to posluša sam usak ma svoj okus ne??? Kdo me spet moti?? Ah samo mama mi govori nej se učim kr ju3 pišemo test od FIZ in jst ne znam 'nič'. Zmiri rečem d neznam nč da se lahkor učim da mi ni treba it h noni. U šoli sm 'pridna punčka.' Samo da zravn delam neumnosti. Usi me majo za 'pridno punčko' sam zto kr mam dobre ocene in to je tudi razlog da nimam fanta in ga tudi še nism mela. Mislim kko lahkor človeka sodiš po zunanjosti??? Aja verjetno ga nimm zto kr nosim očala. Sam kaj moreš??? Rajši mam zdej očala in pole dobro vidim. Ja to sm jst: večna optimistka.
Me::

07. december 2012
Nnnnnnnneeeeeeeexxxxxxttttttttttt
07. december 2012
next!
08. december 2012
nexttttttttt
08. december 2012
TIA
Next
08. december 2012
next
09. december 2012
neeeext
10. december 2012
u98320
u98320
Evo next:3

Leživa v pesku, se gledava in se smejeva drug drugemu… Približujeva se, se skoraj poljubiva, ko kar naenkrat začutim da me nekdo prekucne iz postelje. Le kdo drug, kot moji smotani bratje. »Pa kaj je z vami bedaki zabiti?!« začnem vpiti na njih. »Zaspanka ura je 12. Oče nam mora nekaj povedati.« so rekli v en glas. Vstala sem, se preoblekla in odpravila v kuhinjo. »Kaj mi morate tako nujnega povedati, da me budite že ob 12h?!« sem se zadrla na očeta. »No… jaz moram za 2 meseca na službeno potovanje, zato greste vi trije v London.« je rekel očka. V London, a se heca? »O sveta marija LOOOOOONDOOOOOOOOOOON« sem se začela dreti. Bratje so me gledali kot da bi padla iz marsa. »Spakirajte kovčke. Let imate danes ob 20h.« je rekel a mene že ni bilo več saj sem pakirala stvari. Ko sem končala je bila ura 19h. zato sem se oblekla in stuširala ter odšla dol kjer so me že čakali bratje. »Lahko gremo.« sem rekla in odšli smo. Ko smo prišli na letališče smo počakali na letalo. »LETALO ZA LONDON PRISPELO, LAHKO SE VKRCATE« se je zaslišalo iz zvočnika. Takoj ko smo se vkrcali sem utonila v spanec brez sanj.
21. december 2012
neeeeeeeext!
21. december 2012
nexttttttt tud če je kratek plissssssssssss
21. december 2012
neeext
21. december 2012
next!!!!!!!!!!!!!
23. december 2012
nnnneeeexxxxtttttt
23. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani