Forum
Se še spomnite časov, ko vas je skrbelo samo to kako ste oblečeni? Ali pa, to kakšen telefon imate?
Teh časov več ni.
Prišli so novi časi.
Preživijo samo najmočnejši.
Vrnil se bom, obljubim.“
Besede, ki so v teh časih postale vsakdan, pa vendar obljuba, ki si jo dal...vedno je bila prelomljena.
Nikoli se nisi vrnil. Nihče se ni nikoli vrnil.
Grdi časi so tukaj. Če pomislimo, koliko ljudi je že pomrlo zaradi njih in koliko jih še bo, da je le peščica takih, ki se borijo do zadnjega, do konca. Oni nas nočejo ubiti. Ne. Toda želijo nas izničiti. Iztrebiti. Nas zapreti nekam, za večno. Za njih nismo ljudje. Za njih smo živali. Ali še kaj hujšega. Če dobro pomisliš, smo jim pravzaprav podobni. navzven smo isti, samo, da imajo oni drugačne oči. Brezizrazne. Kot, da ne bi imeli duše. Pravzaprav je še živalim boljše. One lahko vsaj imajo svobodo. Zaradi dolgo letnega izganjanja so ljudje tudi začeli verjeti, da so divji, necivilizirani in živalski. Meni je bilo bolje. Imela sem babico. Večina drugih ljudi ni imela te sreče. Življenje v gozdovih. Leta preganjanja in skrivanja pred tistimi, ki so nas lovili. Nihče nikoli ni vedel kdo so, zakaj so tukaj in kako so nastali. Vem, da obstaja zanje neko znanstveno ime, a mi jih kličemo kar `neimenovani` prepovedano jih je klicati z pravim imenom. Na tisoče otrok je ostalo brez staršev in prepuščeni so bili samim sebi. a vsako dejanje ima posledice. Mislili so, da so živali, da so nekaj maj od njih. A čas je tekel in obstajala je tudi druga vrsta ljudi. Bilo nas je malo, a ravno dovolj, da smo ustvarili svojo skupino. Svoj klan. Nekega dne so oni odkrili naše skrivališče in vse so polovili. Razen mene in moje babice. Uspelo nama je zbežati. Toda kot so leta tekla, tudi človek ni ostal nespremenjen. Kakor tudi vse drugo se je razvijal. In tako sem nastala jaz. Nova vrsta človeka. Sem ena izmed prvih in, če bo šlo tako naprej verjetno tudi ena zadnjih. Babica pravi, da so oči ogledalo duše. Moje niso rjave, modre ali zelene barve. So svetleče safirne, jantarne in zelene barve. So skoraj fluorescentne. Zaradi tega sem bila vedno drugačna, a hkrati so me te oči varovale pred smrtjo. Zaradi njih bolje vidim, slišim in hitreje tečem. in ja. Če ste prej nasprotovali stavku 'svet je grd', bi se zdaj zagotovo strinjali z njim.
Da - svet je postal grd.
Ne vem, kakšen je preostali svet, ampak vem, da ni več to, kar je nekoč bil.
Če bi vam naravnost povedala, mi ne bi verjeli. To morate doživeti.
pravzaprav, če dobro pomislite je bilo vedno tako. Če pa ne ravno tako, pa podobno. Kriminal je bil skrit. A morilci so se množično skrivali v temnih ulicah in čakali na svojo naslednjo žrtev. A tokrat je drugače. Kriminal ni več skrivnost. Tokrat ne gre le za umor. Življenje ni največ, kar lahko svojim žrtvam vzameš. Vzameš jim lahko tudi svobodo in s tem tudi edino možnost za preživetje.
morda ni povsod tako hudo. Morda je kje bolje. Pravijo, da je na vzhodu bolje.
Ampak kdo ve...kaj če je tam še huje?
¨***************************************************************************************************************************
next?????
komentarji?
kritike?
ideje?[img]http://static.tumblr.com/778761b3a82da69bfb34a3a9d8e4feaf/aksitie/idvmiwmts/tumblr_static_photo__1_edited[/img]
06. november 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/nekaj-pravega-za-ljubitelje-psov!-(zgodba)/63846/http://www.igre123.com/forum/tema/nekaj-pravega-za-ljubitelje-psov!-(zgodba)/63846/
NEKOČ JE ŽIVELA PRAV POSEBNA PSIČKA PO IMENU KITTY..ODKRIVALA JE SVET..IN SPOZNALA MNOGO NOVIH PRIJATELJEV..
vračam!!
vračam!
06. november 2013
nexttt
06. november 2013
u153281
u153281
omg!!! kak popoln začetek!!!
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
06. november 2013
neeeeeeext
07. november 2013
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
02. december 2013
a boš pisala ??
29. december 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg