Forum
Če si žalosten,
se tukaj vstavi!
Če si nor,
ali nisi pri pravi!!!

Jaz osebno mislim, da se tu piše vse smešne slike, šale... Zapište eno šalo za sprejem!

ČE SI TUKI, MORAŠ NAPISAT ŠALO! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
21. junij 2014
Ocenjujemo tudi!

1=
2=
3=
21. junij 2014
4=
5=
6=
21. junij 2014
7=
8=
9=
21. junij 2014
10=
21. junij 2014
Je bil prodajalec, ki je prodajal časopise. In je kričal: "Najnovejše novice! Najnovejše novice! Že 50. nasedel prevari!"

In je pol en kupu časopis. Ko je šel, je prodajalec kričal: "Najnovejše novice! Najnovejše novice! Že 51. nasedel prevari!"
21. junij 2014
u172777
u172777
Sta šla zakonca v sveto deželo Jeruzalem, kjer je žena nenadoma umrla.
Mimo je prišel katoliški duhovnik, ki je možu ponudil dve možnosti:
1. Ženo lahko pokopljete tukaj, v sveti zemlji za 200 EUR.
2. Lahko jo odpeljete domov, kar bi s prevozom in vsemi papirji stalo 3.000 EUR.
Možakar takoj: "Kar spakirajte mi babo za domov, jaz vam bom pa plačal."
Duhovnik: "Čudi me gospod, da ste se odločili za to varianto. Ali ne bi bilo lepše in ceneje, če bi bila pokopana v sveti zemlji ???"
Možakar boječe:
"Enkrat davno, vi to veste, je en človek umrl in je bil pokopan prav tu. Po treh dneh je vstal od mrtvih."
ZIHR JE ZIHR
25. junij 2014
u172777
u172777
Dve cimri v študentskem naselju, Mojca in Andreja, se odločita, da bosta za večerjo spekli hrenovke. Mojca vzame hrenovke, odreže po en kos na vsaki strani hrenovke in jih da v ponev.
Andreja jo vpraša: "Zakaj si pa odrezala hrenovke na obeh koncih?"

Mojca: "Nimam pojma, moja mama vedno tako dela."

Pride vikend, Mojca gre domov, doma pa prvo vpraša: "Mama, zakaj ti, ko pečeš hrenovke, jih vedno porežeš na obeh koncih?"

"Pa, ne vem zakaj, ampak moja mama je vedno tako delala."

Gre Mojca k babici in jo vpraša isto, babica pa ji odgovori, da je tudi njena mama vedno tako delala. Izgleda, da je to že družinska tradicija.

Naslednje jutro gre Mojca na obisk k prababici v dom za ostarele. Oborožena s cvetjem, bonboniero in s polno zalogo potrpljenja. Stara prababica je bila navdušena, da se je še kdo spomni.

Mojca zbere pogum in vpraša prababico: "Prababica, zakaj moramo pred pečenjem hrenovk ali klobas, vedno te odrezati na obeh krajih?"

Prababica, vsa začudena: "Ja, a še zdaj niste kupili večje ponve???"
25. junij 2014
a)
b)
04. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg