Forum
Zgodba je namenjena mojima dvema kunčkoma Funniju in Bunniju.
16. junij 2015
Ime mi je Amy in si zelo želim psa, starša pa ga mi ne dovolita. Odločila sta se da mi bosta kupila dva kunca. Najdli smo spletno stran od vzreditelja kuncev. Vzreditelja smo takoj poklicali. Že takoj nasljedni dan smo šli kupiti kunce. Na poti sem premišljevala o imenu. Nisem hotela slovenskega imena, kot naprimer cofko, puhek, repek, kepica, korenček. Malo sem se pohecala naj mu bo ime tele in bajsek
16. junij 2015
Nisem se spomnila nobenega imena, prispeli smo. Starša sta dovolila samo samčka in bila sta ravno dva. Prikupni mali kepici, stari en mesec. Na poti nazaj sem tudi premišljevala o imenu. Imela sem sestrico Molly, ki je hotela, da jima dam ime princeska in vila, čeprav sta bila samčka. Preprosto sem rekla ne. Začela je vreščati in kričati. Dobro naj jima bo ime princeska in vila sem rekla. Mislila sem pa si, lahko jih tako kliče a jaz ju bom klicala drugače. Sestrica je igrala eno igro trgovina za živali in en zajček je bil Funny Bunny. Odločila sem se, da jima bo ime Funny in Bunny.
16. junij 2015
en next potrebujem
17. junij 2015
prosim, vem, da še ni zanimivo
19. junij 2015
potem bo
19. junij 2015
bom nadeljevala vseeno
Prispeli smo domov. Dali smo ju v kletko, kjer sta imela vse, kar sta rabila. Prvi teden sta bila zelo prestrašena, potem, pa sta se me navadila. Naučila sem ju nekaj trikov. Ko sta bila stara eno leto sta se že veliko naučila in sta hodila na tekmovanja in zaslužila veliko denarja. To je vedel tudi neki zločinec, ki je prišel pred dvema letoma iz zapora zaradi mučenja živali. En dan sem pogledala v kletko, kunčka, pa ni nikjer bilo. Iskala sem ju, ampak ju nisem našla. Nisem mogla živeti brez njiju. Nisem nehala iskati, ko smo šli na morje, sem videla v eni hiši podobna kunca, ampak, ko sem videla kako prosita in pri funniju sivo mreno sem vedela, da sta onadva. Bila sem zelo vesela. Vdrla sem v hišo in hotla vdreti vzela sem zajčka, zločinec je to videl hotel me je ustreliti, da nebi nikomur povedala. Kunca sta se pa tvegala zame. Odhitela sem in že nasljedni dan odšla domov. Zdaj sem vedela, da je res konec. Imeli smo pogreb. Ko sem ju še zadnjič poljubila na čelo in zbudila sta se. Bila sem presrečna, nisem mogla verjeti. Niti znanstveniki niso mogli pojasniti, a mislim, da zaradi tega, ker ju imam rajši kot vse na svetu.
21. junij 2015
vem, da je res kratka
21. junij 2015
next
17. avgust 2015
vem da je bila kratka a to je blo konc ker sem si zmislila nekaj kratkega, drugače bi bila zgodba čist drugačna, daljša.
19. avgust 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg