Forum
Vsi objavljamo vice, si ogledujemo vice drugih in se smejimo.

Ali boste objavljali svoje vice?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. marec 2014
Janezek in očka sta na nudistični plaži (na plaži, kjer so vsi nagi). Janezek vidi, da očetu nekaj binglja med nogama zato vpraša:,,Očka, kaj ti binglja med nogami?"Očka mu odgovori:,,To je ptičica (tič), To je Gnezdece(noge), Tole so pa jajčka (jajca)." Potem gre očka spat in kmalu se zbudi na urgenci. Vpraša Janezka:,,Janezek kaj se je zgodilo?" Ta mu odgovori:,,Sem božal ptička, pa me je plunil (sperma) jaz pa ne maram, da me kdo pluva pa sem ptička nalomil mu s sekiro uničil gnezdece in naredil jajca na oko."
11. marec 2014
Janezek se sprehaja po ulici in kar naenkrat plune v neko okno. Iz hiše priteče starec.
Starec:Ne pluvaj po tujih oknih. Ali bi bilo tebi všeč če bi ti jaz plunil na okno?
Janezek:To bi pa rad videl. Živim v petem nadstropju.
11. marec 2014
Tri blondinke bi rade prišle na drugo stran reke, pa ne znajo plavati. Ujamejo zlato ribico in ta jim punudi, da bo izpolnila vsaki eno željo, če jo izpustijo. Izpustijo jo in prva blondinka si zaželi, da bi dobila rokavčke. Tako se tudi zgodi, a na poti čez reko se ji rokavček pretrga in utone. Druga blondinka si zaželi, da bi dobila čoln in tako se tudi zgodi. Žal se na poti čez reko čoln preluknja in utone. Tretja blondinka, pa si zaželi, da bi postala rjavolaska. Tako se tudi zgodi in čim postane rjavolaska gre čez most.
11. marec 2014
Dajte še vi objavljat.
11. marec 2014
Ej res ful smešn.
11. marec 2014
Skok v lužico.
11. marec 2014
kaj?????
11. marec 2014
ok lahko en vic povem?
12. marec 2014
Ja itak. Za to je ta forum namenjen.
13. marec 2014
kaj rece bog ko je naredil babo? UPS
24. marec 2014
u72689
u72689
TO NIMA SMISLA
26. marec 2014
HAHAHA
26. marec 2014
u168197
u168197
Greta očka in 4 letni sin v opero.
Pa sin vpraša očka: Oči zakaj hoče tisti gospod ubiti teto?
Očka: Saj jo noče ubit sam dirigira ji.
Sin: ZakAj pa potem tako krici?
19. marec 2015
Kaj je zvočni zid?
Zid na katerga se samo Chuck Norris lahko podpiše
20. marec 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg