Forum
No PisaLa Bom O Eni Šestnajst-letnici, Ki Je BiLa PRELEPA, A Ona Tega Na Žalost Ni Opazila ... :3
ZaLjubiLa Se Je V Fanta, PostaLa Sta Par, A izvedeLa Je, Da Jo Vara. Njenega Življenja Je Bilo V Trenutku Konec ...

Next?
~ FuLL Se Bo Še ZgodiL!

Next? :]

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

01. marec 2011
Nextyy Itakk! :]
01. marec 2011
Osebe:
AshLey McCain (Me) -----> 15 Let [Tm Zgorii Sm Se ZmotLa], 9. Class
LiLy McCain -----> 15 Let, 9. Class & Moja Sestra Dwojčiica
Katherine (Katy) CoLLins -----> 15 Let, 9. Class & Moja BFF
Mark RaLLing -----> 15 Let, 9. Class & Moja Ljubezen ^-^
Justin Whiters -----> 15 Let, 9. Class & Od Marka BFF
01. marec 2011
Ashley McCain [Levo] & LiLy McCain [Desno]

https://images.fanpop.com/images/image_uploads/Mary-Kate-Ashley-mary-kate-and-ashley-olsen-758984_1280_800.jpg
01. marec 2011
next (:
01. marec 2011
Katherine (Katy) CoLLins:

01. marec 2011
Sorčyy napčna slikca - To Je Katherine (Katy)

01. marec 2011
Mark RaLLing

01. marec 2011
Justin Whiters

01. marec 2011
2 Nexta & napiišem storyy :]
01. marec 2011
BiL je vroč poleten dan sredi počitnic ... ^-^ Kot ponavadi sem se zbudila okoli 6ih & z nabijanjem muzke na YouTubu & Chatanjem po Fejsu (Facebooku xD) zbudiLa LiLy . Z LiLy sva POPOLNOMA DRUGAČNI! Jst rada poslušam muzko, grem s Katy po shoppingih, chatam po fejsu & plešem street dance in HipHop - LiLy pa rada gre s prijateljicami samo do mesta, pleše balet & posluša beethowna -----> ma za KOZLAT je to sranje!! No ja, ker so bile poletne počitnice sem se oblekla, nštiimaLa friizurco, se naLičiLa z pinky make-upom & pokLicaLa LiLy, da grewe u shopping! LiLy Je bila pred mojimi wrati čez 3 min, ker mamo hiši čiiizz nasprotii xD Na Hitr sm se zadrLa Mami: ''MAAMii! Z LiLY GREWE U SHOPPING!! ČEZ 4 URE BOM DOMA, KER GREWE ŠE U MEKAA (McDonald)! OK?'' Mami pa je zakričala nazaii ... :'' ASHLEY!! NEHAJ SE DRET! ČE MAŠ KAJ ZA POWEDAT PRID SM!! Aja, pa lohka gresta ...'' Yupii! Uzela sm ključe, torbico & mobi & swe se z LiLy Odprawile ...
A - Ashley (Jst)
L - LiLy
---------------------------------
A: LiLy, nowa oblekcca?
L: Yess ^-^
A: CooŁ! Jštt bi tud tako meŁa xP Kje si jo dubŁa?
L: U NewYorkerju! Grewe TJa, da si jo kupišš?
A: Okii (; Eii Kok Je Pa StaLa?
L: 15€ -----> Čizzz Poceni xD
A: CooŁ. Hihi (;
L: Omg, Omg, Omg, Omg ....
A: LiLy, ka ti pa je?!?
L: Lejj! 86° na desno!
A & L: Omg, Omg, Omg, Omg ...
A & L: Kaj je ta gayy HOTT!!
A: Dej Pejwee do njeggaa :]
L: Pa a si znoreLa?!?
A: LiLy,

Next?
01. marec 2011
Jooojj sorry use se mi je pomešaLL!! Bom še enkratt!!
01. marec 2011
• BiL je vroč poleten dan sredi počitnic ... ^-^ Kot ponavadi sem se zbudila okoli 6ih & z nabijanjem muzke na YouTubu & Chatanjem po Fejsu (Facebooku xD) zbudiLa LiLy . Z LiLy sva POPOLNOMA DRUGAČNI! Jst rada poslušam muzko, grem s Katy po shoppingih, chatam po fejsu & plešem street dance in HipHop - LiLy pa rada gre s prijateljicami samo do mesta, pleše balet & posluša beethowna -----> ma za KOZLAT je to sranje!! No ja, ker so bile poletne počitnice sem se oblekla, nštiimaLa friizurco, se naLičiLa z pinky make-upom & pokLicaLa Katy, da grewe u shopping! Katy Je bila pred mojimi wrati čez 3 min, ker mamo hiši čiiizz nasprotii xD Na Hitr sm se zadrLa Mami: ''MAAMii! Z KATY GREWE U SHOPPING!! ČEZ 4 URE BOM DOMA, KER GREWE ŠE U MEKAA (McDonald)! OK?'' Mami pa je zakričala nazaii ... :'' ASHLEY!! NEHAJ SE DRET! ČE MAŠ KAJ ZA POWEDAT PRID SM!! Aja, pa lohka gresta ...'' Yupii! Uzela sm ključe, torbico & mobi & swe se z Katy Odprawile ...
A - Ashley (Jst)
K - Katy

A: Katy, nowa oblekcca?
K: Yess ^-^
A: CooŁ! Jštt bi tud tako meŁa xP Kje si jo dubŁa?
K: U NewYorkerju! Grewe TJa, da si jo kupišš?
A: Okii (; Eii Kok Je Pa StaLa?
K: 15€ -----> Čizzz Poceni xD
A: CooŁ. Hihi (;
K: Omg, Omg, Omg, Omg ....
A: Katy, ka ti pa je?!?
L: Lejj! 86° na desno!
A & K: Omg, Omg, Omg, Omg ...
A & K: Kaj je ta gayy HOTT!!
A: Dej Pejwee do njeggaa :]
L: Pa a si znoreLa?!?
A: Poglej, Katy!!!

Next?