Forum
hejla tole izmišljeno zgodbo bom pisala z katja rupel
govorila bo o dveh prijatelicah ki sta bff in sošolki. zelo se rade družita.potem pa anni (jaz) umre mami ter se preseli v london.
________________________________________________--
hejla moje ime je anna tomlinson. kot vidite po mojem imenu in priimku nisem slovenka . moj ati je iz londona. nikoli ga nisem spoznala. mami mi je povedala da imam tudi brata. imam tudi bff ki jo imam zelo zelo rada. ime ji je lily rose.cele dneve tičiva skupaj.živim z mamo ki je znana fotografinja in sva bogate . tudi od nelly starši so bogati. stare sva 17.let in kmalu bova končale 3 letnik.
MOJA HIŠA::

JAZ::

nexta katja

boš brala/brau?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

01. september 2012
oj jaz sem katja rupel in pišem del od lily rose

________________________________________________________________________________

Zdravo ime mi je Lily Rose kok spet vidite spet nisem is slovenije. Jaz sem iz azije oziroma iz Japonske. Čeprav sem pol japonka sm tudi pol anglež. Moja Mama je iz japonske moj oče pa iz velike britanije. Moja mama mi je umrla ko sem bila stara 14 let in sem se mogla preselit v veliko britanijo h očetu.
MOJA HIŠA::images/36261074/tumblr_m9mo3of7UP1qeeqaho1_500_large.jpg
11. september 2012
images/36261074/tumblr_m9mo3of7UP1qeeqaho1_500_large.jpg
11. september 2012
/images/36261074/tumblr_m9mo3of7UP1qeeqaho1_500_large.jpg
11. september 2012
36261074/tumblr_m9mo3of7UP1qeeqaho1_500_large.jpg
11. september 2012

11. september 2012
MOJA HIŠA:
11. september 2012
________________________________________________________________________________

Zdravo ime mi je Lily Rose kok spet vidite spet nisem is slovenije. Jaz sem iz azije oziroma iz Japonske. Čeprav sem pol japonka sm tudi pol anglež. Moja Mama je iz japonske moj oče pa iz velike britanije. Moja mama mi je umrla ko sem bila stara 14 let in sem se mogla preselit v veliko britanijo h očetu.

11. september 2012

11. september 2012
neext;pp
11. september 2012
1D Lover bo kdaj?
11. september 2012
neext
11. september 2012
u90900
u90900
next
11. september 2012
Začela je pisat to bo zdej hmal upam
11. september 2012
ja katja bo kmal ne pišem kot povž heheh
11. september 2012
Dober sam da bo kmal
11. september 2012
u105767
u105767
nexti
11. september 2012
Dober sam da bo kmal
11. september 2012
Hejla zdej pa js nadaljujem <3 hvala da berete to nama zelo veliko pomeni <3 če hočete moj twitter sam povejte <3
_____________________________________________________________________--
Bil je zadnji dan pouka. lilly naj bi do jutri prespala pri meni saj greva na koncer od 1D. jej komi čakam samo lilly je bilo težko prepričati da bo šla z mano . samo ne ve še da mam vip karte jeeeeeej. Po šoli sva odšle domov kjer sva si spekli pici. Nato pa sva si ogledali titanik .seveda sva na koncu obe jokale  in nato je bila ura že 17.00 . »moram iti na balet« sem rekla. Jap tudi balet treniram. »uredu bom js šla umes nakupovat« je rekla lilly. Pripravila sem se in odšle sva. Šle sva kar peš sam imam telovadnico samo 5 min stran . potem sem odšla v garderobo in si oblekla dres in baletne copate. Nato sem se ogrela in začela ponavljati koreografijo. Šlo mi je uredu. Potem pa je prišla moja trenerka. Jap svojo trenerko mam . vadila sem 1 uro in pol nato pa sem se sproblekla in poklicala lilly. Počakala sem jo pred vhodom in odšle sva nakupovat . domov sva prišli približno ob 20.30 in lilly je naredila kokice jaz pa sem prinesla vrečko čipsa, saj sva se odločili gledati film street dance. Ja obožujem ta film katja pa tudi. Po ogledu filma je bila ura že 23.45 in odšle sva spat. lilly je spala v sobi za gostje.
Nadaljuje katja rupel
Next?
11. september 2012
goste*
11. september 2012
u105767
u105767
next
11. september 2012
katja mi je prek sms-a sporočila da piše in da rabi še dva nexta <3<3 with love petra (ja petra je moje pravo ime )
11. september 2012
že na facebooku sem komentirala da moreš/moreta/morete nadaljevat, zdej bom pa še tu NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT ... pa pol ko ne boš/bota/bote pisale prkeo telefona plis pišite mal daljše nexte
11. september 2012
obljubiva da bova :
11. september 2012
komi čakam na naslednji del
11. september 2012
sj bo kmal katja ga mnde že piše
11. september 2012
next
11. september 2012
next
11. september 2012
u103087