Forum
heiiiiii mwaaaaaaaaaa :33 to sm js ime mi je noell

in to je moja bff kate :

tole je jessye

in seveda lana :

zacetk: in tako sm se zbudila k me je ta butasta budilka zbudila1!!! sla sm v kopalnico tam je stala moja mlajsa sestra ki je kricala da grem vn , ne skrbeti sej sm se ze navadla da krici noellll!! me je klicala mama pridi na zajtrk ! , da ne bos zamudila avtobusa kot v petek ! ja mama vem mama takoj mamamamammamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ! ampak povej klari da pride z wc ja morm se umit klaraaa ! je vpila mama pridi ze ven nooo ! ja mama . koncno sm bila v raju haha hecam se ker je v kopalnici veedno tok tiho sm se odlocla da bom postila glazbo prek mobitela in sice :
next??

bos brala mojo hudo zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. oktober 2012
u105810
u105810
nnexxttt
28. oktober 2012
ok in evo sla sm na ato busno postajo . cakala sm kate . avto bus je prisel v isti sekundi kot kate . ha! sm rekla . zamudnica sm se salila ona se je pa smejala. bila sm ful blizu avto busa da so meskor vrata trescila . vzela sm urbano iz torbice in bila ze na sredini busa . bilo je vse zasedeno. samo se dva sedeza sta bila prosta hitros sm stekla da bi jih rezervirala in v tistem trenutku sm se spotaknila in padla jooj ! sm sitnarila moja nogaaaaaaaa! torba je bila od enga full luskanega fanta ki je bil prestrasen ko je
videl da sm padla. sooryyyyyyyy je rekell , jooj zakaj jo nikoli nne morm dobro pospravitt!! js sm zijala vanj bill je tako luskan da nism mogla vrjettt! sej je ok . do mene je pritekla kate , je vse v redu s tabo????????????????????????? ja sm ji rekla in vstala in pog. fanta js sn noell , hej js sm jake . ker si zaradi mene padla te peljem ju3 v atlants in vse tvoje prijateljie !!.... next ?? jake:

torba:

bus:

28. oktober 2012
u105810
u105810
nneeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxttttttttttttt
28. oktober 2012
u70791
u70791
neeeeext
28. oktober 2012
neeeeeeeeext
28. oktober 2012
next
28. oktober 2012
next
28. oktober 2012
u110644
u110644
next
29. oktober 2012
ok >< next: kajjjjjjjjjjj o m g hvallaaaaaaaaa res res ni treba , o ja pa je! ok ok ej nasa sola je full blizu kok si pa str?? 17 , js tudddd a prispeli sva , no dijo se vidimo v...? soboto , ok komi cakam byeeeeee!! pomeziknil mi je z kate sva istoppili , hitr se 5 min!
tekli sva v solo in po stopnicah , nato sele v razred. prvo uro smo mel naravoslovje , to mi je najtezji predmet vseh casov! , kate ga obvlada , lana ga tudi obvlada , edino js pa jessyca neznava-.- prisla je uciteljica ona je bila mennn toooooook tecna , da bi se obesla : pol bi moj lajf biu tak _____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ in spet bi zivela heheh nato sm pog. kate v roki je mela crn fluki in listek nato sm pogledala kaj pise ker mi ga je kazala malce mi je blo smesen

nato je uciteljica se obrnila in naju videla o m gggggggg!! in veste kaj?? rekla je da me bo vp za kazen !! oooooooooooooooooooooooooo ne prosim prosim nato sm pog. kate in jessyco pomeziknili sta mi ..... next???
29. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeext
29. oktober 2012
NNNNNEEEEEXXXXXTTTTT
29. oktober 2012
mwaa ;3
29. oktober 2012
u110644
u110644
next
29. oktober 2012
next
29. oktober 2012
neeeext
29. oktober 2012
in , vstala sm in odkorakala do table .
pog med mano in uciteljico:
j: amm prosim ne me danes lahko me jutri prosimmmmm :ccc
u: ne ne ne! ce se bos ze smejala bomo videli kako ti bo ce bos vp!
j: ahhh , no prav
u : ok, koliko je kamnov ta redkih v drzavi??? ( to sm si zmislila )
j: ammm , pog sm kate 1000!!
j : 1000 kamnov
u : pravilno : katera je ziva narava v tem razredu
j : rastline , mogoce tud kaksen pajek?
..........
u: no noell cestitam dobila si 5!!
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees!!
ciiiinnnnnnnn! je zazvonil zvonec nato smo se js , kate , lana in jessye vsedle da bi jessye in lana izvedali novico ko sm jima povedala smo vse zakricale od veseljaaaaaa , pogovo red ami:
j: jooj kere kopalke naj oblecem??
k: une ta nove sej vesss
j ; ok bom te
l: kaj pa js???
jse ( to je jessye) ti pa une od parisaa
l : jaaaaa
k : js bom ene hude k so presenecanjeeeee
jse: js tuud :33
________________________________________________________________________________
next??
29. oktober 2012
neeeeeeeeeext!
29. oktober 2012
next!!!! Nujno!!!! Naslednjič sploh ne sprašvat, sam next dej!!
29. oktober 2012
NEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXT
29. oktober 2012
in tako jutr je sobota moj naj . dan ker je nevem zakaj ampak je . in tako sla sm na kosilo v jedilnico vzela sm pladenj in pog kaj je za jest , bili sooo moji naj ljubsi : cevapcici ena puca pred mano je reka kuharici : a ahko dobim 15 cevapcicev?? ja seveda , je reka kuharica . in nato sm ji js reka: ahko dobim 15 cevapcicev epo prosim ? seveda ne! je zavpila in mi jih je dala samo 5 . ampak to ni ferrrrrr!! pogovor :
j: sla bom do ravnateljice , in ji povedala!
k : ph! kaksen jezik!
j : ja kaj se pa cudite, se sama kraljica bi na to ponorela!!
k : ah , no praaaaav , naj ti bo , in mi je daa na kroznik se 10
j : hvalla!!
vzela sm govejo juho , zeleno solato in en cup cake vse je bilo izvrstno :
cevapcici :

juha :

solata:

in cup cake:

in tako sm koncala kosilo in srecala lano najin pog.
j : o heii lana!!
l : heii :3 a si kje videla kate??
j : ne zakaj??
l : posodila mi je 10 , pa ji bom vrnila .
j ; kaj si pa kupla za tih 10 evrov??
l : novo zapestnico
j : o a ress pokazi
l : no prav
j : aaaaaaaaaa!! omg kok je hudaaa!!
zapestnica

eno sm tud vm kupla :
kate: kate ma rada da je gor velik reci :

jessyca :

in js :

ooooo lana objela sm jo hvallaaa ti ress , tok je lepaaaaaaa!
l : no problem no zdaj pa morm it byeeeeeee :333 se vitva juuuuutrrrrrr!!
j : ja byeeeeeeeeee! mwaaaaa :"33
29. oktober 2012
next?
29. oktober 2012
n
ne
nex
next
next
nex
ne
n