Forum
Sem Tea in hodim v osmi razred. Odkar se družim z mojo prijateljico Nicole pa se mi je življenje spremenilo.Začelo se je na začetku osmega razreda se je to začelo! Zadnji šolski dan sedmega razreda smo zvedeli novico, ki me je zelo šokirala. Učitelca nam je povedla, da dobimo novo sošolko. Nicole Resse, ki je bila (preden smo se preselili) moja sošolka v prvem drugem tretjem in četrtem razredu. Bila sem zelo haapy, ker bom končno dobila prijateljico iz moje stare šole,ki sem jo tako zelo pogrešala. Komaj sem čakala na drugo leto, da bova skupaj hodili k pouku. Videli sva se med počitnicami in ponovno navezali stike predstavila pa sem ji mojo prejšno najboljšo prijateljico Nino. Napaka. Ker živita bližje kot jaz in Nina ali Nicole sta postali novi najboljši prijateljici. Vsak dan sta prebili skupaj mene pa sta enostavno pozabili. Bila sem izgubljena in brez prave prijateljice.
Nina:

Jst..

Vita

21. marec 2012
Skregane smo bile dokler se nekega dne nismo odločile, da gremo skupaj na izlet. Odločile smo se, da sedemo na vlak za Ljubljano si ogledamo znamenitosti Ljubljane in gremo po nakupih. Odločile smo se za petek ob treh po pouku. Jaz sem s sabo imela 100eur Nicole 50 eur Nina pa 90eur. Vlak je bil tam točno deset čez tri. Z navdušenjem smo sedle v prazen vagon in se pogovarjale o oblekah, filmih, knjigah in seveda fantih. Ura je bila deset čez štiri in počasi bi mogle že prispeti. Ampak zadnja stvar ki se jo spomnim je bila ura 16:16 in trk z vlakom. Nisem se zavedala dokler se nisem zbudila v bolnišnici. Bel strop in navdušena sestra, ki je klicala doktorja naj me pride pogledat. ;Kaj kaj se je zgodilo z mano;? ;Tea Blacky hvala bogu; Doktor me je pregledal. ;Najbrž ne veš kaj se je zgodilo Tea;? zmedeno sem odkimala. Kajti res sem imela spomin kot zlata ribica, ki plava svoj krog in ko ga preplava vse pozabi in plava novega. ;Vlak je imel prometno nesrečo in veliko ljudi je umrlo, ti in še par ljudi ste imeli srečo, da ste preživeli in zate smo izgubili že vso upanje saj si bila tri dni v nezavesti; Odahnila sem si potem pa sem pomislila če sta Nicole in Nina tudi imeli to srečo. ;Kaj pa Nicole Resse in Nina Petri kako je z njima;? Zdravnik je živčno pogledal v tla ;Nicole je še v komi ampak za zdaj je še vse v zraku Nina Petri pa ni imela sreče ni preživela.; Skočila sem pokonci in zajokala;Zakaj ona ne ne more biti res ; zdravnik je brez besed odšel. Čez eno uro so prišli moji domači. Mami je od sreče jokala očka me je božal po laseh bratec in sestrica pa sta mi veselo pritisnila poljub na lice.Videla sem tudi starše Nine Petri voščila sem jim sožalje in gospa Petri me je močno objela in je rekla, da je bog ravnal prav in, da je vesela zame ter Nicole. Minila sta še dva dneva preden da so me spustili iz bolnišnice o Nicole še ni bilo nič novega so pa obljubili, da ko se bo zbudila me bodo obvestili. Po treh dneh pa sem dobila nepričakovan klic. Moj mobitel je zazvonil in na njem je pisalo Nina Petri. Prestrašeno sem ga dvignila in se oglasila mislila sem, da njena mama želi, da se od nje poslovim pred zažigom. Ampak dobila sem nekaj zastahujočega. J-jas N-kliče nina
J: halo tukaj Tea želite?
N: oh Tea od kdaj pa si tako uradna?
J: kaaj Nina nemorem verjeti ukanili ste me ali kaaaj am?
N: ni časa za razlago nikomur ne povej razen Nicole ob peti bom pri tebi
J: Nicole še ni.... velja adijo
Zmešana sem .... Nina je mrtva mogoče je bilo to kar se je zgodilo ravnokar plod moje domišljije nora sem popolnoma potrebujem pomoč. Ura je odbila pet jaz pa mislim, da bom videla nino ja pa kaj še. Brala sem smešno knjigo ko je na oknu nekaj potrkalo. Bila je Nina Petri. Moja usta so se odprla in roko sem si mogla dati pred usta da ne bi zacvilila. Nina mi je pomignila naj ji odprem okno in čeprav so vse moje mišice otrpnile sem ji jo. J-jas N-Nina Petri(nemorem verjeti)
N: me ne boš objela ka pa stojiš tam kot kip svobode
J: nina si to to ti resno?
N: aah pojasniti ti moram in takoj zdaj poslušaj pikica, ko smo umrle no samo jaz v resnici nisem umrla ampak sem se preobrazila v nečloveško bitje, ki pije kri to pa zato, ker je moja prababica bila to nečloveško bitje in se je preneslo name seveda.Ne bi se če bi umrla naravne smrti ko bi bila starejša. Tako pa sem umrla nasilne smrti v štirinajstem letu. Zdaj sem no ja VAMPIR bitje, ki nikoli ne umre se preživlja z ljudmi in ne sme v javnost to vama zaupam samo vama z Nicole saj res kje pa je?
J: še v bolnici ampak bo preživela
N: dobro obiskala jo bom oz. vaju ko bo Nicole prišla iz bolnišnice mislim , da oh čez par tednov bom mogla oditi v Vampirske kolonije, ker če ne bom odšla sama me bodo našli in odpeljali zato želim nekaj od vaju in ko bo Nicole pri tebi jo pripravi na novico in vaju bom obiskala in še nekaj berem lahko tvoje misli in te vedno spremljam povsod. Zdaj pa oprosti grem nekaj pojesti ker sem lačna pa neznam loviti.
Nina je pogledala moj vrat
N: misliš da bi lahko samo malo
J: prosim ne bodi groba
Potegnila me je k sebi in moja droga se je začela...
21. marec 2012
nina

21. marec 2012
next! Prou carska!
21. marec 2012
Trajalo je le nekaj sekund. Potem pa je topel občutek v mojem telesu izginil. Zdaj pa moram iti se je opravičevala Nina. Se vidimo se je rekla potem pa skočila skozi okno. Tam se je spremenila v nedolžnega goloba. Novica me je pretresla in zato sem odšla spat. Zjutraj sem odšla navsezgodaj v bolnico. Povedali so, da bodo danes Nicole odpustili. jeej ko sem prišla me je veselo objela. js-J Nicole-N
J:haj kako si kaj? vesela sem, da greš domov
N: ojla dobro tudi jaz jooj komaj čakam, da vidim domače
J: oh jaa nekaj ti moram povedati
N: saj že vem, da sem zamudila Ninin pogreb in žal mi je jaz... preprosto ne verjamem, da je ni več ubistvu zame še vedno živi
J: oh Nicole pa še kako živi boš videla
N: saj vem, da rana se hitro zaceli Tea tebi sploh
J: eh ne razumeš še kdaj prideš k meni?
N: nikoli ne bom nisem brezčutna moja bff..... eh pozabi jutri danes mi je mamica pripravila presenečenje
J: tudi jaz imam enega zate boš videla, da nisem brezčutna
N: pa saj nisem mislila tako
J: torej za jutri je okej?
N: ja zdaj me pa pospremi domov vdana si mi v usodo hehe
J: pa še kako
odšli sva do njene hiše

in počakala sem dokler ni zaprla vrat. Kar hitro sem prišla domov in v sobi me je čakala Nina. ;Nina prestrašila si me kaj pa ti tukaj;? ;Nekaj sem ti prišla povedat... mislim spoznala sem vampirske kolonije in glavnega mlad je samo osemnajst let.... in ....; ;Super Nina lahko bi imela družino z njim haha; ;Oh Tea ne norčuj se zadeva je resna tako da, želi tebe samo tebe;! ;Kaaaj; zavreščala sem na glas ;Ne deri se ja prav si slišala hoče te in dobil te bo kar kmalu: ;In kaj potem Nina bom taka kot ti;? ;Oh Tea ja mogoče lahko pa boš nefil; ;kaj je nefil si ti nefil; ;Tea vse si zamešala jaz sem vampir nefili pa so pol angeli pol ljudje; ;kako se lahko zaščitim ali skrijem Nina strah me je ; ;Sori varujem te kolikor morem če te bo dobil lahko se borim ampak nimam možnosti če te namerava spremeniti te bo kar hitro; ;oh ne ne bori se naj me ampak po moji volji mi ne bo naredil ničesar! ; ;Hm pustiva zdaj to lačna sem; Nini sem ponudila svoj bel vrat. Ko je svoje podočnike potisnila globoko v moj vrat sem tiho zaječala. Ko je končala se mi je začelo vrteti. ;Si dobro mislim, da bom ponoči pred ali v tvoji hiši ti bo prav;? ;Ja Ninči samo ne spij mi vse krvi ko bom spala; ;Oh Tea tako te imam rada zdaj pa se spočij; Moje veke so se same zaprle. Ampak bojim se resnično se bojim vsega kar me čaka in še predstavljati si ne bi mogla, da bo tako hudo!
22. marec 2012
Okeeej trije nxti pa nadaljujem pa še to http://www.igre123.com/forum/tema/naaj-oblekicee/31250/
Lp
24. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg