Forum
u65488
u65488
Heeeeeei.
Moje ime je Jamie Stewart Pattison in sem hči Robsten para-Kristen Stewart i Roberta Pattisona. Imam BFF Taylor Perry Brand,hči pevke Katy Perry in igralca(al neki) Russla Branda.

Js-
https://static.igre123.com/images/forum/posts/3/4333c15b77954436c8debf6e0ff43cb3.jpg

Mami in oči-

Taylor-

Katy in Russell

Napišeem in ker je najlepši parčk(Robsten al Katy in Russell)

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. december 2011
neext!
12. december 2011
u13249
u13249
next!
12. december 2011
u65488
u65488
Ko sem se zbudila ob nadležćnem zvoku budilke in jo vrgla naravnost skozi okno in pri tem skoraj zadela mami.
M-mami
J-Jst
O-Oči
M-O moja zaspanka se je zbudila.
J-Živijo mamii
M-Dobo jutro ljubica.
O-sem kaj zamudil?
Oči je prišelše v boksercah in spodnji majici. Poljubil je mami(Ja ja nagraužno samo js sm se začela smejat. Sta tko lep parčk) potem pa stekel v kopalnico. Zakašljala sem potem pa je prišel nazaj in me objel.
O-Dobro jutro ljubica.
M-Oh saj res,Jamie. Danes pride na obisk Taylor Swift zato te prosim da ne voziš domov sošolk.
O-A tudi Taylor S??Tudi Taylor L. pride.
M-Oh Rob daj no! Nočem da pride L. K meni u kuhinjo ko bom, pokliala Taylor.
O-Hecam se honeyy.
In spet jol je poljubil.
Oblekla sem si črne krathe hlače,od nekof privlekla belo majico,črno prosojno stavrco ki naj bi bila jopica in lep črn pasek. Obula sem črne all starke in uzela torbo. Pozdravila sem mami in očija in odšla.Pred hišo so že čakale navadne smrtnice kot je Helen Woods,Janne Ece in navdušenkanad mojo mamo in nsploh Robsten parom,Jahiw Honowiw iz havaajeev.
12. december 2011
u65488
u65488
Ja-Jahiw
Jan-Janne
H-Helen

Ja-Oh Jamie!
Pritekla je k meni in me objela.đ
J-Jahiw prosiim! Hej umazala si mi majico!
Stekla sem v hišo in se peroblekla v majico z tričetrt rokavi,belo seveda in si spet nadela tisto prosojno stvarco.
Jan-Živijo Jamie
je rekla Janne in me objela. Videla sem majhen madež na njeni majici vendar raje nisem nič rekla. Janne hitro zamiri. Ecova pač.
H-živijo Jame.
J-Helen nisem Jame ampak sem Jamie.
H-Oprosti Jamie.

In tako sem stekla naprej v svojih al starkah. Pogledala sem vse tiste punce ki kupujejo iste stvari kot mami in fante ki kupujejo istre stvari kot oči,Katy in Russell sta izjema. Katy v njeni čuuuuuuddooovvvviiiitttiiiii roza gladiatorkah je stala pred vrati in mahala Russllu in Taylor v pozdrav. Stekla sem da sem ju še ujela in sta me zapeljala do šole. Russ je načel nek beast pogovor o Taylor Swift in kako si jo Katy želi spoznati.
Povedala sem da je danse pri nas. Dal mi e njegov LG na dotik da sem jo poklicala Katy je tako zavpila ko je slišala mene namesto Russllla in je mislila da ma Russell drugo. Haha. Ko je slišala to z Taylor S. je še BOLJ zavpilaa.
Ko sem prekinila je Russ uključil radio kjer sem slišala pesem JB-ja Mistletoe in začela peti ko je bil prvi Under the mistletoe je Russ začel peti. Tay je rekla da je mislila da to posluša Katy........

Santa Claus Is Coming To Tow? Russ je nor. In tega je pel celega!!! Sploh ni zadel tona .

in kar naenkrat iz radia zaslišimo Božično noč D

13. december 2011
u65488
u65488
Ko sva z Tay prispele in stopile do omraic sem jo odprla in iz nje je padlo pismce

Deaar Jamie
Fuul si želim preživet dan s tvojimi starši in s tabo. Res si mi všeč,Jamie Stewart Pattinson.

Wanna be my girlfriend?
Xoxo Dyllan
21. december 2011
u65488
u65488
Stekla sem do njega in ko me je pogledal je čisto mirno rekel- To pomeni ja? Objela sem ga in ga poljubila. Ob tem je nekaj fantov zažvižglo toda ko sem jim namenila Slabo-se-ti-piše pogled so vsi nehali. Punce so nekatere z jezo pogledovale v naju kot da imajo laserske oči in naju s polgedom lahko razdružijo,nekatere pa so naju opazovale z občudovanjem,sicer samo moja oboževalke in piflarke kot so Gordanne,Rechall in Ginne
21. december 2011
u13249
u13249
ni več fajn
22. december 2011
u65488
u65488
sei vem,kr je bedn da sm začela pisat...
26. december 2011
u33561
u33561
Men je pa ful ušeč. ;D. Upam da next. Kook zgodbic pa ti tukej pišeš? Ful so mi ušeč. [:
28. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg