Forum

Fak morem se skolirat modelček sem si sama sebi pravila. Na list papirja sem napisala
NIČ VEČ RAČUNALNIKA!!!!!
Pomagati
Se vpisat v hip hop, breakdance in košarko
Se ne več dret na tamale
Nehanje nošenje starih cunj k so že čist razvlečene
Kupiti nove oblačila
Eee tko za prvo bo dost sem rekla sama sebi. Računalnik sem vrgla v predal in začela prvo z nakupavanjom nekaj sem si dala gor in mamo prosla za 5tisoč evrov čudno me je pogledala ampak mi jih je dala. Odšla sem v trogvine in nakupla ne vem kok oblačil,ubutve in drugih stvari tudi plašast igračke. Kupla sem si tudi en cool fon saj je stari pristau u smetnjaku in tudi en fotoparat. Odšla sem h frizerju če me naredi čisto drugačno. Vse sem odnesla domov in stare obleke vrgla u smeti in si oblekla nekaj novega vzela sem polover pajkice in ugice saj je vzunaj deževalo ne vem ke je logika sred poletja?. Odšla sem proti plesnem klubu in prosla če se lohka vpišem za hip hop in breakdance.vse so mi dali že isti dan in odšla sem še do tolovadnice tam so lihk meli trening košarke cute fanti. Rekla sem če se lohka vpišem v košarko reku je lahko in mi dau urnik nič se mi ni križalo jej. Odšla sem nazaj domov in prašala mamo če ji kaj pomagam čudno me je pogledla in rekla da nj pazim na Lukasa uffff pa zakaj to sem si mislila in ga vzela iz kinderpta oblekla sem ga in ga dala v voziček. Odšla sma malo v park. Domov sem se vrnila ob kakih 18.00 zvečer. Mama je rekla da je večerja in da gremo jutr po nakupih za šolo uff ja čez 2dni je šola -.- . odšla sem se stuširat in oblečit v pižamo. Stopila sem do sobe ki je bila od moje sestrice Anne Rose kličemo jo Anna. Potrkala sem na vrata in jo vprašala če ji preberem kako pravljico. Rekla je ja in mi dala eno v roke. Ko sem bila na pov knjige je zaspala. Dala sem ji poljubček na čelo in odšla v sobo. Takoj sem zaspala. Zjutraj sem na sebi začutila 60kg. Na mene se je vrgel nek fant wtf? Rekla sem mu da nj zgine dol in kdo je sploh? Rekel je da sm tvoj brt? Wtf? Js nimam brata tok starega ko ti idino če so Jacoba začaral v fanta? Ne js sm tvoj polbrat takrat ko sta se tvoja starša ločla je meu tvoj fotko no tudi moj otroke z mojo mamo to sem js in moja sestra maddy. Oky sem rekla js sm Mia Jane klič me mia oky? You? Js sm Zack in to je moja sestra Maddi in ima tudi svoja dva singla, pomahala mi je js sm se ji pa samo nasmehnila. prosila sem če greta ven ker se morem oblečit. Oblekla sem si pulover in neke pajkice in ubula ugice. V kopalnici sem si naredila frizuro, nalerkirala nohte in make up. Odšla sem v kuhinjo kjer so bili že usi. Pozdravila sem se in mama je rekla da bosta Maddi in Zack živela zj tu. Zacka sem grdo pogledala in se obrnila stran. Ko smo pojedli smo odšli vsi v avto. Zack je me zanalašč skos tišav h vratim sovražim ga. Ko smo prišli smo odšli si kupit vse stvari. Vse sem vzela novo. Ko smo vse nakupli sem doma si vse lepo uredila. Jutri je šola je rekel Zack rekla sem mu koda da nevemo. Z rdečo sem si čez vse prste napisala fuck you! Vspodaj pa hate you! Pokazala sem mu takrat je pa prišla mama fakkkkkk. Rekla je da si naj to takoj dol zbrišem. Grdo sem pogledala Zacka in odšla v kopalnico in si to dol ribala. Komi sem dol dobla. Zvečer sem odšla na trening od hip hopa&breakdanca. Vse sem si dala v svojo potovalko in vzela skejt in odšla tja.na ušsih sem imela slušalke. Ko sem prispela tja sem odšla v preoblačnico tam je bilo povno punc ena je prišla h meni in me uprašala če sem, nova pokimala sem in predstavila se mi je ˝jaz sem Evie Lee Wood˝ rekla sem ji da sem jas Mia Jane Young . nasmehnila se mi je js sm ji nasmeh vrnila nekaj mi je razlagala ampak je nič nisem zastopila. Ko sem se preoblekla sma odšle v telovadnico tam je bilo povno fantov ki so bili kjutiš sploh eden ki je biu tko kjutš. Gledala sem v njega in sploh nisem opazila da se mi prebližuje zaletev se je v mene in js sm padla na tle on pa mi je pomagau ustati. Predstavil se mi je in mi dau njegovo fonsko. Dala sem jo v žep in odšla sem h učitelju. Razložil je use in vsi smo ga pozorno poslušali. Potem smo se zagibali in učitelj ej rekel da bomo dans imeli pesem od Maddi Jane Skyscraper wtf? To je moja sestra. Čudno sem ga pogledala in učititelj me je prašu kj je, rekla sem da je to moja sestra vsi so me čudno pogledali kao da si izmišlujem . resno govorim no sem zaklicala. Vsi so še vedno strmeli v mene in prikipelo mi je odšla sem v preoblačnico in se preoblekla ko sem hotla oditi me je ustavil učitelj prašal me je če je res to tvoja sestra rekla sem jaaa no oky potem ji pa reči da naj pride na naslednji trening. Rekla sem oky in odšla domov. Ustavila sem se v parku za skejtanje malo sem se furala potem pa sem odšla domov. Vsi so bili za mizo. Maddi sem rekla da nj nasledni trening hip-hopa&breakdanca prije zraun mene rekla je da neo ona tega trenirala rekla sem ji da n bo sm nj zraun pride. Mama me je še vedno čudno gledala od kdaj ...

/Mia Jane Young/15/
16. oktober 2012
next
16. oktober 2012
še kakih 4 pa tud če nebo vč nextov nextam stoposto jutr
16. oktober 2012
neeeext!
17. oktober 2012
emmmm js shory nemorm nextat ne vem mislim da bom lahk med počitnicami naprej k me do počitnic ni doma kr sm pr sestričnima in bratrancoma
19. oktober 2012
ufff škoda.....
ok!
no lpo se mej
19. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg