Forum
u139726
u139726
Sem Emma Wild.Hodim v 8 razred torej sem bila ravno stara 14.Že od nekdaj sem debela grdoba v primerjavi z mojo sestro Zoey in bratom Raynom.Od nekdaj sem grda.Še sedaj me razume samo moja najboljša prijateljica.Začela bom ko sem bila še majhna.
Jas 2 leti:

Zoey 2 leti:

Rayn 2 leti:

Že takrat sta bila srčka.Če sta jih starša kaj prosila sta naredila puppy face in ni jima bilo treba.Zame se nista zelo zmenila.Primer:
Bili smo v trgovini in videla sem zelooo lepo oblekico ki mi je bila prav.Stekla sem do staršev in prosila če jo lahko kupimo..nista je niti pogledala in sta kr rekla..am dej jo v vrečko.In tako sem tudi jas dobila skoraj vse kar sem hotela.Rayn in Zo ne marata mačk in konj.Le pse imata rada.Enkar smo šli v zavetišče in ona dva sta si lahko zbrala psička.Vsak enega.Rayn si je zbral dogo(takrt sta bila stara 5 let jas pa 4.)Torej je bila takrat večja od njega in Zo si je izbrala čivavo.Jas pa sem videla prikupnega mešanca brez sprednje tačke.Takoj semi je zasmilil in uprašala sem če lahko še js dobim kužka.Rekla sta:Če ji ga kupimo bo dala vsaj mer ..aja pa še to Emma v tvoji sobi bo ker ga nočemo v naših sobah.Tako sem ga dobila.
Jas 5 let in Jenna (že takrat sva postali bff)

jas leva Jenna desna
Zo 5 let:

(bla je na koncrtu big time rush!!!)
Rayn 5 let:

Zo 9 let:

jas 9 letmal sem si pobrvala lase v rjavo(drgač mam blond)

Rayn 9 let(desno)

Takrat se je začelo tole žaljenje že v šoli(sicer je bilo že od 1ga razreda ampak zdei je bilo začetek najhujšega)
(za zdaj bom samo to objavla..ker nesmeš dt več kot 10 slik)
22. avgust 2013
u139726
u139726
Že takrat sem bila debela in grda.Samo Jenno sem imela.
Jas 12let in kuža iz zavetišča)

Zo 13 let

Rayn 13 let

Jas sedaj:

Zo sedaj:

Rayn sedaj:

Začela bom z zgodbo:
DRIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIN!!!
FUCK OFF ALARM.Usedla sem se na rob postelje in ugasnila budilko.Zo je bila že čisto nališpana in je pristopila do mene kot kakšna manekenka.Postavila se je v čudno pozo in začela spet nakladat tko k vsak jutr in rekla:
j-js z-Zoey
j-kaj bi spet rada tečka
z-ne ti men tečka grdoba.Pazi da mi neboš v šoli prišla preblizu ker nočem da me zaznamujejo kot sestro TEBE!
j-to mi poveš usak dan.dej mi že mer!
z-ne dokler si tega ne zapomneš!
j-to mi govoriš vsak dan že od 3jega klassa.Lahko nehaš
z-komi čakam da grem iz te šole ker te ne prenesm več.
j-js tut tebe ne.Zdej se mi paumakn ker morem it v kopalnico in se oblečt
z-to boš naredila ko bom js tko rekla
j-ne pa ne.Samoa bom odločla kdaj bo to..in to je ZDEJ!
z-prov.Ampak ne pojdi na mojo stran sobe ker čene...
(nasrečo imam tudi jas svojo mizo čeprov ima ona vse boljše)
Ustala sem in šla vn iz sobe(vrata so edina stvar ki so skupna z mano in Zo)
V kopalnici mi je seveda " nedko " spet razmetal poličko z mojimi predmeti in "ponesreči" umazal mojo edino brisabo.Malo sem pospravila poličko in se umila in naredila frizuro.Ličila sem se kakšnih 10-15 min.Potem pa je noterže prikorakal Rayn.Oh ne..pa sej še nisem končala še stuširat s morem.
r-me ne zanima.Vn tamala.
j-prosim Rayn...samo 5 minut.
r-VN!
(in tako je spet zmagal.)
nasrečo imava v sobi tudi vsaka svojo omaro.(soba je kar velika)
Uzela sem moje obleke in se oblekla.Na koncu sem zgledala taka(grda,debela in mozoljasta(čeprov nimam mozoljev sestra pravi da jih imam kt dreka)-.-
Pograbila sem torbo in prišla dol na zajtrk.Tam sta bila že Zo in Rayn.Jedla sta vsak svoj nezdrav zajtrk.Nutello in potem še kakav in potem še čokolado.Zavila sem z očmi in si sama pripravila kosmiče ker starša meni nikol nič ne pripravita...nobenega obroka.Uzela sem si kosmiče.Pograbila še škatlo za malico in nisem pogledala kaj je v njej(vsaj malico za v šolo mi pripravita)Čeprov morm priznt da je sedaj bolje.Pogovarjamo se kako je bilo v šoli.Kupita mi skorej use kar jima pokažem in veliko bolj prijazna sta z mano.Samo ne zanima jih glih da mi morta še zame posebi delat malce kosila in večerje...no sej si znam sama pripravt dost zdravo.Skratka.Šla sem v šolo.Na vratih me je ustavla Zo.Spet sem zavila z očmi se obrnila proti njej in uprapšala:
j-glej Zo.Ne zaima me da mi boš spet težila
z-ampak to je resno Emma.
j-kaj je.Zate je resno samo če ti starša kej ne kupta.al je tep zmankal dnarja al se ti je maska razmazala al pa nimaš več lepih čevlov..kaj od tega je?
z-nič.Dodala sm novo stvar. TAKA mislš jet v šolo?????!!!!
j-ja seveda..zdej pa me pust.
začuda me je res pustila.
Všoli:
1.ura športna...
jees sm pomilila.Glih nove hlače in majico sm dobila.
V garderobi so se mi spet smejale glede moje debelosti.Bila seem samo v spodnjem perilu in se trudila čim hitreje obleči v športno.Moja nova športna pa je bila že umazana...Zo..sem pomislila.Ceu dan se ni zgodilo nič, dobila sem 2 petici in eno 3jko(matematka -.-)
Tako je potekal moj 1. dan.Nič posebnega.

vsaj 3 nexte za naslednji next.
Priporočila na zs ali sm
22. avgust 2013
u99502
u99502
neeeeeeexxxxxxxttt
23. avgust 2013
u147963
u147963
Nekšttt
23. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani