Forum
Heej. No tuki je še ena zgodbica. Upam da vam bo ušeč In ja verjetno poznate večino ljudi ki bodo v tej zgodbi ampak pač fora je samo v imenih in slikah drugače bodo podatki izmišljeni

Torej..
Sem Emma Black. Stara sem 15 in grem v 9i razred. Ampak ne moj stari 9i razred. V novega. Ravno smo se preselili torej jas:

moj brat Cameron(Cam) - 18 :

moj še en brat Justin(JC) - 19 :

in sestrica Cara - 6 :

Torej z Camom se razumem super ker je res najboljši brat, JC je zeloo trmast in se pogosto stepeva in skregava in Cara je najbolj luškana sestrica na svetu. Živimo še z očetom Markom. Mama je med porodom Care umrla. Od tega je že 6 let in zdaj se stvari počasi urejajo. Do tega dneva.

Zjutraj sem ustala in bilo je nekje med počitnicami. Stegnila sem se do mize in uzela komp ter use prečekerala. Na skajpu sem imela neodgovorjen klic..čudno, saj nisem ravno priljubljena a je bila moja edina prijateljica Zoe. Malo sva klepetali in sva sezmenili da se dobiva čez eno uro v parku. Takrat pa je v sobo ustopil oče:
j-jas o-oće
o: zdravo, kaj dela moja mala punčka
j: očiii na skajpu sem z Zoe
o:in kaj se pogovarjata?
j: ah zmenile sma se da se čez eno urco dobiva..sej lahko..saj so počitnice.
o: v bistvu Emm...nemoreta se dobiti
j: očii to ni smešno nujno je res
o:ja nujno je samo to da se ne dobita...imam novice...
j: pogledala sem v računalnik in rekla Zoe da je pokličem nazaj in prekinila.
no kaj je novega?
o: Vem da ti mogoče nebo ušeč ampak..selimo se..dobil sem boljšo službo...
j: KAAAAJ..KAJ JE NAROBE Z LONDONOOM?????
o: Ljubica, prisežem da ti bo tam bolje, saj se vedno pritožuješ nad šolo in tvojimi "prijatelji"
j: ja ampak...kaj bo z Zoe...imam njo..
o: prepričan sem da ti bo v Los Angelesu bolj ušeč
j: a si zmešan..to je pol sveta stran kaj pa misliš da delaš????
o: poglej umiri se...tam bo bolje, živeli bomo v vili z bazenom, lahko dobiš tuki kar hočeš.
j: (obrnila sem se stran in probala prikriti solze) lahko greš zdaj.

Nekaj časa sem samo strmela v računalnik in oči so mi polnile solze. Naenkrat pa je iz mene izbruhnilo. Jokala sem kot zmešana. Slišala sem kako je nekdo ustopil. Zadrla sem se hvala oči ker si mi uničil življenje...ampak bila sta Cam in Justin.
j - jas
c - cam
jc - justin

c- ne skrbi..samo midva sta
j- sory..nisem mislila tega..
jc- je že uredu. Ravnokar sva izvedela..Cara je zelo vesela, potem pa sva slišala kaj je bilo z tabo.
j- vem da ni konec sveta ampak...zadni razred šole je, valeta bo jas imam soplesalca in prijateljico Zoe ki je vedno tukej zame.
jc- ja boga no, kaj pa jas k morem pustit punco.
c- umerta se obadva..zdej se mnka sam še to da se stepeta.(usedel se je zraven mene na posteljo in me objeu čez rame)
jc- ja prou maš..ampak saj imamo še 1 teden ni panike
j-(skočim pokonci) KAAAJ samo 1 teden. A ste zmešani usi. Jas sem mislila usaj par mesecev.
c- (pride do mene in me posede nazaj) ja vem, ampak oče je dobil noro priložnost in hočejo da začne čim prej.

Upam da vam je ušeč..za nadaljevanje usaj 5 nextov
02. julij 2015
OMMMG neeext to je perfekcija
02. julij 2015
hvalaa <3
02. julij 2015
next
02. julij 2015
nextttttttttttt
03. julij 2015
neeeeeext
03. julij 2015
neeeext!!!!
03. julij 2015
no pa sem dobila 5 nextou hvala useem <3 <3

Torej tisti dan nisem delala nič drugega kakor se smilila sama sebi in premišljevala o pakiranju. Zdaj bom pa nadaljevala kar z zadnjim dnem pred selitvijo.

RIIIIIING mi je zvonil alarm. Stegnila sem roko in udarila budilko. Usedla sem se in se pretegnila. Ko sem začela dobro videti sem se razgledala čez mojo sobo. Same škatle. Jutri zjutraj gremo in zadnjič bomo videli to stanovanje. Priznam , vedno sem si želela veliko hišo. Uzela sem telefon in prečekerala če je kaj novega. Nihče iz razreda(razen Zoe) se ni poslovil. Ampak saj bo. Počasi sem ustala in odšla do kopalnice. Prijela sem za kljuko in bilo je zaklenjeno...oh neee Justin me je prehiteu...to pomeni da usaj kakšne pol ure ne bom prišla do kopalnice. Mimo je prišel Cam in me pozdravil. Uprašal je kako se počutim ampak mi ni bilo preveč do pogovora. Tak je bil cel dan. Večino časa sem pakirala še zadnje stvari.

Zjutraj me je Cara zbudila ko je prilezla v mojo posteljo. Začela me je žgečkati in ja..zelo sem žglečkliva. Justin je prišel do moje sobe in se razgledal.
j-jas
JC- justin
jc- jooj spomnim se ko sem še jas imel to sobo..
j- kako to da si jo zamenjal za vajino z Camom
jc- mislil sem da bo to še najbolj fer zate..in pač da bi si ti in Cara delili sobo in jas pa Cam.
j- ampak Cara spi pri očiju...kako to da nisi hotel sobe nazaj?
jc- zaradi tebe. Spomnim se ko si dobila 1. posteljico v tej sobi in miva z Camom se razumeva super.
j- nisem mislila da bi naredil karkoli zame
jc- lej vem da se nisva razumela..ampak to je od takrat ko je mama umrla..
j- prosim ne omenjaj je
jc- ja vem oprosti..lej rad bi samo da veš da se lahko vedno ubrneš name res kadarkoli.
j- hvala pridi sem

Prišel je do moje postelje jas sem ustala in namenila sva si najdaljši objem ever.

(klikni k je GIF)
Prišel je še Cam in naju oba še objel. Nakoncu pa še Cara in oči in usi smo bili stlačeni v moji sobi ter se objemali. To me je potolažilo prav res. Selitev se je začela ob 10h. Delavci so use naložili v tovornjak in ostai smo v praznem stanovanju. No ne čisto. Oče je obljubil da bomo kupili večino novega pohištva. Potovali smo približno 8 ur. Z letalom in usem. Ko smo prišli je bilo že pozno popoldne in z taksijem smo se peljali še 2 ure. Usi smo bili skorej mrtvi in kar naenkrat oče zakriči...
o- oče

o- omojbok poglejte črli moji naša hiša. Usak bo imel svojo sobo in vi starejši svojo in midva z Caro svojo kopalnico.

Vsi naenkrat smo se obrnili in zagledali najlepšo hišo ki smo jo lahko.

Next?
03. julij 2015
neeeext!!!
03. julij 2015
Next
04. julij 2015
neeext
04. julij 2015
neeeeeeeeeeeeeeeext
04. julij 2015
Nexttt
13. oktober 2015