Forum
u133017
u133017
hojla...

Ja.. nova zgodba! sej boste vidli o čem je :'D

Izdihnila sem dim ter pogledala Cody-a. ''Dajva se dol.'' Je predlagal. Premaknila sem pogled nanj. ''Misliš, zares dati dol?'' Sem bila presenečena. ''Da! Misliš da želim cel dan biti za šolo in le kaditi travo? Če že špricava, imejva kaj od tega!'' Najprej sem ga le molčeče gledala, potem sem pa rekla ''Okej, pa dajva!'' Prav malo težko je bilo, se na silo dati dol. Ugasnila sem čik in stopila zraven Cody-a. On me je objel in me poljubil. Moram priznati, zelo dobro se je poljubljal. Nekaj časa sva se le mečkala, potem pa sva se ulegla na mokro travo in želela poskusiti več. Cody mi je odpel srajco in jo vrgel proč. Bila sem samo v črnem modrcu in v kratkem krilu, ki je bilo del šolske uniforme. To šolsko uniformo sem sovražila! Modra srajca in kratko krilo -.- Vsa dekleta so si obuvala balerinke ali pete, jaz pa sem nosila le črne bulerje. No, gremo nazaj v realnost. Z Cody-jem sva se poljubljala na travi. Jaz brez majice, on brez hlač. Začel mi je odpenjati krilo ko sva zaslišala ravnateljev glas ''Sarah! Cody! Kaj za boga pa počneta?'' Zavila sem z očmi in se spravila iz Cody-a. Ravnatelj me je besen gledal, jaz pa sem le oblekla srajčko in stekla proč. Stekla sem domov. Da, stekla sem tja, kjer sovražim biti. Moj oče, Ray Benneton, je podpredsednik. Ves čas mi teži kako bom nasledila njegovo delo -.-'' Mama in oče sta bila zeloo razočarana nad mano. Pač, nisem si mogla pomagati. Bila sem že pri 15-ih psihiatrih in nihče od njih ni ugotovil od kje imam toliko sovražtva. Prišla sem domov in molila da me oče nebo slišal. Ampak, nažalost me je. ''Sarah, kaj delaš doma?'' me je nepotrpežljivo uprašal. Moj oče se kar teleportira nekam. Nevem kako mu uspe, ampak vedno se prikaže ob neprimernem trenutku. ''Geografija nam je odpadla...'' sem se poskušala izgovoriti, ampak težava je, da moj oče vedno ve kdaj lažem. ''Jessica Sarah Isabell Benneton! Kaj za vraga delaš doma?'' O-o. Kadar moj oče izgovori celo moje ime mora biti zeloo jezen! Stekla sem ven iz hiše. Tekla sem v gozd. Tam sem si rezala žile. To počnem pogosto. Pač, to sem jaz, Jessica Sarah Isabell Benneton. Vsi me kličejo Sarah~po moji teti -.- Moj lajf je zajeban. Pač, sovražim sama sebe...........

next?
Ja oprostite za... nevem tak next. upam da ni predolg oz. prekratek
04. maj 2013
u89857
u89857
Neeeeeeeeeeeext!
04. maj 2013
u133017
u133017
še en next pa nextam
04. maj 2013
Neeeeext! Wiiiiiiiiii *________*
04. maj 2013
u89857
u89857
jeeeeeeeeeeeeeeeej daj next takoj !
04. maj 2013
Jaaaaaaaaaaa hahahahaha
04. maj 2013
u133017
u133017
ja čaki a lohk človk umeru napiše haha hec sam da napišemm
04. maj 2013
u89857
u89857
neeeeeeeeeee daj next takoj !
04. maj 2013
Ajdeeee dokler sem še budna hahahaha
04. maj 2013
u133017
u133017
haha čakaaaaj pišeem!!
04. maj 2013
joj zaspala bom....moja glava postaja težja in težja.....
04. maj 2013
u133017
u133017
hitiiiiiiiiim no
04. maj 2013
Hahahhahahahahahaha pa pazi da ne boš tipkovence uničla ker boš tak hitro tipkala
04. maj 2013
u133017
u133017
04. maj 2013
u133017
u133017
Rezala sem si žile. Nisem se ustavila čeprav me je bolelo. Toliko časa je trajalo da sem predrla kožo in da je stekla kri ven. Po 20-em rezu nisem zmogla več. Odložila sem rezilo in se zjokala. To mi ni bilo podobno. Ampak vem zakaj sem jokala. Nisem več morala držati v sebi skrivnosti. Jaz, sem vedela od kje vso to zlo. Naredila sem nekaj, zaradi česa bi se najraje ubila. Bilo je pred šestimi leti. Imela sem mlajšo sestrico Elenore May Benneton. Bila je stara 3 leta. Ravno se je naučila govoriti in razumeti moje sovražne besede. Imela sem komaj 10 let! Ampak moje srce ni imelo čustev. Bilo je poletje. Bili smo na morju. Elenore še ni znala plavati, vendar si je želela. Rekla sem ji, da če si želi, naj plava! In ja, zdaj Elenore ni več na svetu. Umrla je takrat, ko se je pognala v valove. Prepričevala sem se, da ni bila moja krivda. Zdaj, smo na Elenore praktično pozabili. Mama je od takrat brez čustev in vsem razlaga, da je bila Elenore tako ali tako posvojena! Če pa vprašaš očeta o tem, zamenja temo. Preprosto ne govorimo o tem.
Hitro sem si obrisala solze in zi prižgala čik. Vdihnila sem dim in ga počasi izdihnila, ter opazovala kako je izginjal v zraku. Nekaj za mano se je premaknilo. Pogledala sem in bil je Cody ''Oh, Cody! Kaj pa delaš tukaj?'' Vstala sem in ga gledala. ''Nekaj sva delala, se spovniš? Rad bi dokončal..'' Je zamrmral in stopil bližje. ''Bi se spet dala dol?'' Pomežiknila sem in strmela v njega. ''Jah no! Rad bi le nadaljeval nedokončano delo.'' ''Vredu. Ampak ne v gozdu! Greva k tebi. Tvojim tastarim tako ali tako dol visi zate!'' Cody me je prijel za roko in se pognal v tek. Šla sva do njegove hiše in naravnost v njegovo sobo. Začel me je poljubljati po vratu ter me slačiti. Vse se je dogajalo precej hitro. Kmalu sva se znašla na postelji. Na sebi sem imela samo še spodnje perilo. Cody mi je začel odpenjati modrc, ko je nekdo potrkal na vrata. ''O, shit! Kdo je zdaj?'' Sem zamrmrala. ''Cody, si noter? Je mogoče Sarahs tabo?'' Zaslišala sem očetov glas! To je bil oče!..........

next?
04. maj 2013
u89857
u89857
Neeeeeeeeeeeext!
04. maj 2013
u133017
u133017
še 2 nexta! proooosim oglašujte temo naokol!!
04. maj 2013
Neeeeeext!
04. maj 2013
u133017
u133017
še en next!!
04. maj 2013
neeeext
04. maj 2013
u135377
u135377
Next
+nov bralec
04. maj 2013
u133427
u133427
next!
04. maj 2013
u133017
u133017
omg kar 5 nextov ^^ (čiist happy ) okej evo vam next

''OO fak!!!'' Sem potiho zakričala in pobirala oblačila iz tal. ''Skrij se pod posteljo! Daj hitro!!!'' Je rekel Cody in mi pomagal skriti oblačila. Jaz sem zlezla pod posteljo in čakala. Cody je odprl vrata in pozdravil mojega očeta ''Zdravo Gospod! Vam lahko kako pomagam?'' To mi gre zelo na živce, ko je Cody tako olikan do mojega očeta -.- ''Emm.. Je Sarah tukaj? Imela sva manjši prepir in rad bi se ji opravičil.'' Je rekel oče in gledal po sobi. ''Žal ne! Če jo bom videl vam bom povedal! Nasvidenje zdaj.'' Je rekel Cody in zaloputnil z vrati. Ko sem slišala kako je oče odšel iz hiše sem prilezla izpod postelje. ''Faak, zdaj bi se mi pa rad opravičil -.-''!'' Sem bila razburjena ter se spotoma oblačila. Ko sem se oblekla sem šla k vratom in Cody-u rekla ''To bova končala kdaj drugič!'' Zaloputnila sem z vrati in stekla proč. Vem kam sem tekla. Šla sem na pokopališče. Tam sem rada vrezovala grde besede v drevo. Sedla sem pod drevo in z nožkom vrezala ''Fuck the world!'' Takrat sem zagledala lastnika pokopališča. Stekla sem proč saj enkrat me je že ujel. Verjemite, ni bilo lepo! Šla sem k šoli, z namenom da jo porišem z grafiti. Saj vem da bodo takoj mene obtožili, ampak šolo je treba polepšati.. S črno barvo sem začela risati na zidove. Pisala sem ''Teachers eat our brains! We can talk, so why school? Fuck smart easses!'' in podobno. Ni se mi dalo več, zato sem se šla v park zakadit.
Prižgala sem si čik in si še malo rezala žile. Do mene je pristopil nek fant ''Daš še meni enega?'' Me je vprašal. Dala sem mu čik in skupaj sva kadila. ''Astro Nelle.'' Se mi je predstavil. ''Jessica Sarah Isabell Benneton.. Kliči me Sarah!'' Sem mu rekla. Dvignil si je rokav in videla sem brazgotine od rezanja. ''Podpredsednikova hči? Slišal sem zate, menda imaš zajeban lajf!'' Pokimala sem in ugasnila čik na travi ''Moram iti! Moj oče je verjetno že zelo jezen!'' Sem rekla in stekla stran. ''Sarah! Jutri ob isti uri tukaj?'' Je zakričal za mano. ''Puf, kar misli si!!!'' Sem rekla sovražno in šla proč. V daljavi sem slišala ''Čakal te bom!'' Nasmehnila sem se in si rekla da bom vseeno prišla. Saj je zelo čeden fant..
Ko sem prišla domov je moj oče zelo jezen čakal že na vhodu. V rokah je držal neko škatlico. Zdela se mi je zelo znana. Takrat sem se spovnila! Oh, nee! To je bila moja škatlica z travo!!....

next??
04. maj 2013
u133017
u133017
okej sem vem da je ful lame next sam a bi lohk usaj kdo prebral al neki??
04. maj 2013
u89857
u89857
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
05. maj 2013
Neeext! AAAAAAA sam zgleja ko da se oče sploh ne zmeni zanjo
05. maj 2013
u133017
u133017
Haha se dva nexta ;**
05. maj 2013
Next