Forum
u205622
u205622
Opisovala bom življenje nekoga....moje življenje, dogodke in moje razmišljanje.
21. julij 2016
u186827
u186827
Next
21. julij 2016
u205622
u205622
//// April ////

Zmešnjava. V šoli se vse zaključuje ( tipično za 9. r. -.-), birma- in oh, ja, še izmenjava. Sploh se nebi sekirala in delala drame, če ne bi bila pred mano samo še slaba dva tedna do izmenjave s šolo v Litvi, pri nas pa sploh še ni nič določeno kdo bo s kom. Veliko mojim sošolcem je bilo že znano s kom bojo- pri kom bodo stanovali tisti teden v Litvi, jaz pa nisem imela pojma! Organizacija na višku. Enkrat smo se že srečali z Litvanci, ko so oni prišli k nam- to je bilo oktobra. Jaz sem doma gostila dekle skupaj z mojo bff. Bilo je zelo lepo, a z eno manjšo težavo- dekle, ki sva ga midve gostili sploh ni znala govoriti dovolj dobro angleško. Sicer smo se razumeli med seboj, ampak to ni isto kakor pa da se ti z nekom lepo tekoče pogovarjaš. Včasih se mi je celo zdelo, da sem preveč vsiljiva, ker sem govorila, ona pa je le plaho odgovarjala nazaj. Za to drugo izmenjavo pa ni še prav nič veljalo da bomo isti ljudje skupaj kakor prejšnjič. In mene je bilo pav malo strah, ko mi pove moja naj. prijateljica, da ji je nek fant iz Litve na fb-ju rekel, da so učitelji rekli da bosta skupaj. Jaz in ona sva močno upali, da se to nebo zgodilo, ker 1. jaz nisem hotela bit sama s tisto punco, ker se nebi mogle dobro sporazumevati in 2. ona- bff- ni hotela biti sama s nekim fantom. Tako, da smo močno upale, da se bo ta stvar iztekla vredu, kar se da.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Živjo =) prvič se preizkušam v pisanju in upam, da vam je bilo vredu. Kmalu bo Next. Zanima me pa samo koliko vas je zainteresiranih.

L.P.
21. julij 2016
u186827
u186827
neeext
22. julij 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg