Forum

Ann.15let

Emma.15let

,,Driiiiin!'' me že spet moja 'budalasta' budilka vrže iz pojstle.Kot vedno se mi zgodi da zatem zaslišim krik in jok.Jok je,ko budilka prleti v otrkoka,krik pa takrat ko prleti u odrasuga:3.
Sm Ann.Kar se zadeva moje lastnine oz. denarja,je skoraj use MOJE! Doma smo zelo bogati.A to ne vpliva na mojo bff Emmo,ki se komaj preživlja z 3bratci&mamo samohranilko.

Komaj sm se skobacala iz pojstle ko sm že zaslišala cinglanje poštnega nabiralnika.Tako zeloo sm se veselila paketa ki bo kmalu MOJ! ...

01. junij 2012
nextej pikica
01. junij 2012
Boom:3 < 333
....................................................................................................................
Tako zeloo sm se veselila paketa ki bo kmalu MOJ! Sred poletja mi ni blo nujno oblečt kej mal bolj toplega.:3 Stekla sm naravnost do poštarja ki je ravno hotel jit.Seveda se z poštarjem usak dan vidiva:3.Oboževala sm vonj po njegovem parfumu.Blestel je po njegovih zlatih očeh in popovnih mišicah.Ustavil se je in me veselo objel.,,Heeeeeej:3'' sm mu vrnila objem.,,Izvoli.'' mi je v roke vrgel paket in se kmalu odpeljau po dolgi zdolgočaseni poti.:3. ,,Jupiii!'' sm kričala na ves glas in se smejala sama seb.
................................................................................................................
Stekla sm do hiše ki je vzravnano stala pred mano.Med hojo sm kot vsak dan brala pisma.Buuum! ,,AAAAAAAAAAA!'' sm se med padanjem oglašala in spuščala smešne zvoke.,,Ann'?'' proti men pogleda Luke.,,Nisi še šel'?'' sm se mu nasmehnila in stegnila roko proti njemu.,,Hopala,.. no ja.Nikoli ne grem prehitro.To se ti je zgodilo že 56 v tem letu!'' se je zasmejau in me pobrau.

~ 1 next:3 zanimivo bo< 3
01. junij 2012
next
01. junij 2012
..se je zasmejau in me pobrau.:3 Vrgla sm se mu v objem.Še nikoli prej nisem čutila toliko do samo ene in edine osebe.Še do Emme ne.Ona,ona..pozablja me,tačas ko jas namigujem v ljubezen.Žalostno..,,Imaš danes čas.?'' sm ga z zamegljenimi očmi rotila.,,Seveda.Se slišva v šoli< 3'' Veselo sm mu pritisnila poljub na lice in se za trenutek ozrla za njim ko je odpeljau.,,Byyyy!'' sm se drla da je soseda spet kričala.A sm jo z svojim 'mladostnim' glasom preglasila:3 Veselo sm odskakljala mimo mame in se ozrla po svoji sobi.Zavese so bile ševedno zagrnjene in lučke ob njih so bile na svetlo odprte.

Še zadnjič sm se ozrla po dolgi cesti in se smehljoče ozrla v Lukejeu obraz...
- Next kasneje kr se mi ne da:3
01. junij 2012
u93744
u93744
Next
01. junij 2012
u87082
u87082
next
01. junij 2012
u78786
u78786