Forum
u89308
u89308
Napisala bom zgodbico, ki je moja prva tak da napišite kaj si mislite o njej:*

Sem Amy in sem stara 13 let. Imam brata Mitjo, ki ga ful meče puberteta. Moja družina je obsedena z karatejem tako, da je pri nam doma vse čudaško. Živim v Los Angelesu v Ameriki.

Jaz(Amy):

Mitja:

Moja čudaška družina:

Edina oseba zaradi katere še živim je moja najboljša prijateljica Mary :**.

Mary:

Z Mary hodima v srednjo šolo Beverly High. V tej šoli nisi nič, če nisi tak kot Ally Drew. Z Mary že leta sanjama o tem , da bi bile takšne kot je ona .

Ally Drew:

Nadaljujem?
27. maj 2012
Next in jaća je (;
27. maj 2012
nextiii
27. maj 2012
u89308
u89308
tnx okeej.... en next
27. maj 2012
u89308
u89308
Vsak Ponedeljek se z Mary dobima v kavarni. Tam dela en super lušten fant Kevin. Ampak je en sam problemček... Kevin je fant od Ally! Ally pride v kavarno vsak dan točno ob petih samo, da bi me ponižala pred njim ! Tudi danes je bilo tako. Z Mary sma sedeli na isti mizi kot ponavadi in kot ponavadi, je tam bil tudi Kevin. Ob petih je tja prišla tudi Ally. Z Mary sma se obrnile stran , da naju nebi videla. A naju je vseeno opazila. Vsem je začela kazati slike iz mojega otroštva... Bilo je tako sramotno! Naenkrat mi je prekipelo! " Kaj sem ti naredila!?!?" sem jo vprašala. Ally se je samo obrnila in šla.

Kavarna:

Kevin:

27. maj 2012
u87361
u87361
next! & odlično pišeš (:
27. maj 2012
u88470
u88470
next alčika se veš da maš talent za pisanje...ahaha
dalje..
27. maj 2012
nujnooo next
27. maj 2012
Next
27. maj 2012
next obvešči
27. maj 2012
Ful dobr pišš****
28. maj 2012
u89308
u89308
hvala
28. maj 2012
u89308
u89308
Naslednji dan sem v šoli premišljevala o Kevinu in dogajanju včeraj. Kaj sem naredila Ally? Kako naj osvojim Kevina? Nenadoma je zazvonil zvonec in začel se je pouk. Kot ponavadi sma si med uro z Mary pisale sms-e.Čez nekaj časa je v našo učilnico prišla učiteljica gospa Samanta Ribič z novico, da bom dobili novega učenca. Z Mary sma si še naprej pisale sms-e, ko je v učilnico prišel naš novi učenec.... Trikrat lahko ugibate kdo je bil ... Kevin!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bila sem otrpla in nisem vedela kako se naj obnašam. Ally je seveda že takoj planila po njem.Ampak to še ni vse!!!!!!! Učiteljica ga je posedla v isto klop kot sedim jaz! Ally se je skoraj požrla od od jeze in ljubosumija.!!Takrat sem mislila , da to še nične pomeni v resnici pa je to bil šele začetek mojih težav.........
Učiteljica Samanta Ribič:

28. maj 2012
Nekst**
28. maj 2012
u88470
u88470
next..jo Samanta Ribič..
si mogla glih njo dat?
aja si pa trofla sliko!popolnoma...ahaahahaha
kk jo sovražm..ne sam jas cela šola hahaah
28. maj 2012
nekst :*
28. maj 2012
u89308
u89308
im not perfect: hahaaaahahahahah ona nam je vsem vključno z mano in tabo pokvarla ocene......................................
29. maj 2012
u89308
u89308
Naj vam opišem kak je zgledal vsak dan po tistem dnevu, ko je prišel v razred...
1. Me je pozdravil jaz sem bila srečna , če sem sploh kaj lahko izustila....
2.Ally je umirala od jeze
3. Mary pa je osvajala sošolce
Tako je potekal vsak dan .... ampak danes je bilo vse drugače.............
Ko sma zjutraj prišle z Mary v šolo so se mi vsi začeli smejati!!!!!!!!!
Ally je vsem povedala , da sem v Kevina in mu je kazala moje sramotne slike in videje.
NAJRAJŠI BI SE POGREZNILA V TLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Izmislila sem si , da me boli glava in jokaje sem odšla domov. bila sem že čisto na tleh, ko je zazvonil zvonec.... Bila sta Kevin in Mary! Bila sem v šoku. Vprašala sem ju kaj počneta tu. Odgovorila sta, da sta me prišla potolažit. Nekaj časa sem se spraševala kaj Kevin tu počne ampak sej mi je na koncu koncev vseeno. Prišel me je potolažit in že to je bilo za mene dovolj. V naslednjih dneh sma se z Kevinom zelo zaštekala postala sma prava prijatelja ampak ne bi bil to naš razred, če v njem nebi bila gospa mislidajeperfect Ally!
Danes me je še bolj sramotno poniževala... AMPAK TAKRAT MI JE PA PREKIPELO!!!!!!!!!! Odločila sem se za maščevanje..........................
29. maj 2012
u88470
u88470
next...
in ja vem usem je pokvarla ocene pa še predmet
sm do konca zasovražla...
29. maj 2012
u89308
u89308
hahahahahaah ja hvala enako ne..........
29. maj 2012
u88470
u88470
wem ja...
jo toto učitlco bi ubila ej!
dj ka si že ka učila?
29. maj 2012
u89308
u89308
malooo ja...........
29. maj 2012
u88470
u88470
mah upam da se bo dobr končalo!!
alo ka bi lohka malo dalše dele pisala?
samo predlog..
29. maj 2012
u89308
u89308
ja bom,ko bom mela cajt
29. maj 2012
u88470
u88470
ja okey...
čim prej pliz....
aja pa brat mitja....
haahhaah kak resnično....
to si zanalašč dala al........????
29. maj 2012
u89308
u89308
ja walda ne.. morem malo mojega brudera reklamirat ne...?????????????????
29. maj 2012
u88470
u88470
hahahahaah ja hahahah...
piki ti si legenda...
29. maj 2012
u89308
u89308
hahaha po tebii pikuušš:********
30. maj 2012
u89308
u89308
Z Mary sma se odločile, da boma ustanovile klub imenovale smo se : FUCK PERFECTION!:*
Izmislile smo si načrt. Znebiti smo se morale vseh Ally-nih prijateljic. Prva je bila na vrsti
Laney. Laney je bila na šoli znana kot totalna fashion fanica in za najbolj tumasto dekle.
Ni se je bilo težko znebit povedale smo ji samo, da je Ally vsem povedala njeno največjo skrivnost, da je PAMETNA! Nasljednja je bila na vrsti Tiffany tudi znana kot clean freak! Znebile smo se je tako hitro, kot ribe na suhem. Omarico smo ji napolnile z smetmi in pustile sporočilo: DRAGA TIFFANY! UŽIVAJ HAHAHAHAHA
CMOK CMOK
ALLY
Ostala nam je le še njena najzvestejša prijateljica Paris. Njo je bilo težko prepričati. Na šoli je bila znana kot najbolj lažnivo in prilizovalno bitje ali KRALJICA MANIPULACIJE. Ostala nam je le še ena možnost blefiranje. Nismo se vse strinjale hkrati pa nismo imele druge možnosti. Kako pa drugače premagaš najboljšega bleferja na šoli, kot pa z blefiranjem? Lotile smo se je premišljeno najprej smo se ji zlagale, da je učiteljica ugotovila, da se ji je zlagala glede ocen.Potem smo jo povabile k meni domov na party. Prepričale smo jo , da nam pove kaj si v resnici misli o Ally . Ampak česa ni vedela je, da smo ji celi čas prisluškovale in jo snemale hahahhahah. In kaj smo nasljedni dan naredile? Seveda posnetek smo pokazale Ally. In strike! Znebile smo se vseh treh klonovov!!!!!!!!! Ostala nam je le še Ally in Mary je že imela zamisel. Načrt naj bi potekal takole: 1. Jaz bi morala osvojiti Kevina, da bi bila Ally ljubosumna.
2.Učiteljici bi morala povedati, da je Ally pri testu goljufala.
3. Upret bi se mogle Ally!
Jaz se seveda z tem načrtom nisem preveč strinjala, ker mi Kevin res veliko pomeni in hočem, da me ima Kevin rad za to kaj sem in ne zato kaj sem mogla postati. Ne želim se lagati in se igrati z nejgovimi čustvi ampak na koncu sem se le predala. Z načrtom smo začele v ponedeljek.

PONEDELJEK: Tako kot ponavadi sem sedela zraven Kevina in se z njim pogovarajala. Potem pa mi je Mary naročila, da ga naj vprašam , če bi šel z mano na pomladni ples! In to sem tudi storila in ko sem končno spravila to iz ust sem bila v šoku! Kevin je rekel da lahko. WOOOOOOOOOOOOOOW jeeeeeeeeeej sem si mislila . Še nikoli v življenu nisem bila tako srečna.
TOREK: Z Kevinom sma se že zbližala. Prvič sma se prijela za roke. Morali bi videti Ally ! Bila je rdeča kot kuhan rak!!!!!!!!!!! HAHAHAHAHAAH. Torej vse je bilo tipi top. Ampak začel se je drugi del načrta.....
SREDA: Učiteljici sem povedala, da je Ally pri testu goljufala. Učiteljica sprva ni verjela( to smo tudi pričakovale), zato je Mary podtaknila Ally pod mizo nekaj listkov z plonki.Učiteljica je bila vsa iz sebe in Ally je poslala k ravnateljici Meni se je Ally vseeno malo smilila , a ostalim je bilo to iz srca smešno.
ČETRTEK: Še malo pa je ples! Sem premišljevala . S Kevinom sma postala čisto pravi par!! In še malo pa bomo prešle v tretji del načrta: UPOR!. Ves upor naj bi se odvijal v Soboto na pomladanskem plesu.
PETEK: Danes se ni dogajalo nič posebnega samo oblekce smo si kupovale. Moja in od Mary sta bile prečudoviti.

Moja obleka:

Obleka od Mary:http://www.blawsom.com/wp-content/uploads/2011/10/th_500_333_1318816532_250310540_LzbNKriX_c_large_large.jpg
30. maj 2012
u87361
u87361
next!
30. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg