Forum
tole bo zgodba o punci ki spozna da le ni use kot iz pravlice...
spoznala bo fanta ki ji bo spremenil življenje in.... ko ga bo res potrebovala ji bo obrnil hrebet?

bilo je temno in hodila sm po mrzli in srhlivi ulici. iz neba so padale drobcene snežinke in posipale mesto u belino... u daljavi sm zagledala par. objeta sta strmela u nebo. spomnila sm lepih trenutkov z mojim bivšim fantoom... po licu mi je spolzela solza in se svetlikala zaradi svedlobe javne rasvetljave. u glavo so mi spet prišli najini zadnji trenutki ko... sva bila u avtu in poslušala glasbo.. in... in... avro se je začel kotaliti... in Jernej... umru je... tisto noč.. u bolnici... najino slovo je bil poljub... še vedno sem ga čutila na ustnicah...
če hočeš nadaljevanje napiš next :*
*nextam tut če mam sm eno bralko oz bralca*
25. november 2012
u74711
u74711
nextt..!!
;**
25. november 2012
juuj falaa :*
25. november 2012
u108558
u108558
nexttt
=)
25. november 2012
hvalaa vama ful...
še mal časa dons bom oglašvala in loh mi pomagata če se vama lup (če bosta hvalaa)
in pol zvečer al pa popoudne nextam :**
25. november 2012
u90832
u90832
next
25. november 2012
u87373
u87373
next
25. november 2012
u74779
u74779
Next!!!
25. november 2012
aja še to.. hvaležna bom useh kritik pohval nextov...
in če mate kšne ideje... kr naplan z nimi
25. november 2012
u74779
u74779
KRITIKE: super zgodbica
POHVALE: /
25. november 2012
hahahhaahah
funny...
25. november 2012
next
25. november 2012
stekla sem mimo parcka in hodila po zasnezeni cesti. Opazovala sm snezike ki so se blescale v javi rasvetljavi. Prisla sm do klopce in se usedla. Cakala sem in cakala sploh nevem zakaj. Prisel je fant ki je zgledal kar lep in se usedel zravn mene. "hej" je reku "hej" "kko si?"
next?
Kratko je kr mi brat neki tezi in...
25. november 2012
neeeext
25. november 2012
u108558
u108558
nexttttttttttttttttt
25. november 2012
u74711
u74711
nekśtyy..!! sam a lahko mal dalse nexte pliss..??
25. november 2012
sj bojo dalši nexty... preber zkj jr kratko...
torej next :*
"pa dobr" sm rekla nekoliko naveličana tega brezveznga pogovora... "aja ti?" sm naposlet le uprašala "enako... greš na kapučino?" "amm lej ura je enajst zvečer. kje maš kšn bar k je še otprt?" sm rekla in on je odgovoru "nočna zvezda? odprta je do 3 zjutri..." pogledala sm u svoje bulerje in rekla "okej.." ustau je in reku "greš?" "Ja ja že grem no!"
ustala sm in se odpravila po snešni potki oz pločniku. začelo me je zebsti... ZLO! in zgleda d sm se zlo očitno tresla in je reku "te zebe?" "hmm jaa?" sm rekla nejevolno in objel me je... to.. kako... zakaj... "kako si upaš??!" sm zakričala nanj... to ta objem je bil zame preveč.!
"nism..." je začel a sm ga kmal prekinla... "prideš do mene me povabiš na kapučino in me objameš? niti tvojga imena nevem!" sm zakričala! po livu mi je spolzela solza v kateri se je bleščal spomin na jerneja....
"nisi ga še prebolela... kajne?" me je pogledal in jst"kako? kako veš? in gdo si?!" sm rekla potiho... "mogoče si mi takrat zaupala use... popolnoma USE. in se me ne spomnš? Aljaž sm btw!"
pogledala sm u njegove rjavo zelene oči...na katere sm u 8 klasu palila in se ga spomnila... "aljaž!" sem zakričala in se mu obesila za vrat. "nism te pozabila... usak dan sm mislna nate... in.. te pogrešala?" sm rekla on pa me je objel...močneje... "zame velja enako..."
gotovo bi mimojedoči mislila da sva par... kar se je u 9 klasu tud dogajal... usi so misln d sva par.
šla sva u bar in naročila kapučino....
next?
eh bom kr zdj nextala
klepetala sva in kmalu je bila ura 2. odločila sva se da greva k njemu domu... (zivi u stanvanju k ga sam plačuje :* )
in sezula sm se in se usedla na kauč... in kmal mi je zavrat prišel majcen mucek in zamjaukal... oo gosh kok je luštn "še zmeri nor na mačke" sm se zasmejala "če so take kt ti zmer" se je zafrkavu...
in začela sva govorit in govorit...
next??
25. november 2012
neeeeeext...
25. november 2012
u74711
u74711
nekśtyy..!!
25. november 2012
u108558
u108558
nextttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
26. november 2012
ouhhh love you all :*
in malčk še počakte
26. november 2012
u108558
u108558
OKY
26. november 2012
ei ful sorry kr še ni nexta... sm sm tok happy zadne čase d se sploh ne morm zbrat in učer sm napisala next sm ga ni objavl -.-
27. november 2012
in poljubil me je. Nehal je in rekel"oprosti nism hotu..." jst pa sm ga povlekla k sebi in ga poljubila..kr sva prej kr velik votke spila in sva bla pjana se je zgodil (sj veste kj)
in zjutraj sm se zbudila ob njem in za povrh me je bolela glava.
Zatisnila sm uci in aljaz me je poljubu na licka. Ustala sm in se oblekla,sla u kuhno. Iz omare sm uzela steklenico votke in....
Next??
27. november 2012
u74711
u74711
omfgg..!!
fak kok ti dobr pišešš..!!
nekštt..!! hitrrr..!! sam mal dalšiii..!! no okj velik dalšii..!!
n.n
27. november 2012
neeeeeeeext
27. november 2012
drgač se pa totalno strinjam z **נυѕт ѕмιℓє**
27. november 2012
hahhahahahah
sploh ni blo u temu nextu nc kj tazga kar bi blo tok fuckin zanimu
drgac pa hvalaa* in bo kmal next
28. november 2012
on je reku"ze na use zgodi?" jst pa sm rekla "ura je pet" in pogoutnila priblizn pet pozirkou in se ulegla nazaj na postlo "dj en pozirk"
je reku.podala sm mu steklenico in se spomllna na svojo klapo s katero smo hodil u neko klet kadit in se zadevat
skocila sm pokonc in takoj uzela telefon in poiskala piino cifro in jo poklicala (moje ime je pravo ime je lea!) "leaaa! Kok s, te vesela in ja vem d hoces vedet kdaj se dobimo donc... Btw dobimo se ob pol sestih sj ves kje" "pridem z gostom" recem in zveza je prekinjena
"aljaz oblec se" sm mu rekla in sew oblekla v svoje cunje in kmal sva se odpravla
next?
(zdj se bo notr usilla droga... In bo use se tezje za leo)
28. november 2012
neeeeeeeeext
28. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg