Forum
Heey!
Jst pa moja bff sva se odločile,d bova pisale zgodbicopač o dveh najbolših frendicah.
Prosm če ti zgodbica ni ušeč obdrž komentarje zase!

_____________Tjaša____________________________________________________________
DRIIIIIN,DRIIIIIN!!!!Ooooo,spet ta budilka.Odprla sem oči in odšla v kopalnico se uredit za u šolo.Ko smo lih že pri šoli SOVRAŽIM JOOOO! Edino kar me še vleče v šolo je moja bff Živa.Joj,pozabla sm se predstavt.

Sem Tjaša in imam bff Živo,obe sva stare 14 let in končujeva 9.razred.Živiva v Ameriki,natančneje v New Yorku nad nakupovalnem centru,imava pa še velik ranč v Rose Villiage(izmišljeno),na katerem imava živali in tudi rastlinski pridelek. Sem edinka,ampak živim z Živo,ker najini starši skupaj tudi za več let odpotujejo,zato živiva skupaj.Z Živo sva si,kot sestre in se res dobro razumeva.No pa pojdimo nazaj k realnosti!

Me:

Odšla sem zbuditi Živo in na mojo srečo je takoj vstala,saj ona zelo rada spi.Ja poleg tega,da živiva sami sva bogati,ker nama vsak teden pošiljajo veliko denarja.Uredila se je,jaz pa sem odšla delati zajtrk.Ko je zavohala palačinke je z svetlobno hitrostjo prihitela dol.Jaz sem se ji samo smejala.
Pač,midve z Živo praviva,da sva rojeni,da sva nori:

Pozajtrkovali sva,nato pa naju je šofer odpeljal v šolo.Ko sva sklonili poglede,saj so naju vsi zafrkavali,ker sva bili drugačni od njih,še učiteljice naju zelo čudno gledajo.Zato midve z Živo sovraživa šolo in vsak dan komaj čakava konec pouka.Danes smo imeli 3,4 in 5 uro prosto,torej imamo samo 2 uri.Prvo uro imamo angleščino,katero z Živo obožujeva,saj imamo najboljšo učiteljico,ki je,ki naju ne gleda čudno,poleg učiteljice za angleščino pa imava radi tudi francoščino,tudi zaradi učiteljice.Danes je najboljši dan v šoli,saj imamo najprej slovenščino,nato pa francoščino.Ko je odzvonil zvonec za konec pouka,sva z Živo odhitele pred šolo,kjer naju je že čakal šofer.Odšli sva domov,kjer je vsaka sedla za mizo in delala domačo nalogo,ki je nismo imeli velik.
Kmalu pa je na vratih pozvonilo in odšla sem odpret,pred mano je stal....
14. november 2012
.
17. november 2012
u89653
u89653
dej nehi dajat pike
17. november 2012
No pa da se še js predstavim....
Sem živa stara 14 let in hodim v 9 razred, treniram jahanje, kot veste imava ranč.
Zelo uživam z mojo najboljšo prijateljico. Kot večina rada nakupujem in žuram

jst:http://www.google.si/imgres?hl=sl&biw=1280&bih=905&tbm=isch&tbnid=IulkgfW7ZefXNM:&imgrefurl=http://myemohairstyles.com/scene-hair.html&docid=gyzxnp3V0P0-mM&imgurl=http://www.myemohairstyles.com/gallery/files/1/scene-hair-1.jpg&w=500&h=689&ei=TTGpUMesO9HWsgaq7ICIBg&zoom=1

_______Tjaša____________________________________________________________________

...pred mano je stala zelo velika škatla.V njej pa je nekaj cvililo.Živa mi je pooagala prinesti škatlo v dnevno sobo.Tam sa jo odprle in ven sta pokukale dve prisrčne glavice.
Z Živo sva ju nasmejani objeli in jima dali imena:

Ž:Moj bo border in ime ji bo Lee!
T:Moj bo pa Nero!

Tako sva imeli imena izbrani,nato pa sem na dnu škatle našla koverto s pismom.
Pisalo je:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Draga Tjaša in Živa!
Ker bo kmalu konec šole vama pošiljamo te dva mala psička.
Lepo se imejta!

Tjašini in Živini starši! <3

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Z Živo sva bili tako zelo veseli.Kmalu pa je Lee že lulala na Živin najljubši stol.Živa ni bila najbolj zadovoljna,ampak se ni drla na njo,kot kakšen psihopat.

Jaz sem odšla Nerotu pokazati kje bo spal,seveda ja bila to moja soba.Zadovoljno se je vlegel na posteljo,Nasmehnila sem se mu in odšla dol v kuhinjo.

Ž:Še 3 dni pa bo končno konec!
T:Ja,samo moraš upoštevati tudi to,da je še valeta!
Žaj res,s kom boš ti plesala?
Ti pozabila,da je v našem razredu premalo fantov in,da si midve morava poiskati sami fanta lahko tudi izven šole.
Ž: Upsi! Pozabila sem.
T:Haha,je že v redu!Kajko pa bi odšli danes malon spreho s Lee in Nerotam?
Ž: Lahko ja,se dobiva čez 10 minut pri ratih?
Tkeeej!

Odšla sem vsobo,se obleklain uredila.

u114139
u114139
neeeext
21. januar 2013
neeeeeeeeeext
18. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg