Forum
Nisem Bog samo rada bi izrazila svoje mnenje. Kam peljejo te vaše Teme Barca Vs Real in podobno.? V prepire kajne. V čemu je smisel da ustvariš temo : Barcelona vs Real Potem ti pa pod temo Pišejo samo komentari: .... Je bedn .....Je zanič In tako naprej. Nebom več pisala če mi gdo Razloži v Čemu je pri tem smisel. Ne da bi uničevala Navijaštvo ali kar koli. Navijaj za svoj klub navijaj Podpiram te a Navijaj Normalno Ni potrebno žaliti Navijače nasprotnega Moštva samo zaradi tega ker je zate tvoj klub najboljši. Da neboste misli da sem dekle ki neve kaj piše neve kaj je nogomet piše Le da bi vredu izpadla. Ravno nasprotno vem o čem Pišem zato ker vem kako se počutiš če negdo ki ti je najbližji začne z "Šalami" na račun kluba za karerega navijaš ti. ker sem tože večkrat doživela. To bi bilo to moje mnenje.
16. julij 2012
men gre na živce kr se sam zarad enih klubu kregajo... -.-
drugač sam mimgrede sm za barco
17. julij 2012
ja sej lih To sem Misla napisat.
no jaz pa za real.
20. julij 2012
u95766
u95766
jz kdaj vidm kšn video al sliko recimo messija v ženskih oblačilih. meni gre to na živce ker jaz navijam za barcelono. ampak vem da ne smem žalit madrida saj je nogometni klub. nekateri ki navijajo za barco ba dajo sliko ronaldota v ženskih oblačilih. to prizadene oboževalce madrida in potem se začnejo kregat.
21. julij 2012
TOčno To.
22. julij 2012
u95766
u95766
ja vem
23. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg