Forum
Hei people!!
Pač, sem se odločila da napišem še eno zgodbico, za katero upam da bo nekako nakoncu nastala grozljivka Sicer pa nimam še tonih smernic, tako da se jo bom morala sproti še kaj izmišljat (:
Pač se bo šlo o nekem dekletu, ki ___________ in potem _____________ in še _______________
Če boste brali boste ugotovili ^^
Pa še reklamica za moje zgodbice!
--> Dance with me
http://www.igre123.com/forum/tema/dance-with-me/21641/
Govori o neki punci, ki jo prevara fant, potem pa se prepiše na plesno šolo, kjer dobi nove prijateje in ...

--> Dnevnik prihodnosti ... PIŠEM JO Z MOJO PRIJATELJICO NIKO!!
http://www.igre123.com/forum/tema/dnevnik-prihodnosti/24682/
Zgodba je prestavljena v 16. stoletje tako da je pomojem zelo zanimiva

Že napisana --> Ona/Her
http://www.igre123.com/forum/tema/ona-her/13782/
Je znanstven fantastika, saj govori o vampirjih in polvampirjih (preobraževalcih). Govori pa o punci Mell, ki skozi zgodbo spoznava samo sebe in svoje sposobnosti ...
2. del v nastajanju!

ok, to je to, zdaj pa kar k prvemu delčku ^^
p.s.: Komentarji so zaželeni - pozitivni in negativni!
________________________________________________________________________________________
1. POGLAVJE

„Kaj je?“ sem zarenčala v mojega štorastega in počasnega slugo.
„Hmm, gospa. Mislim da imamo težave na dvoru,“ je govoril s sklonjeno rdečelaso glavo in se tresel kot šiba na vodi.
Besno sem kriknila. „Ali moram vedno narediti vse sama?“ Moj vreščavi glas se je odbijala od ledenih sveč na stropu. „Ne. Tokrat si ne bom umazala rok. Imam pomembnejše delo, ko da bi se ukvarjala še z dodatnimi težavami.“ Nestrpno sem zacepetala z nogami. „Pričakujem, da bodo te težave v roku ene ure odpravljene, sicer...“ Pustila sem, da so besede obvisele v zraku, z roko pa pokazala v smeri ledenice.
„D-d-d-da gospa,“ je prestrašeno zacvilil, se mi skromno priklonil in pobegnil iz dvorane.
Nečimeno sem si popravila svoje snežno bele krznene rokavice, ter veličastno privzdignila brado. Pričakovali smo gosta.
Bile so sanje. Vedno znova so se vračale. V valovih. Postajale temnejše, krutejše. Nisem se spominjala kdaj so se začele, ampak zdelo se mi je, kot da se pojavljajo že od nekdaj.
Neutrudno sem se premetavala po postelji in kričala, dokler se ni v moji sobi prižgala luč. Skočila sem pokonci in se čisto zbujena zastrmela v mojo mlajšo sestrico.
„Ne morem spati, ko pa kričiš,“ je potožila in se prestrašeno skrivala za vrati.
Hladno sem priprla oči. „Izgini!“ sem zasikala in jo s tem pregnala iz sobe.
.
.
.
_________________________________________________________________________________________

Kakšen se ti zdi začetek?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. december 2011

Pandora
29. december 2011
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29. december 2011
a naj dam danes še en next?
... ma bom počakala če bo še kdo komentiral
29. december 2011
ja važn da eno pišeš z manoooooo!!!!!
29. december 2011
neeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29. december 2011
ma nexti!!!!!!!!!!!!! še danes!
29. december 2011
jaaaaaaaaaaa dej še en next goooooooooo
29. december 2011
o že pri tretji zgodbi prvi bralki nika!
aja pa nextala sem pande!
29. december 2011
Neeeext! Pa neeexti se danes! ;DD
29. december 2011
no a bo next ? dejmo maja dejmo!
29. december 2011
.
.
.
„Izgini!“ sem zasikala in jo s tem pregnala iz sobe.
Pogledala sem na uro, ki je kazala pet minut do šestih. Zagodrnjala sem, ko sem ugotovila, da je tokratna nočna mora trajala še dlje časa kot ponavadi.
Stopila sem v kopalnico in se postavila pred ogledalo. Pod svojimi ledeno modrimi očmi sem imela velike svetle kolobarje. Iz neznanega razloga so bili moji podočnjaki svetlejši od moje kože, namesto vijoličasti kot pri večini ljudi. Prav tako nisem vedela zakaj se nikoli ne spotim in zakaj se moji blond lasje nikoli ne zamastijo. Seveda so se umazali, vendar nikoli nisem imela takšnih težav, kot vsa dekleta mojih let. Nikoli še nisem imela mozoljev, moji lasje niso postali mastnejši, ko sem prišla v puberteto. No, vsak kolikor jaz vem ne. Še presenetljivejša stvar je bila z poraščenostjo. Nikjer po telesu nisem imela nikakršne dlake, če odštejemo lase in obrvi. Tako je moja koža sijala v popolni belini.
Predvidevala sem, da je to nekako povezano s tem da sem albin. Vsaj moja zares svetla koža, albino blond lasje in ledeno modre oči so kazale na to.
Hitro sem se očedila. Navlekla nase svoje stare kavbojke in preprosto belo majico. Lase sem pustila, da so nežno valovili okoli mojega obraza.
Ko sem opravila svojo jutranjo rutino sem se spustila po zavitih stopnicah v kuhinjo, kjer je mama pripravljala zajtrk.
„Dobro jutro Pandora,“ me je pozdravila ne da bi me pogledala.
„Dobro jutro Greta,“ sem jo pozdravila kot ponavadi. Namrščila se je vame, ko je zaslišala svoje ime, namesto mama, ampak ni ničesar pripomnila. Kot kaže je le ugotovila, da ni moja mama ampak krušna mama.
„Ne bom zajtrka,“ sem navrgla in vzela iz košare na mizi navadno rdeče jabolko, ter se odpravila proti vhodnim vratom.
„Ni čudno, da si tako suha, ko pa nič ne ješ,“ si je Greta zamomljala v brado.
Iz obešalnika sem vzela svojo črno bundo in se obula v snežno bele snežke, ter stopila v ledeno vetrovno jutro. Nekaj časa sem gazila po snegu, dokler nisem prišla so splužene ceste.
Zasanjano sem se zazrla v gore na svoji levi strani in razmišljala kako obožujem Aljasko, ki je skoraj celotno leto prekrita s snegom. Tako je oboževala sem led in sneg. V bistvu sem oboževala hlad, čeprav ga nisem čutila zares.
.
.
.
Khm khm ... hja, nisem vedela kako naj drugače napišem da nima dlak
29. december 2011
MAJA MAJA MAJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NAVIJAMO ZATE
daj no res!!!
ob polnoči morm it spat! mama teži!
29. december 2011
Pa rada vas mam!!!!!!
29. december 2011
aja! to sem napisala ko si že nextala! jaz lol
29. december 2011
hahah
29. december 2011
ja jaz mam tud tebe rada maja!!!!!!!!!!!!!!
mwaaaaaa!!!!!!!
pogrešala te bom! pogrešala bom tvoj nasmeh!
pa nikky tebe isto!
nextita ko me ne bo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
missala vaju bom na ful!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rtm!!!!!!! ♥♥♥
29. december 2011
Jeeeej! ;DD

Neeext!!
29. december 2011
hahahahah!!!
Rada maš moj nasmeh
Ma rabim enega da se bom lahko smejala
29. december 2011
ja se že smejim hahahahaahahaha
29. december 2011
next
30. december 2011
u31282
u31282
nextttttttttttttttttt,nexttttttttttttt danessssss,plissssssssss
30. december 2011
hmmmm že 10 h in pol čakam kdaj bo next????????
30. december 2011
sorry nikec
evo ga zdej
________________________________________________________________________________
.
.
.
Čeprav je bilo v tem letnem času, ko so se novoletne počitnice zavzeto približevale, zunaj hudičevih minus pet stopinj se nisem niti enkrat zatresla. Pravzaprav bi z veseljem hodila naokoli v sami jopici, ko me drugi ljudje ne bi gledali, kot da bi me morali čim prej vtakniti v norišnico.
Tako sem prepešačila do naše lokalne srednje šole, ki je bila v isti stavbi kot osnovna šola. Zares super.
Zavila sem okoli ovinka proti vhodnim vratom in se skoraj zaletela v fanta, ki je stal pred njimi.
„Hej!,“ me je pozdravil in mi pridržal vrata.
Skrčila sem se v bubo, ga grdo pogledala in se izmuznila mimo njega ne da bi se ga dotaknila. Želela sem, da me ljudje pustijo pri miru in tak odnos je ponavadi naredil želen učinek. Ampak ne tokrat.
„Jaz sem Mat,“ se je predstavil, ko je ulovil korak z mano. „Mislim da se še nisva srečala, čeprav sem tukaj že skoraj dva tedna.“
„Vem kdo si Mat.“ Vzvišeno sem ga pogledala. „Nekdo za katerega je škoda izgubljati čas.“ Obrnila sem smer in se odločila, da grem do svoje omarice po daljši poti.
.
.
.
30. december 2011
ooooooooooo I like her resno lovam njen karakter awww next next!
30. december 2011

Mat
30. december 2011
hahah
hvala Nika
30. december 2011
bahahahah ma resno mi je všeč i like her
30. december 2011
u61785
u61785
nextiii pa zaki nič ne rečeš da pišeš o__O
zakaj pa ni pr mAttu slika Iana... no s tem si povedala da ne bo z Mattom ker ni slika Iana
30. december 2011
bahahahahhah ja poredna maja sm ji mogla jez povedat ne sej ne o_O nextiii nooo
30. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg