Forum
Olaa amigos.Lilly tukiii.Kako se mamo?Upam da ok.Odločila sem se,da bom začela pisati zgodbo,sicer mojo 1. in upam da vaam bo všeč.Ok,danes ress ne vem kaj mi je zato me ne obsojati.Za tole zgodbo sem že naredila naslovnico,ki bo spodaaj po temule "prologu".Tale zgodba ne bo Fanfiction,ker pač njega ne bi začela še sama pisati.Tale zgodba se bo seveda nahajala v 21.stoletju,čeprav sem najprej hotela v enem 16. mogoče pozneje stoletju.Navdih?Am...lahko samo rečem,da ress ne vem kje se dubla ta navdihWiiii,kmalu bo zimaa.Mogoče je to krivo....ah,kdo bi pa vedel?Žal mi je za vsee slovnične napake,ker mi slovenščina ne leži pri srcu ne vem koliko pa še moje učiteljica je čudna....Moj podpis na koncu je lažen,ker se pač ne pišem Black,ok?ok.Če mi bo uspevalo tukaj,bom potem probala še na wattpadu.

_________________________________________________________________________________
Ocean Autmn Hidden je navadna najstnica stara 20 let.Zaradi študija se mora preseliti k svoji teti na Aljasko,kjer naj bi preživela nadaljnih par let do konca študija kemije.Ta leta,ko bo preživela pri teti,bojo bila drugačna kot si jih je zamišljala.V šoli spozna skrivnostnega fanta Austina,ki jo nenudoma zasovraži,ona pa ne ve zakaj.Vse se odvija na Aljaski,kjer čarobnost nikoli ne preneha.
Kko se bo spopadla z njim?Ali bo imela srečo?Kaj se pravzaprav bo dogajalo?
Hvala vseem,ki boste brali!!
L.N.Black
07. november 2015
u199744
u199744
next x"D
sm ze prej prebrala
top tema*______*
07. november 2015
hvalaa ti<333
mogoče sem mal zmešana ampak kaj točno misliš s tem da si že prej brala?pa prosim če mi pomagač oglaševati
07. november 2015
u201167
u201167
Next fuul fajna zgodba
07. november 2015
next ful fajn
07. november 2015
Neeext vem da bo super zgodba c:
07. november 2015
u202153
u202153
NEXT KUL ZGODBIICA!!!
07. november 2015
nextttttttttttttttttttttttttt!!!!! I like it!!!!!!!!!!!
07. november 2015
neext*____*
07. november 2015
Neeeeeeext
07. november 2015
u201591
u201591
Next
07. november 2015
Neeeexxtt full klull
07. november 2015
u199826
u199826
hudo >.> next!
07. november 2015
Next
07. november 2015
Next!!
07. november 2015
evooo,že pišem next(:
07. november 2015
next!!
08. november 2015
Sory k smetim sam plis preberte pa komentirite ce se strinjate, tnx http://www.igre123.com/forum/tema/...kr-neki/106931/
Pa next
08. november 2015
Next
08. november 2015
u199774
u199774
neeeeeeeext!
08. november 2015
oprostite ker ni bilo nexta,ampak mi je včeraj zvečer sem že imela napisan next,in se mi je zbrisal verjetno bo danes(:
Love ya all
L.N.Black
08. november 2015
ps ne oglaševati,prooosim!
08. november 2015
pač svojih zgodb
08. november 2015
ali karkoli,ahahah
08. november 2015
Neext
08. november 2015
u200899
u200899
Next <3333333
08. november 2015
Najprej se zahvaljujem vseem ki boste tole brali.Res je,da sem napisala,da boste že včeraj dubili next ampak mi je na žalost nekaj vn vrglo.Zdajle poslušam OMG od Little mix in sem vsaaaaa,wawwww.Tako da,upam da vam bo tale del všeč.Uživjte!

>Chapter 1<
In Alaska
Ocean Autmn Hidden:
Ko sem stopila iz letala sem se takoj oblekla saj sem vedela,da bo zelo mrzlo,saj sem na Aljaski.Spet.Ampak,sej je prav luštno tukaj.Pa še sneg je.Tak čas je na Aljaski najlepši.Vse je tako belo in,...in nimam besed.S pogledom sem poiskala teto Mary.Ko sem jo našla sem se nasmehnila saj sem jo imela rada.Vedela sem,da je izgubila hčer ki jo je izgubila že 2 tedna po rojstvu.Zto je še toliko pomembno.Vedela sem da sem nekako zapolnila to mesto,saj sem jo zelo velikokrat videla čeprav sem doma iz Avstralije.Ampak med počitnicami sem prihajala zelo rada sem,saj ta bila mama in oče zelo zaposlena.Z odvetniki.Čeprav sem vedela,da se bosta ločila mi nista hotela povedati.Ko sem pogledala k njim,sem se zasmejala.Moja bratranca Ian in Bryan sta bila zraven.Verjetno ju je teta Mary prisilila k temu,da sta prišla zraven.Čeprav sta bila grozno nadležna sem ju imela rada.Pomahala sem jim,da so me videli in odhitela z kovčkom k njim.Nasmehnila sem se.Teta me je objela in nato še na moje presenečenje oba dvojčka.Bila sta namreč dvojčka če še ne veste."Kje je pa stric Sam?"sem vprašala,ker ga ni bilo."Če še ne veš,je stric učitelj na srednji šoli,saj veš biolog j in tako naprej.Poučuje pa kemijo,fiziko in biologijo.Pa inštruktor naravoslovja je."mi je odgovoril Ian ali Bryan.Zažvižgala sem."No,tole pa je veliko.Hvala,da si mi odgovoril,Ian?"sem rekla nesigurno."Bryan mi je ime."se nasmehne.Njegov brat ga je grdo pogledal in mi rekel "Ian se dela samo norca iz tebe,jz sem Bryan." "Dobro da vem."se nasmehnem.Med vožnjo sem se pogovarjala in izvedela sem,da sta tudi Bryan in Ian navdušenca nad Biologijo,kemijo in fiziko.Le da sta onedva hotela postati Fizika jz pa Kemika(če kdo ve kako se prav izgovori ali napiše naj napiše v komentarjuX"D).Pač una,ki študira kemijo in podobno,saj veste.Ko smo prispeli je bilo že vso meste v lučkah in praznično okrašeno.Tega ne morem grdo gledati,saj je že november in prihaja božič.Tudi naša hiša ne zaostaja od drugih ima že lučke,kdo ve mogoče že ima jelko."Ali že imate jelko?"sem vsa radovedno vprašala.Teta se je nasmehnila in odgovorila da so mene počakali.Zajela me je rdečica in namehnila sem se.Hiša je bila velika in prostorna.Bila je rdečo-rjava in ni bila niti toliko vpadljiva.Vsa okna so bila zapolnjena z lučkami,in bilo je že prav božično.Ko sem vstopila v hišo sem dobila vonj po pečenih piškotih.Ko sem pogledala kdo o osebe ki so v dnevni sobi sem izbuljila oči saj sem bila zelo presenečena.
*Kdo mislite,kdo je bil v dnevni sobi?
*Kaj mislite,kakšen odnos je imela z njo/njim?
*Teorija?
*Kritike/comments?
*Next?
Upam da vam je všeč,prooosim da odgovarjate na vprašanje samo tako vem da ste ress prebrali in ne samo napisali Next.
Love yaaa all
L.N.Black
08. november 2015
u201591
u201591
Njena mama in oče.
Družinski?
Super <3
Yešš <3
08. november 2015
Frend/ica,stric?
Frendi,družinski
Prfect<
Itaqqq nextt
08. november 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!
ne vem mogoče mama in ata??
08. november 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg