Forum
u163118
u163118

║cнαρтεя-1║
мч ρσшεя ғʟυяяıεƨ тняσυɢн тнε αıя ıптσ тнε ɢяσυпɔ║
║нαяяч εɔшαяɔ ƨтчʟεƨ║
Lahko sem slišal bitje svojega srca. Odmevalo mi je po prsni votlini, in za hip se mi je zazdelo, da je preglasilo kričečo množico. Z vsakim korakom-ki je postajal težji- se mi je zdelo da delam napako, toda ne čutim krivice. Stresel sem z glavo in si obrisal kapljico pota, ki mi je spolzela po čelu. Ozrl sem se in iskal znan obraz na tribuni, toda nikogar ni bilo. Neznanci.

Roke ki so mi še pred sekundo visele sproščeno ob telesu, so se napele in postale dve kepi, pesti. Z očmi sem zbegano iskal razlog v kaj sem se spustil, toda ga ni bilo. Ozrl sem zvezde na nebu in mogoče jih tokrat uzrem zadnjič. Pri dirkah nikoli ne veš. Pogoltnil sem cmok in naval kletvic.
Postavil sem se k svojem avtu, ki je bil že pretežno obrabljen toda dober za igro. Trd kot klada sem se naslonil na avto. Misli so mi begale, tako hitro, da se še sam nisem zavedal kaj mislijo. Kaj mislim. Bil sem prvi, zato imam še sekundo da pričakam sotekmovalce. Drugi, ki je ponosno korakal je bil bolj ali manj temnopolti fant z temnimi očmi, njegovi lasje pa niso bili nič drugačni. Namenil mi je grd pogled.

Samovšečnež.

Znan je po tem da hrepeni po zmagi, in ko si nekaj želi bo ubijal za to. Živčnost v meni je naraščala. Ne, to ne počnem prvič toda se vsakič ko moja noga prestopi prag tega igrišča, počutim tako. Grizljal sem si notranjo stran ustnice in v ritmu množice tiho topotal z nogami. Nedaleč stran se je zaslišalo glasno ropotanje motorja. Moj pogled je pritegnila postava, ki je elegantno skočila iz motorja in si snela čelado. Njeni rdečkasto črni lasje so ji zavalovili v poletnem vetriču in ji sekundo kasneje razmršeno legli na njena ramena. Glava me ni ubogala in njene oči so srečale moje. Niso kazale niti najmanjših čustev. Hladnokrvno me je gledala, s praznino.

Prepoznal sem jo in bi jo kjerkoli. Ni bilo tisto, dekle ki bi mi ukradla srce bila je tisto dekle, s katero sva si bila kot voda in ogenj. Vsak normalen človek bi vedel da to skupaj ne gre. Prav tako midva. Sovražim jo že od kar sem prvič začel igrati. Odkar sem jo skoraj povozil, ker je nastavljala svojo rit in včasih pomislim zakaj je nisem!? Potem mi kapne. Sky Brooks McJonshon. Ona je prekleta sestra moje največje nočne more. Taylor McJonhson. Večkrat zaporedni prvak v dirkah. Avto vozi z lahkoto, kot da bi drsel po vodi ali vetru. Vsak ovinek, oviro prestane. Mnogi ga imajo za boga. Toda ne jaz. Oba sovražim. Njo pa še posebej.

Namenila mi je hinavsko nesramen pogled in zakričala v pozdrav publiki. Njen pozdrav-glas je odmeval po dolini in edino kar se je slišalo je bila vreščača množica ljudi. Opazoval sem njene roko ki so mahale po zraku, kot da želi poleteti. Za dekle je imela zelo sarkastičen, hripav glas.

»Kar pozabi Styles.« se je slišalo mojem ušesu. Pogledal sem v sme kateri je prišel glas in pred sabo uzrl Ty-a. Z jezo sem ga pogledal in ostal tiho. Odkimaval je z glavo in se počasi bahavo opravil k vozilu. »Moja mala sestrica je.« mi je oblikoval z usti in pričel spodbujati množico, ki je navdušeno kričala njegovo ime. Njegova sestra je pričela deliti zaščito za zobe vsakemu izmed tekmovalcev. Sam sem sedel v avto. Udobno sem se namestil, ter čez sebe potisnil varovalne pasove. Ogledala sem usmeril tako da sem lahko gledal nazaj na cesto in samo čakal na Sky.

»Upam, da umreš.« sem zaslišal čisto odveč hinavsko spodbudo, ki je pripadala hudiču »Tudi tebi lep večer. In dragica ne bom umrl, ne skrbi sem že mrtev.« pomežiknil sem ji in jo opazoval kako je vihala nos, sam pa se svojemu sarkazmu nasmehnil. Vrgla mi je gumo za zobe in me še zadnjič pogledala. »Oster ovinek je na levo tokrat, pazi se ga.« z nasmeškom sem jo pogledal »Zakaj bi ti verjel?« skomignila je in z roko počila po vetrobranskem steklu. »Samo ne verjamem da bo tvoja krišta zdržala. Vseeno upam, da umreš.« pokimal sem in se osredotočil na avto »Enako tebi sweetheart.« prhnila je izginila iz proge.

Še sekunda me je ločila, do začetka, ki ga bo oznanil glasen pok. Luči so se spreminjale iz rdeče, rumeno. Prižgal sem avto in ga pustil stati, tako da mi je že piskalo po tleh. Zelena. Spustil sem zavoro in se prepustil lahkotnemu teku avta. Po tleh sem drsel z neizmerno hitrostjo in tokrat se ne mislim ustaviti.

✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝ ✝

✝ тole je ɴeĸαĸ zαčeтĸ мoje ɴove zɢodвιce ιɴ υpαм, dα вo вrαɴα.
ɴeхтαlα jo вoм ɴeĸrαт ɴα тedɴ, мoɢoče dvαĸrαт вoм vιdlα. zdej pα вrαz oɢlαšvαɴjα ĸer vrɴм ιɴ тo ɴe ѕαмo eɴ мodr lιɴĸ αмpαĸ 5 мodrιн lιɴĸov! тrejlrjα ɴιѕм ɴαredlα ĸer ѕм leɴα pα še proɢrαм вι мoɢlα dol dт ĸαr ѕe мι ɴe dα тooĸ čαĸαт.
+če ѕтe ĸje vιdl ɴαpαĸe ѕe vм oprαvιčυjм.
++ĸoĸɢα zαɴιмαjo мoje drυɢe zɢodвe? ĸlιĸɴтe мe pα vм jιн ɴα zѕ αl pα proғιl pošlм....
N E X T?
04. februar 2014
u28319
u28319
Neeeeeeeeext:3
<333
04. februar 2014
u142227
u142227
Omg! Emma s novo popolno zgodbico!! Neeeeext
04. februar 2014
u159463
u159463
neeext!
04. februar 2014
neeeext<3333333333
ti si nora ampak res nora sama popolnost
04. februar 2014
u151441
u151441
Aaaaa novaa zgodbiicaaa *-* ♥
Tale zgodba bo svetovna! D
Neexxt * ♥
04. februar 2014
omajgaaaaaaaaaaaaaaš<33 a se šaliiiiiš?:$ omg že zdj sem obesedena z njo, lepo te prosim večkrat jo nextaj, če je možno, ker ne morm počakat do naslednega nexta:$ tko da en velik NEEEEEEEEEEEEEEEEXT čimpreej<3
04. februar 2014
u151441
u151441
See strinja z SummerOfRoses ress bi looh nextata usaj 3x na tedn kr smo itak preveč obsedeni s tvojimi zgodbicamii *-* ♥
04. februar 2014
neexttt
04. februar 2014
u157801
u157801
Neeeeext!!
04. februar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
04. februar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext <333
04. februar 2014
u150952
u150952
neeeeeeeeeext!!
04. februar 2014
Neeeeeeeeeeext!!!!
+ to je popolno *·*
05. februar 2014
u153451
u153451
neeextt <33
05. februar 2014
wooow *__* next
05. februar 2014
Neeeeeeeeexxt!! *O*
05. februar 2014
Neeeeeeeeeeeeeext ! I love it !! *_*
05. februar 2014
GURL, YOU ARE FUCKING AWSOME! I LOVE YOUR STORY ALREDY! <3333
NEEEEEXXTTTT <333
05. februar 2014
u153281
u153281
neeext
05. februar 2014
O fakkk am in love with your storyy *OOO*
NEEEEXXXTTTT
05. februar 2014
Neeext.
*w* Resno? Harry je dirkač(al kajj je to xđ) haahha
popolnoooo *____*
05. februar 2014
neeeeexttt
05. februar 2014
Omfg, kok popolno pišeš! Fuuck *OOOOOOOOOO*
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!
05. februar 2014
u120926
u120926
NEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
06. februar 2014
u163118
u163118
Hvala vam za nexte.... če mi bo uspel nextam že danes.
1. Začela sm delat triler in me zanima če bi rade da ga dodam?
xx' Emma
06. februar 2014
omg JEEEEEEEJ!<3 OMG OMG OMG JAAA!<3 dodeej ga takooj
06. februar 2014
neeext.!<3
06. februar 2014
u164129
u164129
OMG... perfekcijaaa!!!!! Takoj zahtevam en BIG ampak RESSS BIGGG NEEEXT!!
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
06. februar 2014
u163118
u163118
✝ Zajebavala sem se 5h da sm naredla trejlr .
✝ Delala sem ga prvič v mojem lajfu, in sm z mojim delom zadovolna, ne vem pa kaj si mislte vi?
✝ Jst upam, da vm bo ušeč ker sm uložila skor polovico svojga življenja in sm se že skor postarala kle.

✝ Next pride ju3 ali pa v pnedeljek, ker me čez vikend ne bo dosti doma.
xx' Em
06. februar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg