Forum
u95919
u95919

Ime mi je Amanda (kličejo me Amy). Imam 14 let in kot vsaka moja vrstnica seveda tudi najstniške probleme. No, pravzaprav se z videzom ne ubadam toliko kot večina mojih prijateljic saj imam to res veliko srečo, da nimam kaj dosti mozoljev. Mislim, da je moj največji problem glede fanta. Namreč, nimam ga... Ne vem zakaj, mogoče ker na slikah na fb-ju nisem pomankljivo oblečena (kar fantje obožujejo). Ali pa sem preveč izbirčna. Kaj pa vem...

Imam kar nekaj prijateljic, vendar le eno, s katero se lahko bolj odkrito pogovarjam. To je Jenny.

Jenny je zabavna punca. Je ena redkih, ki je lahko smešna in igriva, hkrati pa tako razumna in prijazna. Ob pravem času mi zna prisluhniti in prav tako zna ob pravem času tudi kaj povedati.

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
next.?
17. junij 2012
NEXT.! ;D < 3
17. junij 2012
u95919
u95919
tenkjuU.! < 3
še dva nexta.!
17. junij 2012
neeext
17. junij 2012
u95919
u95919
tenx...še 1.!
17. junij 2012
u91602
u91602
neext!
17. junij 2012
u95919
u95919

charlotte

jessica

rachel
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
S prijateljicami sem sedela pred našo Priljubljeno slaščičarno. Jaz sem lizala ogromen čokoladni in jogurtov sladoled, Charlotte in Rachel sta pili limonado, Jessica si je naročila nekakšen velik sadni sok, Jenny pa je vzela ledeni čaj.

''Joj veš kaj mi je čudno,'' je začela Charlotte. ''da pogrešam šolo.''
''kaj si ti nora ali se samo delaš??!!!!'' je vzkliknila Jenny.
''Ah, ne ne... saj ne šolo. Pogrešam frende sej veš.''
''pa kaj smo me?!''
''ma mislim... Kakšne fore za učitelje, pa takrat ko fantje izvajajo trike s skateom pred šolo pa to...''
bile so počitnice.če bi kdo rekel, da pogreša šolo, bi bila to zagotovo charlotte. Toraj se sama nisem posebno začudila, ker je pač to rekla. Ona je odličnjakinja in prav rada poseže po knjigah ali učbenikih. ljudje smo si različni in Charlotte sploh ni slaba oseba. Naenkrat je Jessica naredila napet pogled, tisti, s kaerim sporočaš, da imaš super idejo. Jessica nas je kot ponavadi želela narediti radovedne.in počasi rekla:
''mislim, da boš lahko kmalu videla vse sošolce pa še kaj več...''

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
17. junij 2012
u84822
u84822
next!
17. junij 2012
NEXT.! < 3
17. junij 2012
Next!!
17. junij 2012
u40877
u40877
neeext
17. junij 2012
u95919
u95919
No... Danes ne vem ce bom lahko se nextala, ker nism doma ( zdej pisem prek mobilca)...
17. junij 2012
u10862
u10862
next!
17. junij 2012
next
17. junij 2012
neext.
17. junij 2012
nneeeeeeeeext
17. junij 2012
u95919
u95919
''kako to misliš?'' je kar se da hitro vprašala Rachel.
''prirejam velik, velik, apmak res velik žur!!!'' je vskliknila Jessica. Učinek je bil takojšen; Rachel je veselo plosknila z rokama, Charlotte je je nasmehnila do ušes, Jenny je zaklicala 'wooho' jaz pa sem veselo rekla:
''cool! komaj čakam! kdaj pa bo?''
''to soboto!''

''to soboto?! že?! to pomeni da bo žur čez TRI DNI!!!'' se je razburila Jenny.
''saj sploh ne bom utegnila pogledati če so mi obleke prav! kaj če ugotovim, da sem se tako zredila da se bo moja edina žurerska majčka rastrgala na kose?''
''boš pa oblekla kaj drugega.''
sama nisem imela teh težav. bom že kaj navlekla nase. edina važna stvar je, da zabave nikakor ne smem zamuditi. Jessicine zabave so vedno super. Malo pripomore k tem tudi njihova hiša. Jessicini starši so prav nesramno bogati. Živijo v ogromni hiši z velikim bazenom in še vešjim vrtom. Vedno, kadar Jessy (tako kličemo Jessico) priredi žur poskrbi tudi za osvetlitev, hrano, pijačo, glasbo. Vse je zelo zabavno, le vsake toliko me malo razžalosti misel, da še nimam fanta. jessy vedno reče, naj na zabavo pripeljemo tudi fanta in jaz sem v teh trenutkih samo tiho. Izmed nas petih ga le jaz in Charlotte nimava. Toda ne bom se obremenjevala s tem! za PRAVO ljubezen bo že prišel čas, parčkanje za hec pa me ne zanima.
Kot sem že rekla, jessica je bogata. morda najbogatejša na šoli in verjetno tudi najlepša. in všeč mi je, da je kljub temu še vedno normalna najstnica. mnogi oboževani edinci bogatih staršev postanejo naduti in samovšečni toda ne jessy.
18. junij 2012
next
18. junij 2012
u96025
u96025
next
18. junij 2012
u96025
u96025
oprosti ker oglašujem
a bi katera prebrala?
http://www.igre123.com/forum/tema/ever-op-dre/35854/
18. junij 2012
next
18. junij 2012
Next!!!
18. junij 2012
Next.! < 3
18. junij 2012
u95919
u95919
sorčy kr ni slik, samo nism našla nič kar bi pasalo zravn.. :/

××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
''kdaj si že rekla ti charlotte, da moraš domov?'' se je spomnila jenny.
''ah, ob devetih.'' bila je osem in pol. vedela sem, da Charlotte ne želi še domov in je žalostna, ker ne bo mogla več klepetati. toda za danes se vsem zdi, da smo se še preveč naklepetale. skupaj smo že od treje ure! med šolo nismo imele možnosti, da bi se toliko pogovarjale in smo veliko stvari prihranile za počitnice. danes je prvič od konca šole, ko smo se vse skupaj dobile. enkrat smo se videle le me tri z jenny in jessy, enkrat so se dobile ko jaz nisem mogla, zdaj pa končno ''pet bab na kupu''.
vedela sem, da bomo za danes počasi zaključile zato sem kar rekla:
''veste kaj... tudi jaz bom mogla iti.''
''oooh... no prav.''
tako smo plačale in se pozdravile. S Charlotte sva že naredili nekaj korakov, ko je Rache. zaklicala:
''jutri shopping?!''
vse smo bile za. vesela sem, da mi je zaenkrat še tako lepo.včasih se mi zdi, da je trenutno moje življenje še kar preveč enostavno. ko pomislim na moje mnoge sošolce brez kakšnega starša, brez prijateljev... včasih se mi zdi, da ne bom uspela kaj dosti časa več živeti na tako lahek način. iz izkušenj vem, da se lepe stvari kar hitro končajo.
18. junij 2012
nnnnnnnnnneeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. junij 2012
u10862
u10862
next!
18. junij 2012
next
18. junij 2012
Next.< 3 ;3
19. junij 2012
Next!!
19. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani