Forum
u196035
u196035
Evolα, pα ѕeм ѕe ĸoɴčɴo ѕprαvιlα ĸ pιѕαɴjυ, тorej ɴαѕlov мoje zɢodвe je Froм ɴιɢнтмαreѕ oғ α ғαιry тαle, oz. Iz ɴočɴe мore v prαvljιco. Torej zα тα ɴαѕlov ѕeм ѕe odločιlα, ĸer prαvzαprαv je zɢodвα ɴeĸαĸo povezαɴα ѕ тeм. Torej ɴαjprej ѕe doɢαjαjo ɢrozɴe ѕтvαrι poтeм pα lepe ĸoт v prαvljιcι<33. No ɴαj poveм, dα je тo prαvzαprαv 1. zɢodвα, ĸι υpαм, dα вo υѕpelα. 1. je вιlα `ĸr ɴeĸι` če lαнĸo тαĸo rečeм, ĸer ѕe je ѕrαмυjeм :`D, 2. je вιlα ιѕтα ĸoт ѕαмo poтeм ѕeм ѕe zвrιѕαlα pα je ɴιѕeм ɴαdαljevαlα. Iɴ тα je 3., čeprαv вoм reĸlα, dα je 1., ɴo oĸ ɴe вoм vαм več ɢovorιlα, ĸer ѕe vαм тαĸ ɴe dα več вrαт, ѕαмo тo še ɴαjвrž мι вo prι pιѕαɴjυ poмαɢαlα мojα Lαɴα (Woмαɴ`ѕWoιce) х`D, ĸer je prαvα ѕтroĸovɴjαĸιɴjα zα pιѕαɴje. No, če vαѕ zαɴιмα zɢodвα ɴαpιšιтe ɴeхт<33. Tαĸo, dα jα, poмoje вoм zαčelα čez 3 ɴeхтe<33.

08. julij 2015
u196002
u196002
Nexšt <33
08. julij 2015
u194038
u194038
next!
08. julij 2015
u196035
u196035
O hwala<33, 1 next še<33
08. julij 2015
next <33
08. julij 2015
next
(pa itq da ti bom pomagal če bo treba da sm pa strokovnakinja za pisanje pa nism vedla tnx )
08. julij 2015
u196035
u196035
Jeej Lana je prišla<33, ja pa si ti pišeš svetovne zgodbe
08. julij 2015
next <33
08. julij 2015
u184315
u184315
neext<33
08. julij 2015
u193262
u193262
next <33
08. julij 2015
u194038
u194038
Sam meni se zdi, da ce je iz nocne more v prsvljico, kaj ne bi moglo pol biti from nightmares TO the fairytale?
08. julij 2015
u196035
u196035
Ej dala sm na prevajalnik pa mozno da sm mal drugac napisala pa sm pozabila
08. julij 2015
u193262
u193262
ja se strinjam s Sнαмρσσ.*
08. julij 2015
u194038
u194038
Aja
<333333
08. julij 2015
raš pejta na chat da ne uničita teme <333
08. julij 2015
u196035
u196035
Evo vam 1. next, upam da vam bo všeč<33
_________________________________________________________________________________________
To je Lisa, 18 letnica, ki je končala srednjo šolo. Ko je bila stara le 2 leti, sta ji v avtomobilski nesreči, umrla starša. V njiju je na križišču zapeljal tovornjak, ki je prevažal mleko. Bilo mu je zelo žal, a to ni povrnilo Lisinih staršev nazaj v življenje. Lisa je ostala brez staršev in sovraži mleko. Pri treh letih jo je posvojil prijeten par, pri katerem stanuje še danes. Živi pa v Angliji. Je zelo topla in prijetna oseba, prijazna je do vseh in obožuje živali, no skoraj vse, zelo se boji konjev . Staršema je ime Bela in pa James. Kot sem že prej omenila sta zelo prijetna, Liso spodbujata na vsakem koraku in jo varujeta. Za njo bi naredila prav vse.

___________________________________________________________________________________________
'Zajtrk!' je zaklicala Bela in že vsa nestrpna čakala Liso. Lisa se ni ganila, saj je bil to prvi dan počitnic in dala si je duška. Beli je že malo prekipevalo zato je zdaj že zelo na glas zaklicala: 'Zajtrk!!'.
Lisa se spet ni ganila in dremala v postelji. Bela je nato vzela flašo z vodo in šla v Lisino sobo. Lahko slutite kaj se je potem naredilo. Bela je Liso poškropila z vodo in v tem trenutku je Lisa zelo zakričala: 'Mami, a se ti je zmešal!' Lisa zajtrk je in nekaj zelo pomembnega se moramo pogovorit. Lisa je vstala iz postlje in si oblekla belo kratko majico in temno modre kratke hlače. Hitro je stekla v kuhinjo in se vsedla za mizo. Bela ji je postregla z rogljičkom in čajem. 'Lisa, z tvojo mamo sva se odločila, da greva za 2 tedna v Ameriko, ti pa boš med tem na ranču pri teti Fanny.' je rekel James. 'Ne, k teti Fanny ne bom šla, zoprna je in še konjev se bojim, ne k njej ne bom šla, saj sem polnoletna in lahko skrbim sama zase.'
James, prav ima, dovolj je stara, naj bo doma.' je dejala Bela.
'Prav ampak ne počni bedarij, pa tudi kakšnega fanta nočem videti!' je nazaj rekel James.
'Oči noo, saj bom pridna, obljubim.' In se mu prikupno nasmejala.
' No torej odpotujeva čez 3 dni, zmenjeno?'
'Ok, razumem vaju' jima je odgovorila Lisa.
'No zdaj pa se spravimo k zajtrku, drugače bomo imeli kosilo ob 17:00' je rekla in se nasmejala Bela.

___________________________________________________________________________________________
Kak se vam zdi začetek? Ali naj kaj popravim?
08. julij 2015
next<33
fuul fajn<33
boga Lisa :''( (zarad staršeu)
OMG konjeu se boji
drgč pa je use TOOOOP!<33
08. julij 2015
u194038
u194038
Next!
Super začetek, wow!
Mislim, da bo ta zgodbica popolna!
Neext!
08. julij 2015
wau...popouno
začetek je prfekten *___*
Konjev se boji biga...
drugače pa prfekcija *__*
08. julij 2015
u196035
u196035
Omg hvala vam, ja konjev se boji ker.... bo neki fajnega v nafaljevanju
08. julij 2015
u196035
u196035
Še 3 nexti pa nafaljujem<33
08. julij 2015
wauuuuuuuu kok perfektno
oga lisa
next
08. julij 2015
u196035
u196035
Hvala<333
08. julij 2015
super začetk
next
08. julij 2015
u196035
u196035
Fuul vam hvala<33
08. julij 2015
u196035
u196035
o so pozajtrkovali je šla Bela pomivat posodo, James pa se je vsedel na teraso in se zagledal v majhno točko. Oči so se mu zarosile. 'Oči, si vredu?' ga je zaskrbljeno vprašala Lisa in se vsedla zraven njega. 'Ah pozabi, samo nekaj mi je padlo v oko' ji je hotel čim bolj prepričljivo povedati James. 'A, izgledalo je da si nekam žalosten.'
'Ah Lisa pozabi' je skrito odgovoril James. Tedaj je pristopila Bela in Jamesu namignila, da morata povedati to kar bi ji mogla že davno. 'Lisa, to kar ti bova zdaj povedala je pomembno.' je rekla Bela ' V točko kamor se je zagledal oče........ sta umrla tvoja prava starša.' 'Kaj, ali vidva nista moja PRAVA starša?' ju je z solznimi očmi pogledala Lisa. 'Ne, midva sva te posvojila, ko si bila stara 3 leta, tvoja starša sta umrla, ker se je v njiju zapeljal voznik tovornjaka z mlekom.' je povedal James. Lisa ni rekla ničesar, le vrgla se jima je v objem in potiho rekla:
'Hvala.'
James in Lisa sta jo močno objela in rekla nazaj: 'Zate vse Lisa.' Nekaj časa si bili pri miru, nato pa so šli v hišo. Lisa je odvihrala v svojo sobo in se zaklenila noter, začela je jokati. Po glavi pa so se ji motala različna vprašanja: 'Kdo sta moja starša?' 'Kdo sploh sem jaz?' 'Od kod sem'? Ob njenem mišljenju je preslišala trkanje po vratih Bele in Jamesa. 'Lisa odpri! '. 'Oprostita razmišljala sem..' 'Razumeva te... in veva, da ti je hudo.' 'Ne ne vesta, nista bila posvojena!, nista bila na takem kot jaz!' se je razburila Lisa. 'Lisa, umiri se, nič ti nočeva, ampak enkrat bi mogla izvedeti.'je umirjeno dejal James.
'Oprostita, z mano je nekaj narobe, ampak hočem, da mi odgovorita na nekaj vprašanj.'
'Kje sem prej živela?' je rekla.
'Ne daleč stran od tu, nekaj kilometrov stran.' je potiho rekla Bela. 'Kdo sta moja prava starša?' James se je vgriznil v ustnico, tega ji ni hotel izdati. 'Tvoja starša sta..... Amanda Holmes' je rekla Bela. 'In Thomas Holmes. je dejal James. Lisi so se nabrale solze v očeh. Bila je pretresena. Hotela je spoznati svoje starše. A ni mogla. Zdaj so bili že gor. Tam. Tam. Pri Angelih. Lisa ju je še enkrat objela. Kljub temu, da je na dan prišla žalostna novica ni hotela izgubiti dneva. 'Mami, oči lahko grem z Beth na bazen?' 'Ja pojdi, da se malo umiriš, ampak do petih bodi doma, prav?' 'Hvala in srečna sem, da sta moja starša. Bela in James sta ji nazaj odgovorila: 'Tudi midva sva presrečna, da si najina hčerka.'

Bethany oz. Beth kot ji je pravila Lisa je bila njena najboljša prijateljica in poznali sta se že od vrtca. Liso je vedno spravila v dobro voljo in bila je res super prijateljica.

Lisa je vzela brisačo in si oblekla rumene kopalke z temno modrimi črtami. Zunaj so jo pričakali Beth, njen fant Max in Bethin fant Andy. Videli so da z Liso nekaj ni vredu, zato jo je Max vprašal:'Kaj je narobe?' Lisa si je vzela dolg premor in spregovorila: 'Bela in James.... nista moja prava starša, posvojena sem.' Vse je stisnilo pri srcu in rekli so ji: 'Lisa, dobro bo.' 'Saj sem vredu, zdaj pa pojdimo.'

Res so šli in se vsedli v avto. Prišli so do bazena, plačali karte in se odpravili proti bazenu. Fanta sta prva skočila v vodo, dekleti pa si nista upali, zato sta ju Max in Andy porinila v vodo. Zakričali sta potem pa so šli plavat in uživat. Po treh urah kopanja so odšli ven in si kupili sladoled,nato pa so se še kakšno uro spuščali po toboganih, ko pa je Lisa pogledala na uro je bila že pol petih zato se je raje odšla uredit in Max jo je zapeljal domov. Pozvonila je in odprl je James. 'Si pa točna kot ura' se je zasmejal in jo spustil noter. Bela ji je prinesla kos pizze in Lisa jo je z užitkom pojedla. 'In kako je bilo?' je radovedno vprašala Bela. 'Super, res sem izmučena.' 'Saj lahko greš v sobo spat.' 'Ah raje bom prebrala knjigo.' in odšla je brat.

___________________________________________________________________________________________Kako se vam zdi? Vas kaj moti?
09. julij 2015
u194038
u194038
Next!
Mislila sem, da je ona to ze prej vedela ..
Drgac pa popolno!
Neext!
Ni pripomb!
09. julij 2015
woow fuul dobr!<33
Boga Lisa js sm tut misla da je to že prej vedla! o.o
pa jeeeeej uporabla si moje ime pč k sm ti ga predlagala za fanta 'maks'
next!<33333333333
09. julij 2015
u196035
u196035
Omg res hvala, kr nisem pričakovala takih pohval , pač a dolžina se vam zdi v redu al delam daljše nexte
09. julij 2015
u196323
u196323
omgg..top*-* res dobr pises...nexti so cist dovolj dolgi edin mogoce bi dala slikce se od Max-a pa Andy-ja?
Neeext!
09. julij 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg